Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 220 of 360 FirstFirst ... 120 170 210 218 219 220 221 222 230 270 320 ... LastLast
Results 4,381 to 4,400 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #4381 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Frumos meci Arsenal - Manchester..

  2. #4382 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Până și Chelsea juca mai spectaculos anul trecut decât cum a jucat United astăzi... Și asta vine de la un fan Manchester United!

  3. #4383 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Meci , nu Manchester United
    P.S fan Chelsea Londra 😎

  4. #4384 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Mie nu mi s-a părut atât de spectaculos. Puteam spune acest lucru dacă jucau ambele echipe la fel de bine și erau ocazii de la o poartă la alta.
    Plus că acele trei accidentări au contribuit decisiv la calitatea meciului.

  5. #4385 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Au fost ocazii dar la poarta lui De Gea + golul superb inscris de Giroud .

    Quote Originally Posted by Scofield91 View Post
    Plus că acele trei accidentări au contribuit decisiv la calitatea meciului.
    Da , asa e .

  6. #4386 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    ))
    Attached Images Attached Images 10336598_10152913712758678_9076910910311061746_n.jpg

  7. #4387 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Eu i-am ales pe ai mei...
    Team of the Year - UEFA.com
    Attached Images Attached Images uefa-toty-2014-8819982b300008ab09ecdfe101015fcf.jpg

  8. #4388 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hahaha
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1417109692243.jpg

  9. #4389 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Doamneeee ce a mai ratat Keseru in seara asta !!!! wtf....
    Greu meciul cu Kiev, chiar si asa sunt sanse mici ca Aalborg sa n-o bata pe Rio Ave, dar cine stie..

  10. #4390 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Doamneeee ce a mai ratat Keseru in seara asta !!!! wtf....
    Greu meciul cu Kiev, chiar si asa sunt sanse mici ca Aalborg sa n-o bata pe Rio Ave, dar cine stie..
    Eu zic ca o sa scoata un egal , cel putin .

  11. #4391 SP
    Member Sopi's Avatar
    Doar eu cred ca Suarez+Barca=Torres+Chelsea?

  12. #4392 SP
    Member micul_'s Avatar
    E prea devreme zic eu. Dar Aguerro era mai indicat de transferat decât Suarez.

  13. #4393 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by Sopi View Post
    Doar eu cred ca Suarez+Barca=Torres+Chelsea?


    Pai sa stii ca asa este, ca nu are loc de Messi si Neymar sa se desfasoare. Cand are mingea la picior trebuie, mai intai, sa-l astepte pe Messi si sa-l intrebe ce sa faca cu mingea.

  14. #4394 SP
    Member Sopi's Avatar
    Aici ai dreptate o parte,dar daca teai uitat la meciul cu Valencia o sa vezi ca nu a fost doar aia...de cate ori l-a lasat messi si neymar singur cu poarta si nu a dat gol,sau cand i-a furat mingea portarului in loc sa ii dea pase lui messi care era liber a dat pe langa poarta.Eu zic ca suarez trebe sa isi schimbe stilul de joc,pentru ca la liverpool doar el era si era obisnuit sa i-a mingea si sa faca el tot,dar aici nu merge asa..

  15. #4395 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Sa-i dam un mesaj sa ii explicam atunci, zic si eu....sau il lasam asa, in intuneric, sa radem de el? Voi pe Suarez l-ati vazut problema in meciul cu Valencia, nu?

  16. #4396 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu pe Busquets l-am vazut problema...

  17. #4397 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Mai degraba LE. A pus jucatorii sa joace pozitii pe care nu evolueaza de obicei: a vrut un fel de dublu pivot cu Busquets si Mascherano, cu Xavi pe pozitia obisnuita a lui Iniesta, cu Busi pe pozitia lui Xavi si cu Masch pe pozitia lui Busi, la distributie, in speranta de a acoperi urcarile lui Alba si Alves. Rezultatul a fost o echipa mai defensiva dar si cu un Messi izolat pe dreapta( drept dovada a dat un singur sut spre poarta tot meciul), si cu un mijloc fara sustinere pt atac. Asta plus un tusier orb si un Suarez care inca are probleme de concentrare a dus la jocul slab de ieri.

  18. #4398 SP
    Member Sopi's Avatar
    L.E. deja ma enerveaza,meci de meci el incearca alte combinatii care n-au nici o treaba cu echipa si se vede in rezultate dar el tot asa continua..

  19. #4399 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Pe mine altceva m-a mirat, era Messi in sprint cu mingea la picior inspre poarta si vine Otamendi de la mama naibii si-l deposedeaza prin alunecare in careu, exact in momentul cand Messi se pregatea sa dea in minge.

  20. #4400 SP
    Member Sopi's Avatar
    Nu imi vine sa cred un portar la balonu de aur...MINUNE.Dupa mine Neuer ar merita anul acesta si mi se pare o prostie ca nu este balon de aur pentru fiecare post(Atacant,mijlcoas,fundas,portar),asa nu au nici o sansa restul.Si sper ca este ultimul an cand ronaldo si messi candideaza,sunt foarte multi jucatori talentati,tineri si foarte buni care ar merita.(Bale,Neymar,Hazard,Gotze,Varane,Courtois.. ....)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts