Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 40 of 76

Thread: Fast / Junk Food

  1. #21 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Now, now.

    Nu incepeti o bataie cu mancare...

    FOOD FIGHT !! lol

  2. #22 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    A mancat cineva la MC-urile de la noi CBO?. Ca tot vad reclame la tv dar nu stiu sigur daca au la noi si parca mi-e rusine sa merg sa intreb: Aveti CBO? lol

  3. #23 SP
    Member pijama35's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    A mancat cineva la MC-urile de la noi CBO?. Ca tot vad reclame la tv dar nu stiu sigur daca au la noi si parca mi-e rusine sa merg sa intreb: Aveti CBO? lol
    Pe scurt:Am mancat si lucruri mai bune.

  4. #24 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    A mancat cineva la MC-urile de la noi CBO?. Ca tot vad reclame la tv dar nu stiu sigur daca au la noi si parca mi-e rusine sa merg sa intreb: Aveti CBO? lol
    Azi am incercat si eu CBO si pot spune ca este ok. Nu este nici spectaculos, dar nici nasol la gust. Pot spune ca pe viitor voi ramane tot pe McChicken. Intr-o concluzie: merita sa-l incerci.

  5. #25 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    CBO nu se compara cu maestrul Big Mac insa este foarte bun si merita degustat din cand in cand.

    (Mi-am facut pofta singur)

  6. #26 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Mda...Am fost si eu azi dupa scoala si am incercat. Nu mi-a placut. Still MC Puisor rulz

  7. #27 SP
    Member richardm27's Avatar
    Pentru cei care stiu despre ce e vorba....se pare ca gigantul Subway va fi prezent si in Romanica. No ase DA !!!
    Attached Images Attached Images subway.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg

  8. #28 SP
    Member Alex De Large's Avatar
    Quote Originally Posted by richardm27 View Post
    Pentru cei care stiu despre ce e vorba....se pare ca gigantul Subway va fi prezent si in Romanica. No ase DA !!!
    Subway e minunat, am mancat in Viena. Pe deasupra nici nu ai parte de prajeala!

  9. #29 SP
    Member richardm27's Avatar
    Partea si mai frumoasa e ca poti sa-ti faci sandwichul cu ce vrea pipotarul tau !

  10. #30 SP
    Member Alex De Large's Avatar
    Quote Originally Posted by richardm27 View Post
    Partea si mai frumoasa e ca poti sa-ti faci sandwichul cu ce vrea pipotarul tau !
    Da, si asta. Credeam ca lumea stie, ca as fi mentionat.

  11. #31 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by richardm27 View Post
    Pentru cei care stiu despre ce e vorba....se pare ca gigantul Subway va fi prezent si in Romanica. No ase DA !!!
    Cand ?

  12. #32 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Nu stii vorba romaneasca ?? In curand ... Totusi , si Gregory's e gen Subway ...

  13. #33 SP
    Member richardm27's Avatar

  14. #34 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Oare cate calori au toate acele "prostii" ?

    Arata delicios

  15. #35 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    da de niste pui fiert cu orez,peste la gratar fructe si legume si 60 de minute de miscare/zi...ce ziceti???
    eu sunt sigur ca v-ati juca mai mult timp pe console cu cel putin cativa ani!cum ar fi spre exemplu un battlefield very bad company 60 cu bastonul la subratz ochelari virtuali pe ochi si in mana un abakan marime si greutate reala, langa un nepot obez si retardat din cauza junk food-ului si a sedentarismului acut!!!

  16. #36 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    ooo yea ! Subway is coming ! si "in romania" = "in bucuresti" ? banuiesc ca da...

  17. #37 SP
    Member richardm27's Avatar
    Tu ce crezi ????

  18. #38 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by Jacobi View Post
    CBO nu se compara cu maestrul Big Mac insa este foarte bun si merita degustat din cand in cand.

    (Mi-am facut pofta singur)
    Chicken Premiere is better !

  19. #39 SP
    cBs
    Banned cBs's Avatar
    KFC Rulzz - iTiwster este foarte foarte bun insa nu tine mult de foame...lol

  20. #40 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    KFC si MC FTW

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 02-12-2009, 22:04
  2. Gamertag Burn fast 89 By Sacaluka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 8 Last Post: 19-11-2009, 12:35
  3. Concurs stil "Fast Food" By rodarkone in forum Concursuri
    Replies: 3 Last Post: 02-09-2008, 21:11
  4. Replies: 0 Last Post: 11-08-2008, 17:20

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts