Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 235 of 360 FirstFirst ... 135 185 225 233 234 235 236 237 245 285 335 ... LastLast
Results 4,681 to 4,700 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #4681 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Wenger mare antrenor este, a luat-o pe urmele lui Van Gaal.

  2. #4682 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Da, ambii sunt mari antrenori, unul inaintea celuilalt. Ia zi, apa e uda? Sau postam nimic in continuare?

  3. #4683 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Piti este mare antrenor la arabi. Reghe out, Piti in.

  4. #4684 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar

  5. #4685 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Dacă scrie EVZ, e treaba de treaba.

  6. #4686 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    De Gea e un portar foarte bun !!

  7. #4687 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    La golul lui Monreal a fost fara niciun reflex.

  8. #4688 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Wow, frumos:


  9. #4689 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Ce meci frumos aseara, Real-Shalke, in care nemtii au fost foarte aproape sa dea decisiva lui Real.

  10. #4690 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Dar tu ai văzut meciul aseara ? Ronaldo a iesit omul meciului intr un meci decisiv . Ce e asa de greu ? Si era normal sa il scoata si EA in fifa . Ii doare pe ei in cot ca nu mai sunt Ronaldo & CO pe market . Din contra , e mult mai bine pt ca lumea o sa înceapă sa cumpere FP sa traga pachete .

  11. #4691 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    daca la mine te referi - da - normal ca l-am vazut .

    Ronaldo a fost mediocru , iar Real o rusine , daca vrei sa subliniezi pe cineva pt omul meciului e Huntelar de 2 ori mai bun ca Ronaldo aseara .

    in Fifa Ronaldo este bestial , dar in realitate are 30 merge pe 31 de ani , in max 2 ani pleaca de la Real iar cariera lui e in declin , a jucat in ultimele 3 meciuri ft prost a fost fluierat si injurat , si a tras tare aseara , dar e greu dupa 30 de ani la jucatorii de viteza el nu dribleaza el e genul pe fortza .

    Eu sunt sigur ca a fost o manevra a lu EA , chiar ma asteptam la asta , sunt curios daca o sa bage si o echipa TOTW tare diseara e anuntat Suarez si David Luiz

  12. #4692 SP
    Member akzation's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Eu stiam ca Raul are doar 71 si a fost depasit de mult timp de Messi. Nu cred ca sunt corecte informatiile respective.
    Ai dreptate , poza aia nu e corecta , si eu stiam ca e defapt :
    Lionel Messi 75
    Cristiano Ronaldo 75
    Raúl 71

    Sursa : http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...ue_top_scorers

  13. #4693 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Cgx..cine nu dribleaza?

  14. #4694 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    In fine , am postat o UCL pe facebook .

    Ce ti-e asa greu sa înțelegi ca CR7 a fost MOTM aseara ?

  15. #4695 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    tu cine ai inteles ca nu dribleaza ? nu sunt nici fan ronaldo nici messi , eu am tinut si tin cu milanul si ultimul mare jucator atacant complet a fost sheva .

    dar nu vreau diferente pe opinii cu fani messi si ronaldo ce nu i-au prins jucand si pe ceilalti ca daca vezi numai ce e azi ca si marketing .. nu poti aprecia intreg tabloul . messi nu are fortza de patrundere dar dribleaza tot din glezna ca o are mica , ronaldo trece doar prin fortza si nu prin dribling , ceea ce ii face incmpleti pe amandoi .

    pt mine ronaldo ramane o ft buna extrema stanga ( LF ) , iar messi un foarte bun centru inaintas ( CF ) in viata reala . in fifa sunt beton amandoi dar e doar un joc

  16. #4696 SP
    Member jnku's Avatar
    Asa sunt unii azi, daca ii scoti din Messi si Ronaldo nu mai inteleg nimic , daca le explici de Milan-ul lui Sacchi, Ajax-ul lui Van Gaal, nationala Chiliana antrenat de Bielsa etc. ii pierzi la prima fraza.

  17. #4697 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Nu stiu de ce va mirati ca a iesit Ronaldo MOTM. Fara golurile lui, Real era out. Pe merit e Motm.

  18. #4698 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    man of the match ? poate pt ambele manse

    nu poti da MOTM unui jucator a unei echipe mascarite acasa de o echipa germana mediocra cu 4 pusti de 20 de ani in ea .

    intre injuraturile si scuipaturile adresate lui ronaldo & CO de suporterii proprii aseara tu ce MOTM vrei ?

    Huntelar aseara , cel care a fost un esec pt Milan si Real , a fost de 2 ori mai bun ca ROnaldo , si ce echipa a avut in spate olandezu si ce a avut portughezul .

    E doar o fortare a lui EA de a scoate oamenii Ronaldo de la naftalina atat

  19. #4699 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Tomcraft : normal , la ce sa te aștepți de la hateri ?

  20. #4700 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Conteaza ca a dat 2 goluri foarte importante care au adus calificarea echipei sale . Degeaba au jucat nemtii mai bine. Conteza cine se califica. Si nu sunt fan Ronaldo, chiar deloc, sunt doar realist.

    Apropo, am tinut cu Schalke aseara...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts