Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 204 of 360 FirstFirst ... 104 154 194 202 203 204 205 206 214 254 304 ... LastLast
Results 4,061 to 4,080 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #4061 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by flavi_us View Post
    Dumnezeule, nu am vazut suporteri mai aroganti ca cei ai stelei. Dupa ce ca 90% din "galeria" voastra e formata din tigani analfabeti, si tarani cu 4 clase din toate comunele adiacente vasluiului, NICIODATA nu sunteti in stare sa recunoasteti ceva, chiar daca nici macar nu e o jignire.

    Eu ma retrag, steaua e cea mai tare, nu are noroc, are ghinion teribil. Salutari de la Moti.
    Ai omis ceva, e formata si din mafioti, mai exact clanul sportivilor.

  2. #4062 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    @tudyniuz te rog, dupa prima etapa in care a jucat mizerabil... si mai ales dupa ce l-au vandut pe di maria, mie nu-mi place deloc james. sper sa-l ia pe falcao, ca benzema mi se pare cel mai slab si lenes atacant pe care l-a avut RM, asa isi mai sterg din pacate, dar am inteles ca ancelotti nu l-ar vrea . O sa ma uit la PL ca acolo nu pun prea multa inima chiar daca tin cu chelsea
    Eh, nu e chiar asa. Imi pare si mie rau ca l-au fortat pe Di Maria afara, a fost un moment precum cu Makelele acum mai bine de 10 ani. Desi nu imi place de James, Falcao ar fi o idee si mai proasta. In sfarsit au avut sezonul trecut o echipa cu vechime, toti fiind de cativa ani buni la club (mai putin Bale) si asta s-a vazut in jocul lor. Acum au numai talent pe teren, au vandut multe tricouri cu James, dar s-a pierdut din spiritul echipei, s-a pierdut acel joc frumos. Kroos s-a adaptat foarte bine, cel putin dupa 4 meciuri in care l-am vazut. James in schimb nu era necesar echipei si nu a facut decat sa forteze afara unul dintre cei mai buni jucatori.

    Eu anul asta nu cred ca mai face Real nimic. Nici campionat, probabil nici Cupa, iar Champions League nici atat. O sa treaca de grupe si atat. Asa cum au facut timp de 10 ani cand nu faceau decat sa aduca "vedete" la echipa fara sa formeze o echipa adevarata.

  3. #4063 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    1000 de cuvinte
    Attachment 230623
    Uite Flavius, despre asta vorbeam, te superi degeaba

    @tudy Real câștiga anul asta campionatul si UCL, facem pariu? Nu sunt ironic

  4. #4064 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by flavi_us View Post
    Dupa ce ca 90% din "galeria" voastra e formata din tigani analfabeti, si tarani cu 4 clase din toate comunele adiacente vasluiului, NICIODATA nu sunteti in stare sa recunoasteti ceva, chiar daca nici macar nu e o jignire.
    aroganti si tigani analfabeti, iti multumesc mult. cred ca tu nu vrei sa pricepi sau nu poti sa ai o discutie bazata pe argumente si fapte, ce am facut eu pana acum, fara mistouri ieftine si atacuri e greu stiu.. incredibil pe threadul acesta nu poti sa discuti, sa aduci argumente, sa-ti spui parerea etc. daca esti suporter stelist, imediat esti jignit si luat la misto, mi-am promis ca nu mai postez pe acest thread, de data aceasta ma tin de promisiune. felicitari

  5. #4065 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    @AndRewqp, grupa e usoara, nu conteaza ca are lotul slab, Steaua a evitat niste adversari grei de tot la aceasta tragere. La fel si Astra. Sa fim sinceri.

  6. #4066 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    A plecat Torres la Milan? Loooool

  7. #4067 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Pai nu e San Siro cimitirul elefantilor din ultimii ani ?

  8. #4068 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ba da, puteau sa mai aștepte 4 ani, încă e tânăr pentru Milan

  9. #4069 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Programul Stelei in El:

    Programul complet al meciurilor din Grupa J este următorul:

    - 18 septembrie, ora 22.05: Steaua - Aalborg BK, Rio Ave - Dinamo Kiev

    - 2 octombrie, ora 20.00: Dinamo Kiev - Steaua, Aalborg BK - Rio Ave

    - 23 octombrie, ora 20.00: Aalborg BK - Dinamo Kiev, Steaua - Rio Ave

    - 6 noiembrie, ora 22.05: Dinamo Kiev - Aalborg BK, Rio Ave - Steaua

    - 27 noiembrie, ora 20.00: Aalborg BK - Steaua, Dinamo Kiev - Rio Ave

    - 11 decembrie, ora 22.05: Steaua - Dinamo Kiev, Rio Ave - Aalborg BK.

  10. #4070 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Na, ce ziceam?

    https://eurosport.yahoo.com/news/bun...3643--sow.html

    Au facut rahatul praf.
    Attached Images Attached Images bwnqp3nigaazjir.jpg

  11. #4071 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Nu cred ca Alonso mai putea sa faca fata la Real, a inceput sa se stinga. Imi e greu sa cred ca va fi titular la Bayern, dar vom vedea.
    Pe de alta parte de Di Maria chiar imi pare rau, lipsa lui o sa se simta.

  12. #4072 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Champions League: Domestic winners to benefit as UEFA plans seeding change | Football News | Sky Sports

    UEFA has confirmed that, under new proposals, the top eight seeds would comprise of the defending Champions League winners, along with the seven domestic league winners of the top-ranked UEFA nations.

  13. #4073 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Parca din sezonul viitor câștigătoarea EL se califica direct in UCL?

  14. #4074 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Da, castigatoarea din sezonul asta se califica in UCL de sezonul viitor. Se califica direct in grupe daca nu e "ocupat" locul acela pentru castigatoarea UCL.

  15. #4075 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ma uit la meciul lu' Utd si nu inteleg ce joaca...Desi nu sunt fan Utd nu inteleg ce ar trebui sa pățească un jucător in PL ca sa primească un penalty, mi s-a parut fault clar, chiar daca in PL se joaca mai dur.
    Btw

    uploadfromtaptalk1409405069551.jpg

    LE: vad ca se joaca și handbal mai nou

  16. #4076 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Burnley have spent £45million on transfers since 1882.

    Manchester United have spent £59.7million this week.

    Arsenal have won two trophies since Manchester United last won a competitive match!

  17. #4077 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Pai de ce te miri, in BPL altul e arbitrajul, faulturile se dau mai greu decat in celelalte tari din lume. Numai cand se rupe osul se da fault in BPL.

    ---------- Post added 30-08-2014 at 16:55 ----------

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Burnley have spent £45million on transfers since 1882.

    Manchester United have spent £59.7million this week.

    Arsenal have won two trophies since Manchester United last won a competitive match!
    Dovada ca valoarea de piata a jucatorilor nu e neaparat si aceeasi valoare in teren.

  18. #4078 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cred ca ai văzut alt meci, a fost fault clar, nu mai zic de henț. Au avut un jucător bun, păcat ca s-a retras
    uploadfromtaptalk1409407340140.jpg

  19. #4079 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    United a avut penalty clar, dar stiti vorba aia, "la omul sarac nici boii nu trag"

  20. #4080 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    As zice ca au fost chiar 2 penaltyuri dar la cate salturi in piscina a facut Young, nu ma mir ca nu mai primeste nimic acum. Oricum nu este o scuza, deocamdata jocul lui United seamana cu cel al lui Ludogorets. Sper ca o sa arate mai bine dupa pauza internationala cand se intorc toti accidentatii si vor fi disponibili Rojo si Blind.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts