Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 203 of 360 FirstFirst ... 103 153 193 201 202 203 204 205 213 253 303 ... LastLast
Results 4,041 to 4,060 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #4041 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Nu-mi place jiji, dar nici mie nu mi-ar mai arde de fotbal in locul lui.

  2. #4042 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Sa mai radem putin.
    Attached Images Attached Images 10505308_825897610783522_3571841360356416328_n.jpg

  3. #4043 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Asta e unul dintre milioanele de suporteri

    LE: Exact, Dant3, Steaua a avut noroc cum a avut si Chelsea. E perfect pertinenta comparatia.

  4. #4044 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ronaldo e iar Uefa Player of the Year

    https://eurosport.yahoo.com/news/foo...0277--sow.html

  5. #4045 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Era de asteptat, mai ales ca a castigat UCL.

  6. #4046 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mai ales ca a dat 17 goluri, zic eu.

  7. #4047 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dacă era o competiție organizata de FIFA, câștiga Messi, zic eu

  8. #4048 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    De ce a plecat Reghe?
    E simplu, pentru bani, 3 milioane pe an.

  9. #4049 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu numai, gigi nu mai are chef

  10. #4050 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Nu am fost deloc rautacios sau malitios, pur si simplu am expus un fapt real si nici nu am contestat performantele stelei. Cand in loc de Inter, Sevilla si Spurs iti pica Dinamo Kiev, iar cand in loc de Saint-Etienne, Feyenoord si Everton iti pica Rio Ave, eu cred ca e vorba de noroc si atat.
    Ai dreptate, Steaua a avut bulan cat carul la tragerea la sorti, asa are sanse sa prinda primavara, in UCL nu avea sanse sa prinda primavara in UCL. Parca a fost un semn ca a pierdut cu Ludogoret.

  11. #4051 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Pai la cat ghinion a avut la celalalte trageri... Sau s-a uitat ca in fiecare tur s-a tras cel mai greu adversar dintre cei posibili? Sau uitati ca si-a facut singura "norocul"... Normal ca totii hateri apar acum, nu este o grupa deloc usoara, pentru ca steaua are un lot foarte slab, dar daca se califica, chiar ar fi ceva miraculos dar toata lumea o sa zica, grupa usoara, au avut noroc... Dar astra nu a avut noroc ? Stai, am uitat hateri.


    Reghe a plecat pentru ca stia planul lui becali de a nu mai investi un dolar in echipa asa ca s-a mutat cativa ani in arabia sa-si faca o avere. Dar sincer il prefer pe galca de o mie de ori, reghe prea cocalar, galca e un om foarte serios si profesionist, s-a vazut cand a chemat si doctorul la conferinta de presa, sper doar sa dovedeasca si ca antrenor

    Ps: sunt super nervos acum, dupa steaua, acum halep... Ce pana mea, nu ma mai uit la sport o perioada lunga de timp

  12. #4052 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Joaca Real in weekend, du-te la munte

  13. #4053 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    No offense, tu esti hater acum. Pana la urma nici macar nu e o jignire, te simti ofensat de faptul ca are noroc la trageri?

  14. #4054 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Pai la cat ghinion a avut la celalalte trageri... Sau s-a uitat ca in fiecare tur s-a tras cel mai greu adversar dintre cei posibili? Sau uitati ca si-a facut singura "norocul"... Normal ca totii hateri apar acum, nu este o grupa deloc usoara, pentru ca steaua are un lot foarte slab, dar daca se califica, chiar ar fi ceva miraculos dar toata lumea o sa zica, grupa usoara, au avut noroc... Dar astra nu a avut noroc ? Stai, am uitat hateri.


    Reghe a plecat pentru ca stia planul lui becali de a nu mai investi un dolar in echipa asa ca s-a mutat cativa ani in arabia sa-si faca o avere. Dar sincer il prefer pe galca de o mie de ori, reghe prea cocalar, galca e un om foarte serios si profesionist, s-a vazut cand a chemat si doctorul la conferinta de presa, sper doar sa dovedeasca si ca antrenor

    Ps: sunt super nervos acum, dupa steaua, acum halep... Ce pana mea, nu ma mai uit la sport o perioada lunga de timp
    Îți răcești gura de pomana. Vad ca a revenit catalineatza sub un alt nume, cred ca si-a schimbat si ip-ul

  15. #4055 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by flavi_us View Post
    No offense, tu esti hater acum. Pana la urma nici macar nu e o jignire, te simti ofensat de faptul ca are noroc la trageri?
    asta ai inteles tu... eu repet: nu inteleg de ce mereu zice lumea ca a vut noroc la trageri, eu ti-am demonstrat ca nu a fost chiar asa, cel putin in UCL si am completat chiar daca are grupa usoara "teoretic", practic o sa fie foarte greu cu lotul acesta si sunt sanse mici sa se califice si as vrea ca lumea sa inteleaga aceast lucru. oricum stai linistit ca nu voi intra in polemica cu nimeni, chiar nu am chef, dar asa cum tu ai voie sa-ti expui parerea, cred ca si eu am voie si nu am fost ofensat, eu doar mi-am zis punctul meu de vedere, am zis de hateri pentru ca si astra a avut noroc, cel putin asa zic toate publicatile de la noi si ziaristii, dar nimeni nu a zis ca si astra a avut noroc, sper ca m-am facut inteles acum. te rog citeste mai bine mesajul ca sa-l intelegi corect

    @tudyniuz te rog, dupa prima etapa in care a jucat mizerabil... si mai ales dupa ce l-au vandut pe di maria, mie nu-mi place deloc james. sper sa-l ia pe falcao, ca benzema mi se pare cel mai slab si lenes atacant pe care l-a avut RM, asa isi mai sterg din pacate, dar am inteles ca ancelotti nu l-ar vrea . O sa ma uit la PL ca acolo nu pun prea multa inima chiar daca tin cu chelsea

  16. #4056 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Papp transferat cu imprumut la Steaua.

  17. #4057 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by flavi_us View Post
    No offense, tu esti hater acum. Pana la urma nici macar nu e o jignire, te simti ofensat de faptul ca are noroc la trageri?
    Se simte ofensat pt ca unii fac puncte iar alții își bat joc de coeficient

  18. #4058 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Dumnezeule, nu am vazut suporteri mai aroganti ca cei ai stelei. Dupa ce ca 90% din "galeria" voastra e formata din tigani analfabeti, si tarani cu 4 clase din toate comunele adiacente vasluiului, NICIODATA nu sunteti in stare sa recunoasteti ceva, chiar daca nici macar nu e o jignire.

    Eu ma retrag, steaua e cea mai tare, nu are noroc, are ghinion teribil. Salutari de la Moti.

  19. #4059 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Cine isi bate joc de coeficienti?

  20. #4060 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    uploadfromtaptalk1409341084898.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts