Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 359 of 359 FirstFirst ... 259 309 349 357 358 359
Results 7,161 to 7,172 of 7172

Thread: Fotbal

1. #7161 SP
    Senior Member Xander Ro's Avatar
    Sper ca Demba Ba e multumit acum de golul carierei lui de atunci... ramane marele regret ca nici 8 nici 23 n-au luat titlul cu Liverpool. Pacat...

2. #7162 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Willian ne a dat lovitura de gratie in 2014 și tot el i a dat o acum lui City

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. #7163 SP
    Member ymess's Avatar
    Felicitari Liverpool. Desi eu am alta favorita, e de laudat consistenta lor. Nici acum nu uit sezonul trecut care s-a decis la 1 punct distanta. Acel loc 2 de anul e mult mai greu de obtinut decat un titlu de premier league dintr-un sezon obisnuit. Sa nu uitam ca s-au consolat cu trofeul Champions League. Si anul asta, au castigat cu 7 etape inainte de final, si desi multe din echipele mari si-au pierdut din tarie sezonul asta, City e inca City, e totusi o echipa care acum cateva luni facea instructie cu Real Madrid. Ma bucur ca am prins echipele astea doua in aceste sezoane, s-a jucat fotbal frumos.

4. #7164 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Hala Madrid!
    Nici nu ma gandeam inainte de pauza ca Real va castiga titlul.Oricum daca nu se oprea campionatul, Barca nu pierdea locul 1.Sunt campioni fara Ronaldo si Hazard (care a bagat in el fast-food pana s-a rupt).

5. #7165 SP
    Junior Member Ciocan's Avatar
    Bravo lor, meritat, Barca e de nerecunoscut dupa pauza campionatului.

6. #7166 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    ...

7. #7167 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    E din nou doliu in Rahova, mai întâi pian, acum Barcelona

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. #7168 SP
    Vast Khufu's Avatar
    Ce an ciudat mai este si 2020, sa ajungem sa il vedem pe Messi intr-un alt tricou decat cel al Barcelonei. Daca se adeveresc toate aceste zvonuri venite pe Tier 1s, imi pare rau pentru el ca are parte de o astfel de iesire din clubul pe care cu siguranta il iubeste, unde a cunoscut succesul si pentru care a dat totul. Barto ar trebui sa isi dea demisia de onoare, dar si asta ar fi prea putin pentru un management atat de dezastruos.

Legat de viitoarea destinatie, desigur City pare in pole position sa obtina semnatura. Pep, Aguero si Txiki sunt acolo, bani sunt sa ii plateasca salariul, plus ca el probabil vrea sa vada daca ar face fata intr-un campionat gen PL si sa afle raspunsul la acea intrebare eterna: Can he do it on a cold, rainy night in Stoke? (pacat ca Stoke e in Championship, poate la anul). La 33 de ani i-ar fi mai greu ca la 27, dar clasa ramane si cred ca ar face fata cu brio.

PSG si l-ar mai permite, un trio cu Neymar Mbappe si Messi nu suna rau pentru seicul cu petrodolari, dar cine stie. Bayern poate si l-ar permite, dar nu e genul de transfer pe care ei l-ar face plus ca nu este chiar pe filosofia lor. Se aude si de Chelsea, Abramovich a cam aruncat cu bani vara asta, ar putea sa incerce, dar nu cred ca s-ar duce el acolo. Si, evident, clubul despre care toti vorbesc acum ca ar trebui sa faca o miscare si sa il aduca: Juve. Ar fi practic o salvare de FIFA in real life. Sa ajungem sa ii vedem pe cei doi jucand impreuna la cel mai inalt nivel pentru 2-3 ani ar fi ceva absolut de neimaginat. Juve ar printa bani daca l-ar aduce, la ce marketing ar putea face cu el si in combo cu CR.

9. #7169 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Marca.com scria că și clubul își dorește plecarea lui, într-o anumită măsură. Messi câștigă aproape 50 de milioane de euro, în schimb, la Barcelona a cam fost secetă de trofee în ultimii ani. Altă chestie dezvăluită tot de ei, e că deja are o înțelegere cu viitorul club la care va juca. Care o fi ăla, vom vedea. Probabil M. City. Personal, mi-aș dori să-l văd jucând în Serie A.

10. #7170 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Grupe UCL si UEL

Poate iese CFR din grupa
    Attached Images Attached Images ejqa7z8xyaixpmc.jpg ejuk6doxgaaatz4.jpg

11. #7171 SP
    Banned PoisonRemedy's Avatar
    Eu momentan stau in Budapesta, asa ca Juve si Messi sunt bineveniti, mai ales ca e posibil sa fac rost de bilet iar la CFR ne calificam sigur cu vreo 2-3 transferuri facute

12. #7172 SP
    Member ymess's Avatar
    M-am luat eu de CFR ca au fost eliminati de Dudelenge acum ceva timp.
    Dar vad ca sunt singurii cu prezenta constanta in Europa. Si nu poti sa zici ca au avut numai adversari usori.
    Restul, FCSB, Craiova, Viitorul, Astra, si gasca, unde sunt?

Dupa Hagi, primul la care ii facem statuie e Dan Petrescu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 359 of 359 FirstFirst ... 259 309 349 357 358 359