Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 111 of 360 FirstFirst ... 11 61 101 109 110 111 112 113 121 161 211 ... LastLast
Results 2,201 to 2,220 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #2201 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Arsenal au pierdut ca .... la napoli si acum intalnesc Bayer ... slabe sanse sa o elimine ...

  2. #2202 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Spera multi asta, sa vedem...

  3. #2203 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Frumos gest

  4. #2204 SP
    Member Daghiu98's Avatar
    Cu adevarat superb. Respect Ajax!

  5. #2205 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Premier League in Romania la Eurosport!

    Eurosport va transmite Premier League până în 2016 - Fotbal - Consumer Site

    Grupul Eurosport a semnat un contract cu Premier League referitor la drepturile de transmisie în Romania, în direct şi în exclusivitate, a primei ligi a campionatului englez de fotbal, începând din data de 21 decembrie şi până în anul 2016.

  6. #2206 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    yes, dat is good newz
    altii transmit campionatul din Ucraina doar pentru El-Luce..

  7. #2207 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Respect Eurosport!

  8. #2208 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    In sfârşit vad si eu fotbal adevărat

  9. #2209 SP
    Senior Member sol1d's Avatar

    stay classy
    ))))))))))))))))))))))))))))))

  10. #2210 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    God bless them.daca n-as avea net de la ei m-as dezabona de la RDS..eurosport are acum practic cele mai puternice campionate din lume

  11. #2211 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Imi place cum in 90% din tarile din lume se platesc bani grei (in UK costa cam 50 lire/ luna) sa vezi campionatele astea si in Romania este 60 lei abonamentul la RDS internet + telefon + cablu si tot nu e bine.

  12. #2212 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Treaba e treaba in Premier League, aia is pusi pe treaba serioasa (de ex. meciurile de Boxing Day).
    Dar na, televiziunile romanesti in loc sa fie mai interesate de el si eventual sa cumpere drepturile de televizare (da, is scumpe in draci, dar merita) prefera sa transmita campionatul Ucrainei (aici niciodata n-am inteles de ce, tot sunt de parere ca din cauza lui El-Luce) sau al Emiratelor Arabe (vezi Olariu si compania).
    Desi parca Sport.ro in primul an cand era pe piata a transmis Premier League..

  13. #2213 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    God bless them.daca n-as avea net de la ei m-as dezabona de la RDS..eurosport are acum practic cele mai puternice campionate din lume
    Stai ca dupa ce câştigă si drepturile pt Liga 1 o sa aibă grijă ăştia de la RDS să-i scoată din grilă

  14. #2214 SP
    Member Mariush's Avatar
    Na belea. Chiar daca nu o sa-l scoata din grila, tot va trebui sa platesc separat pentru Eurosport HD. Si eu as renunta complet la serviciile TV Rds, pentru simplul fapt ca nu ma uit mai deloc la posturile TV, cu atat mai putin cele romanesti. Mi se pare ca indobitocesc poporul asta si asa incercat de incultura, saracie, dar asta-i alta discutie. Daca as putea, as pastra exclusiv canalurile TV cu Sport (cu precadere fotbal), documentare si cam atat

  15. #2215 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Stai ca dupa ce câştigă si drepturile pt Liga 1 o sa aibă grijă ăştia de la RDS să-i scoată din grilă
    n-au cum..vor avea audiente mult prea mari....cu Discovery asta a fost principala problema..aveau audiente destul de mici..

  16. #2216 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    offtopic: interesant, multe persoane din anturajul meu, unele care asculta chiar si manele, se uita pe discovery si national geographic..
    intotdeauna am avut impresia ca o duc binisor la capitolul audienta

  17. #2217 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Magarii de la RDS au inlocuit la pauza meciului Eurosport RO cu ala HD. Deci in loc de meci il avem pe Hobana care comenteaza sarituri cu schiurile
    E cineva cu Dolce? Sunt curios cum sta treaba acolo.

  18. #2218 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Bataie de joc, nesimtire si sfidare din partea celor de la RDS. Cred ca in cel mai scurt timp ii las.

  19. #2219 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Pe pagina de Facebook Eurosport au reclamat mai multi asta. Cei cu Dolce nu au vazut nici prima repriza.

  20. #2220 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cea mai mare miciuna pe care am auzit-o )
    @Gaby2393: Deci mi-a zis tuta aia de la Servicii Clienți că nu au drepturi de retransmisie pentru Premier Leauge.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 111 of 360 FirstFirst ... 11 61 101 109 110 111 112 113 121 161 211 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts