Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 287 of 360 FirstFirst ... 187 237 277 285 286 287 288 289 297 337 ... LastLast
Results 5,721 to 5,740 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #5721 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu când am spus liga a 4 a mă refeream la organizare

  2. #5722 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Nu-mi dau seama cum se poate intampla asa ceva. Daca nici Realul nu are staff care sa se ocupe de chestiuni de genul, atunci cine are?

  3. #5723 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mie mi se pare mega-funny. Prin minutul 25 comentatorul a inceput sa vorbeasca de stirea care a explodat pe twitter, dar din minutul 30 tribunele deja urlau ca Cheryshev no puedo jugar

  4. #5724 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Deci din cauza acestei scapari e posbil ca RM sa rateze tripla anul asta? Ar fi aiurea...

  5. #5725 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    OFFICIAL: Madrid expelled from Copa | Football Espana

    Real Madrid have been expelled from this season’s Copa del Rey for wrongfully fielding the suspended Denis Cheryshev against Cadiz on Wednesday.

    Despite Florentino Perez’s protestations on Thursday that Los Blancos were innocent of any wrongdoing by playing the Russian winger at Ramon de Carranza, the Spanish Football Federation’s (RFEF) Competition Commission has found the club guilty

    Madrid are now expected to take the case to the Appeals Committee, although it is believed it will act in line with its Competition counterpart, making the country’s Administrative Tribunal (TAD) their next port of call.

  6. #5726 SP
    Banned asperas's Avatar
    Roma Merda se califica in eliminatorii cu doar 6 puncte si un golaveraj de 12-17! Nu va e ba rusine dupa ce v-au tavalit cei de la Barcelona (te ia capul aici nu altceva ) ca voi mergeti mai departe dupa egalul rusinos cu valoroasa Bate Borisov si asta in fluieraturile propriilor vostrii fani?

  7. #5727 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Asta e fotbalul. Nu conteaza cate le-a dat Barcelona, la final tot 3 puncte in joc sunt. Intreaba-i pe cei de la RM. Dupa un 0-4 acasa cu rivala, la final au toate sansele sa ia campionatul.
    Conform bunei traditii, RM ar trebui sa pice cu Roma.Sau poate RM sa pice cu Dinamo Kiev? Vom vedea ce vor decide zeii fotbalului anul asta.
    Barcelona este pregatita pentru Man city.

  8. #5728 SP
    Member tomaobiwan's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Asta e fotbalul. Nu conteaza cate le-a dat Barcelona, la final tot 3 puncte in joc sunt. Intreaba-i pe cei de la RM. Dupa un 0-4 acasa cu rivala, la final au toate sansele sa ia campionatul.
    Conform bunei traditii, RM ar trebui sa pice cu Roma.Sau poate RM sa pice cu Dinamo Kiev? Vom vedea ce vor decide zeii fotbalului anul asta.
    Barcelona este pregatita pentru Man city.
    Si Chelsea cu PSG

  9. #5729 SP
    Junior Member AfyLynx's Avatar
    Gata tragerile.

    Romania in grupa A cu Franta Albania si Elvetia, Franta - Romania meciul de deschidere.
    Nu pare a fi o grupa imposibila.
    Attached Images Attached Images groups.png pots.jpg

  10. #5730 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ne calificam de pe locul 3

  11. #5731 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Aveti idee cand se pun biletele la vanzare?

  12. #5732 SP
    Member shaqkers's Avatar

  13. #5733 SP
    Junior Member AfyLynx's Avatar
    Optimile Champions League:
    Attached Images Attached Images optimi.png

  14. #5734 SP
    Junior Member AfyLynx's Avatar
    16-imile Europa League:
    Attached Images Attached Images pots.png matches.png

  15. #5735 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Slabut in Champions League, in afara de Bayern - Juve nu e nimic extraordinar.

    Dar ce meciuri interesante in Europa League:

    Dortmund - Porto (nici nu stiu cu cine sa tin)
    Fiorentina - Tottenham
    Shakhtar - Shalke
    Villareal - Napoli

    Foarte echilibrate fata de Champions League, desigur ca sunt exceptii cu ManU care joaca cu o echipa de care n-a auzit nimeni vreodata, dar nici pe aia nu cred ca ii bat.

  16. #5736 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Conform bunei traditii, RM ar trebui sa pice cu Roma.Sau poate RM sa pice cu Dinamo Kiev? Vom vedea ce vor decide zeii fotbalului anul asta.
    Barcelona este pregatita pentru Man city.

    Ohh, ce surpriza, cine ar fi crezut?

  17. #5737 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sincer sa fiu, cat timp nu e vorba de cele 3-4 echipe mari, eu nu mi-as fi facut griji cu nimeni. Roma in schimb cred ca va fi un meci usor, e o echipa care se da batuta destul de usor. Dar asa am zis si anul trecut in semi-finale cu Juve si uite ce s-a intamplat, nu stii niciodata

  18. #5738 SP
    Member tomaobiwan's Avatar
    Al treilea an Chelsea PSG

  19. #5739 SP
    Member iUser's Avatar

  20. #5740 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    E slaba rau Espanyol anul asta. Bine, nici anul trecut nu erau cine stie ce, dar anul asta sunt pamant. Sunt la 3 puncte de ultimul loc, deci Galca probabil nu va rupe norii, ci va avea cel mai probabil un parcurs similar cu Contra( niste egaluri, o surpriza-doua, in rest infrangeri).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 287 of 360 FirstFirst ... 187 237 277 285 286 287 288 289 297 337 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts