Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 360 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 161 ... LastLast
Results 1,201 to 1,220 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #1201 SP
    Member TheSpider's Avatar
    comentatorii astia de la digi sunt super idioti. e 2-0 pt bayern cu arsenal si zice la acest scor bayern e calificata 95% . esti nebun,sa zicem ca se termina asa si mai e meciul retur unde zic ca sunt sanse mai mari de 5% pt arsenal chiar daca pierde cu 2-0.
    si saptamana trecuta zicea la fel la meciul lu' PSG...

  2. #1202 SP
    Junior Member Villy's Avatar
    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    comentatorii astia de la digi sunt super idioti. e 2-0 pt bayern cu arsenal si zice la acest scor bayern e calificata 95% . esti nebun,sa zicem ca se termina asa si mai e meciul retur unde zic ca sunt sanse mai mari de 5% pt arsenal chiar daca pierde cu 2-0.
    si saptamana trecuta zicea la fel la meciul lu' PSG...
    Eu ii dau dreptate. Nu are nimeni forta sa bata Bayern cu 2-0 la ei acasa. Uita-te cum joaca la Arsenal acasa si in ce forma sunt.

    Poate la Psg mai sunt sanse dar la Bayern acasa e greu .

    Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2

  3. #1203 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Attached Images Attached Images ps.jpg

  4. #1204 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Milan

  5. #1205 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Le-au parcat ambitia, sper sa nu se culce pe o ureche. Asta + man united -real 0-0 ar fii perfect

  6. #1206 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Dovada ca la Zapata n-a fost hent, ci mai degraba la Alba a fost hent.

    Proof that Zapata did not handle the ball deliberately for KPB goal v Barcelona [GIF & video] | 101GG Football news

    Hent a cam fost la Jordi Alba.

  7. #1207 SP
    Member adio's Avatar
    Dupa ce l-a lovit in cap, unde s-a dus mingea? In mana, sau s-a lipit de falca?
    2, mana lui alba era lipita de corp, nu facea pe majoreta sa zici ca a fost hent, si s-a dus in directia aia incercand s-o respinga. Sau alba trebuia sa-si taie mainile iar zapata nu?

  8. #1208 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by adio View Post
    Dupa ce l-a lovit in cap, unde s-a dus mingea? In mana, sau s-a lipit de falca?
    2, mana lui alba era lipita de corp, nu facea pe majoreta sa zici ca a fost hent, si s-a dus in directia aia incercand s-o respinga. Sau alba trebuia sa-si taie mainile iar zapata nu?
    AC MILAN, o iubire de-o viata - Page 227

    Uita-te la postul 4527 la poza, e un gif in miscare continua cu faza repetandu-se la infinit. Mareste poza cat poti si ai sa vezi ca la Jordi Alba e hent (cand il loveste mingea in mana, nu are mana lipita de corp), iar pe Zapata il loveste mingea in umar, dupa care in figura.

    Cum tine Alba mainile la piept, la fotbal se da hent chiar daca mainile sunt lipite, deoarece e pozitie nefireasca a mainilor. Sunt unii care stopeaza mingea asa si se da hent.

  9. #1209 SP
    Member TheSpider's Avatar
    mana lui Alba era lipita, pe cand la Zapata era ridicata sus. ce trist mi se pare ca sunt unii care incearca sa dovedeasca niste lucruri care sunt deja foarte clare. a fost greseala de arbitru, ca si la meciul lu' Arsenal, nu stiu ce e cu arbitrii astia sunt chiori, aia de de langa poarta ar trebui sa vada asemenea faze. In orice caz Milan a meritat victoria, dar zic ca intoarce Barca scorul in retur.

  10. #1210 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    mana lui Alba era lipita, pe cand la Zapata era ridicata sus. ce trist mi se pare ca sunt unii care incearca sa dovedeasca niste lucruri care sunt deja foarte clare. a fost greseala de arbitru, ca si la meciul lu' Arsenal, nu stiu ce e cu arbitrii astia sunt chiori, aia de de langa poarta ar trebui sa vada asemenea faze. In orice caz Milan a meritat victoria, dar zic ca intoarce Barca scorul in retur.
    Dupa cum am spus, mainile tinute la piept lipite daca sunt atinse de minge e hent, deoarece e pozitie nefireasca a mainilor. Pe Zapata il loveste mingea fix in umar. Daca voi vedeti altceva decat apare in filmare, e treaba voastra.

    Oricum, mainile lui Alba nu sunt total lipite de corp cand il loveste mingea.

    PS: daca tineti cu Barcelona e greu de acceptat, dar asta e.

  11. #1211 SP
    Member TheSpider's Avatar
    toti jucatorii tin mainile asa ca sa atenueze din lovitura sa nu te loveasca sutul in plin, pt ca e destul de naspa(+ ca a incercat sa se fereasca,nu a fost de loc intentie), am vazut foarte des asemenea faze si nu se poate da hent la asa ceva.si daca e dupa tine s-ar fi oprit jocul si ar fi dat lovitura libera, Alba n-ar fi luat cartonas pt ca nu a fost intentie si ar fi fost foarte posibil sa rateze lovitura.eu zic sa zici merci si sa nu te mai contrazici aiurea.
    ps: mainile tinute lipite pe piept nu sunt hent nicaieri in lumea asta.

  12. #1212 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    toti jucatorii tin mainile asa ca sa atenueze din lovitura sa nu te loveasca sutul in plin, pt ca e destul de naspa(+ ca a incercat sa se fereasca,nu a fost de loc intentie), am vazut foarte des asemenea faze si nu se poate da hent la asa ceva.si daca e dupa tine s-ar fi oprit jocul si ar fi dat lovitura libera, Alba n-ar fi luat cartonas pt ca nu a fost intentie si ar fi fost foarte posibil sa rateze lovitura.eu zic sa zici merci si sa nu te mai contrazici aiurea.
    ps: mainile tinute lipite pe piept nu sunt hent nicaieri in lumea asta.
    Nu sunt hent pe maidan. Eu cu ochii mei am vazut, nu mai tin minte meciul (meci oficial), cand s-a dat hent la cineva care a pus stop la minge cu mainile lipite pe piept. In prezent, hentul e considerat si ca pozitie nefireasca a mainii (mainilor) si ca intentie. La Alba a fost pozitie nefireasca a mainilor. Si la Zapata a fost pozitie nefireasca a mainilor, dar mingea l-a lovit in umar.

    De ce nu pun toti fotbalistii stop la minge cu mainile pe piept?

  13. #1213 SP
    Member TheSpider's Avatar
    ce stop, prietene? venea o ghiulea spre el, a incercat sa se fereasca sau sa o devieze. eu am vazut zeci de faze ca asta si nu e o faza la care sa opreasca jocul. si dupa cum spuneam daca ar fi oprit, probabil Milan n-ar mai fi dat gol, nu stiu ce te umfli atat in pene.

  14. #1214 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pauza un pic, ce face Steluta azi?

    Castigam 2-1

  15. #1215 SP
    Member adio's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Nu sunt hent pe maidan. Eu cu ochii mei am vazut, nu mai tin minte meciul (meci oficial), cand s-a dat hent la cineva care a pus stop la minge cu mainile lipite pe piept. In prezent, hentul e considerat si ca pozitie nefireasca a mainii (mainilor) si ca intentie. La Alba a fost pozitie nefireasca a mainilor. Si la Zapata a fost pozitie nefireasca a mainilor, dar mingea l-a lovit in umar.

    De ce nu pun toti fotbalistii stop la minge cu mainile pe piept?
    Tu probabil n-ai trecut de la a5a. Prietene, fizica ai facut vreodata? Cum dracu opresti tu o minge d-aia ce te loveste(i-auzi) in umar apoi in fata? Sunt doua variante, in amandoua a fost hent; mingea la lovit in umar apoi in mana, sau in fata apoi in mana. Sa-l loveasca in umar si fata n-are sens pentru ca mingea se ducea in alta parte.

    Steluta ia bataie.

  16. #1216 SP
    Senior Member tray's Avatar
    parerea mea: nu stiu daca a fost hent sau nu, mi se pare o decizie dificila. INSA in fiecare editie de UCL a fost mereu ceva controversat, iar overall Barca a fost ajutata de mai multe ori, asa ca, si daca ar fii fost hent nu ar trebui discutat asa mult.

  17. #1217 SP
    Member Mariush's Avatar
    Eu sper la o minune sunt foarte optimist de fel

  18. #1218 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by adio View Post
    Tu probabil n-ai trecut de la a5a. Prietene, fizica ai facut vreodata? Cum dracu opresti tu o minge d-aia ce te loveste(i-auzi) in umar apoi in fata? Sunt doua variante, in amandoua a fost hent; mingea la lovit in umar apoi in mana, sau in fata apoi in mana. Sa-l loveasca in umar si fata n-are sens pentru ca mingea se ducea in alta parte.

    Steluta ia bataie.
    Daca tot ma iei cu fizica ta a lu peste prajit, ia explica tu sutul lui Roberto Carlos de acum ceva ani buni din lovitura libera, parca intr-un amical Brazilia - Franta, de a dat gol si cum s-a dus acea minge neinvartita si in apropierea portii mingea a cotit-o in plasa portii? La reluare se vedea ca initial mingea se ducea departe rau afara de cadrul portii.

    Nu ma mai lua cu fizicile tale, ca mingea mai prinde efect, se mai roteste sau nu in aer etc. Mingea cu efect l-a lovit in umar, i-a sarit in fata si a cazut jos. Uita-te la poza marita, ca de aia am pus-o. (AC MILAN, o iubire de-o viata - Page 227). Deschizi poza separat si o mai maresti de mai multe ori cu CTRL+.

  19. #1219 SP
    Member TheSpider's Avatar
    ce dracu mai e si fizica asta. mingiile se mai duc si cum vor ele...

  20. #1220 SP
    Member adio's Avatar
    Inteleg acum, zi ma nene ca e minge cu telecomanda.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 360 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 161 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts