Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 170 of 244 FirstFirst ... 70 120 160 168 169 170 171 172 180 220 ... LastLast
Results 3,381 to 3,400 of 4862

Thread: Ultimul film vizionat / Recomandari filme

  1. #3381 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    filme vazute in ultima saptamana:
    ONG-Bak Trilogy 9/10 varianta thailandeza a lui Conan Barbarul
    Raging Phoenix 8/10 tot thailandez, dragut dar nimic special de capul lui... unele scene sunt fainute si e dragut filmat dar nu-l recomand doar daca nu aveti altceva de facut!
    apoi avem The Accidental Spy cu nenea Jackie Chan! slabut sincer vreo 6/10 dar ma gandesc ca e ***** din faptul ca e dublat si editat pentru piata americana
    Attached Images Attached Images raging-phoenix-review-2.jpg ong-bak-poster.jpg 151.jpg photo_08.jpg mv5bmtuwotkzmjg0nl5bml5banbnxkftztcwmzuxmjazmq-._v1._sy317_cr5-0-214-317_.jpg

  2. #3382 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    John Carpenter's The Ward dragut film... interesanta ideea si foarte bine pus in scena! Nu stiu de ce l-am amanat pana acum, dar ma bucur ca l-am vazut. 9.5/10
    Attached Images Attached Images ward-quad-800x600.jpg

  3. #3383 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Donnie Darko - Donnie Darko (2001) - IMDb"target="_blank">Donnie Darko (2001) - IMDb

    Un film foarte interesant ... poate chiar mult prea misterios . Celor care vor sa-l vada ... va previn sa uitati de orice alta preocupare si sa vizionati filmul cu foarte mare atentie , fiecare detaliu conteaza .
    Nota: 9/10

  4. #3384 SP
    Member cyrax's Avatar
    The Avengers (2012) - IMDb

    The Avengers 3D

    6.5/10

    Efectul 3d folosit destul de rar , dialog de toata jena , actiune previzibila ;oricum nu aveam mari asteptari. Astept cu nerabdare The Dark Knight rises.

  5. #3385 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    WHAT I've seen:
    Journey 2: The Mysterious Island
    Journey to the Center of the Earth
    si pentru cele doua filme as da un 8.5/10! Se puteau mai bine de atat si nu s-a facut
    Armour of God & Operation Condor cat despre cele doua filme Jackie Chan nu merita mai putin de 10/10
    The Guyver 2 Dark Hero 7/10 film cu supereroi care nu prea cere cine stie ce atentie dar e distractiv la vizionare... recomandat de cinemassacre.com si am zis sa-l vad si eu!
    Attached Images Attached Images journey-center-earth-3d-315227l-175x0-w-c3e0d1c5.jpg journey-2-mysterious-island-poster.jpg guyver2darkhero.jpg aog.jpg 841230-operation-condor-posters.jpg

  6. #3386 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Inglorious Bastards...porcarie mai mare n-am vazut..aa..ba da..G.I.Joe..

  7. #3387 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    ciudate gusturi ai daca ti s-a parut o porcarie

  8. #3388 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Inglorious Bastards...porcarie mai mare n-am vazut..aa..ba da..G.I.Joe..
    lol glumesti nu ? Sau poate ai vazut varianta veche a filmului (1978) Quel maledetto treno blindato (1978) - IMDb
    Daca te referi la cel facut de Tarantino, care e putin diferit la nume (Inglorious Basterds), atunci iti recomand sa-l mai vezi odata, tot filmul il face " Col. Hans Landa ''

  9. #3389 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Fratilor, nu-i mai sariti omului in cap. Aici fiecare isi spune parerea despre filmul vazut. E vorba de gusturile lui.

    Daca l-ati vazut acum si vreti sa scrieti despre el, nu inteleg ce va opreste. Dar nu mai incercat sa-i schimbati parerea omului.

    Si mie personal mi s-a parut o mizerie mult prea intens mediatizata si exceptand cateva faze amuzante, filmul este banal. Asta dupa prima vizionare la cinema, cand a aparut. Intre timp, l-am mai prins de cateva zeci de ori pe HBO si l-am mai vazut pe bucatele si pot spune ca a inceput sa-mi placa putin, dar in mod clar nu este o capodopera. Este cel mult un film mediocru, care a avut un mare noroc cu 2 super actori.

  10. #3390 SP
    Member cyrax's Avatar
    John Carter 6.7/10 star wars meets prince of persia...

  11. #3391 SP
    Junior Member lupumariuseugen's Avatar
    Martyrs 2008 7/10 Film horror francez ..foarte bun ..ideia cam sadica ..dar bun

  12. #3392 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    John Carter 8/10

    Mi-a placut, dar putea fi mult mai bun. Un punct din nota se datoreaza lui Ula (au fost super toate scenele in care a aparut animalutul). Au fost OK si povestea si efectele speciale. Mi-ar placea sa vad o continuare dar nu cred ca se va filma una din cauza rating-urilor.
    Oricum filmul m-a facut curios si cu siguranta la vara imi voi face timp sa citesc si cartile.
    Attached Images Attached Images john-carter.jpg

  13. #3393 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    2010: The Year We Make Contact - 10/10
    Superb filmul, la fel ca 2001. Foarte emotionant la sfarsit, daca sunteti fani SF trebuie sa-l vedeti.

  14. #3394 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    In the Line of Duty I - Royal Warriors
    SAFE

    despre filmul Royal Warriors, imi aduce aminte de Police Story deci e distractiv, dar cam greu de urmarit daca nu ii acorzi atentie si faci 100de lucuri deodata (cum practic eu...) 9/10
    Cat despre cel de-al doilea film.... Film a la Jason Statham deci fanilor! ca sincer pe mine ma lasat cam rece 5/10
    Attached Images Attached Images 705802inthelineofduty.jpg mv5bmtcxndi0nzuxmf5bml5banbnxkftztcwotizmjkynw-._v1._sy317_.jpg

  15. #3395 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    and add to that:
    IRON SKY 10/10
    foarte fain film! daca aveti ocazia de-al vedea nu-l evitati!
    Attached Images Attached Images ironsky-poster.jpg

  16. #3396 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Malach HaMavet View Post
    and add to that:
    IRON SKY 10/10
    foarte fain film! daca aveti ocazia de-al vedea nu-l evitati!
    Glumeşti nu?In afară de final care arata de fapt cine sunt americanii...Eu ii dau nota 4 cu indulgenţă

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  17. #3397 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Glumeşti nu?In afară de final care arata de fapt cine sunt americanii...Eu ii dau nota 4 cu indulgenţă

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
    acum ca e 5dimineata si tot nu am somn! iti spun usor "Gusturile nu se discuta..." mie mi-a placut si tie nu! Viata e dura si o *****! nu prea avem ce face! Poate gasesc eu un film care mie nu o sa-mi placa si tie o sa-ti placa
    stima si respect

  18. #3398 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    HAAPPPY DAY: ma uit la THE RAID REDEMPTION! revin dupa film


    dupa 1h.40...

    of awesomenessssssss!!!

    Genial filmul! si de ce? pentru ca este cu o poveste simpla si se baseaza foarte mult pe vizual si pe wow effect. Aveam asteptari asa de mari la el, si sincer am fost profund satisfacut de acest film... THIS **** GOES INTO MY DVD COllection cand apare pe dvd in august!
    Attached Images Attached Images raid-redemption-movie-poster-280x416.jpg

  19. #3399 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Chiar acum mă intorc de cinema de la filmul The Avengers. Ce pot spune despre el?
    Păi in primul r�nd filmul mi se pare super efecte vizuale , dar in 3D nu prea straluceste.
    Ca sa numai o lălăi o să dau si nota, avea aceasta fiind 9/10.
    Nu �mi pare rău ca am stat lipit pe un scaun mai bine de 2 ore!

  20. #3400 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    filme vazute in astea trei zile:
    LockOut (10/10) nu am mai vazut un film care sa-mi placa din primul moment pana la final decat cred ca Die Hard, si la fel ca si Die Hard cred ca ma pot uita la asta pana crap si tot nu ma voi satura
    pirates band of misfits (1/10) film mai plictisitor ca asta nu am vazut vreodata! Frate am atipit de vreo 3 ori la el...
    prometheus(10/10) un film genial... cap coada! Nu a fost un moment plictisitor in el! 2ore si 20minute... efectele faine... 3d a fost folosit cand a fost nevoie si nu fara rost! Un film de nota 10! aa si surpriza de la final e adorabila!
    Attached Images Attached Images lockout_new-version-2mb.jpg film_18533_pic_124481_big.jpg prometheus-poster.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 170 of 244 FirstFirst ... 70 120 160 168 169 170 171 172 180 220 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale By Mika in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 1604 Last Post: 30-05-2021, 00:56
  2. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  3. Replies: 0 Last Post: 12-01-2013, 21:26
  4. Recomandari filme cu vampiri sau werewolves please. By Strike105X in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 14 Last Post: 03-12-2011, 23:50
  5. Recomandari: Filme Horror By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 24 Last Post: 03-12-2009, 19:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts