Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 259 of 360 FirstFirst ... 159 209 249 257 258 259 260 261 269 309 359 ... LastLast
Results 5,161 to 5,180 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #5161 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  2. #5162 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Cică până la urmă o să avem meciurile, ăștia de la RDS au luat drepturile împreună cu Telekom, săptămâna viitoare vine anunțul. Poate confirmă al nostru insider de pe forum
    Am surse bune

  3. #5163 SP
    Banned Messi2015's Avatar
    West Brom - Chelsea se joaca in nocturna la ora asta. Lol.

  4. #5164 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    1 gol si 1 assist in 30min pentru Pedro. "NU L-AM VRUT ORICUM!"

  5. #5165 SP
    Banned Messi2015's Avatar
    Ce bine joaca Pedro. Cred ca-i ia locul de titular lui Oscar.

    Cica Van Gaal il vrea in realitate pe Neymar.

  6. #5166 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Nu pleacă Neymar de la Barca .

  7. #5167 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Speculatie aiurea din presa, asta cu Neymar.

  8. #5168 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Rateaza Dortmund mai ceva ca in meciul cu norvegienii!

  9. #5169 SP
    Banned Messi2015's Avatar
    Barcelona si-a uitat acasa tricoul de deplasare?

  10. #5170 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu joacă nimic Real, cum să nu ai frate un atacant pe teren...

  11. #5171 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Benzema semnează maine cu Arsenal . Suma de transfer este de 65€ milioane.

  12. #5172 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Și ăștia ce dracu fac, rămân fără atacant? Realul parcă-i club de mâna a doua... Mai au o săptămână, dar...

  13. #5173 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Joaca Ronaldo atacant, James in dreapta iar Bale in stânga si rezolva problema. )

  14. #5174 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mai bine îl cumpără pe Tade

  15. #5175 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    + ca a marcat astazi , din penalty .


    Tocmai ce ziceam . M am uitat acum la formație si joaca cu Ronaldo atacant , Bale in stanga iar James in dreapta.

  16. #5176 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Sa l dai afara pe Ancelotti si sa l aduci pe umflatu asta chelios. Eu nu pot trece peste asta, nu stiu ce o sa se aleaga de Real Madrid, la cum joaca acum, vor face multe sezonu asta...

  17. #5177 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pe mine ma bufneste rasul. Abia leaga 2 pase si nu stiu sa tina de minge. Sa ai o echipa de top din Europa si acum se chinuie cu o echipa din liga a doua. Si mai mult de atat, Sporting Gijon nu a castigat Liga a doua, a terminat pe locul doi

    Dezastru jocul lui Real, fara pic de fluiditate. Bale ca nr 10? Omu nu e grozav la pase si nu are viziunea lui Isco sau James. Ala e om de banda si atat. Iar Ronaldo e prea izolat.

    A distrus omu ala echipa inca de la primul meci. Inapoi la bucatarie cu el...

  18. #5178 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  19. #5179 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Pe mine ma bufneste rasul. Abia leaga 2 pase si nu stiu sa tina de minge. Sa ai o echipa de top din Europa si acum se chinuie cu o echipa din liga a doua. Si mai mult de atat, Sporting Gijon nu a castigat Liga a doua, a terminat pe locul doi

    Dezastru jocul lui Real, fara pic de fluiditate. Bale ca nr 10? Omu nu e grozav la pase si nu are viziunea lui Isco sau James. Ala e om de banda si atat. Iar Ronaldo e prea izolat.

    A distrus omu ala echipa inca de la primul meci. Inapoi la bucatarie cu el...
    E doar inceputul, nu va impacientati. Nici o echipa nu a jucat stralucit in prima etapa, cele mai putine goluri din istorie din La Liga. O sa isi dea drumul si RM, si Barcelona anul trecut nu era stralucita, in decembrie multi vroiau demisia lui LE, apoi a facut tripla.

    O sa isi revina RM, e anul ei in campionat, "bucatarul" va fi elogiat ca fiind un mare antrenor, iar voi o sa va umflati in pene pe aici cat de mare jucator e C. Ronaldo si Bale. You can bet on it!

  20. #5180 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ronaldo e deja un mare jucător, Bale niciodată. Bucătarul mi-a plăcut la Liverpool, eu nu am nimic cu el

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts