Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 73 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 ... LastLast
Results 61 to 80 of 1456

Thread: Iesiri la fotbal

  1. #61 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    pot sa trec sa ma interesez de preturi, dar pt rezervare, stiu ca trebe sa dau un avans si nu prea m-as risca sa fac asta, cat timp nu e totul 100% sigur. parerea mea este ca rezervarea trebe facuta cu 2-3 zile inainte, maxim, ca sa fim foarte siguri.

    oricum, nu stau chiar langa IOR. Stau cam la Dristor. daca e cineva care sta mai aproape si are mai mult timp liber, go 4 it

  2. #62 SP
    Senior Member tray's Avatar
    so, MAXIM 10 lei /persoana pe ora .
    Rezervare facem cand suntem 10 .
    ps:sper ca cei care s-au scris pe lista sunt 100% si nu dau inapoi.

  3. #63 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    yo merg app saptamanal la fotbal cu cei de la wrk. am schimbat destul de multe terenuri pana acum si peste tot este 100 ron ora. nu cred ca va fi o exceptie in IOR...

  4. #64 SP
    Member Dark Wadder's Avatar

    precizari

    1. ideea apartine in primul rand lui pizzi. deci e taticul in domeniu. dj - am vb si noi de asa ceva, dar era clar de amicii si prietenii tai vorba. puteam sa avem initiativa si am ratat oportunitatea. deci bila neagra la noi. de ce sunt vocal totusi... daca nu urnim treaba o lalaim mult si stii ca nu-mi place. deci ACTIUNE.
    2. plansete cu cat e de departe nu accept. io fac aprox 12 km din pipera pana la ior. dar nu acesta trebuie sa fie subiectul. cine vrea vine, cine nu - silence please.
    3. popularizati si voi aceasta idee. dj - nu ai aflat de subiect prin pm oare?
    4. lista este asadar deocamdata:
    1. Dark Wadder
    2. tray
    3. DJ_Andrei
    4. Studentul
    5. k1du
    6. ocy
    5. daca are cineva trecere pe la administratie poate ne lipim si noi de o reclama prin pagini mai umblate....
    6. in rest am o idee f buna de nume de echipa. il impartasesc celor ce vin la prima actiune...
    7. durata de inchiriere sa fie de vreo 2 h? astept propuneri ptr ora la care incepem.

  5. #65 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dark, baga-ma si pe mine in lista aia. referitor la durata de joc, normal ca 2h. nici nu vin pt 1h . referitor la ora, daca e in weekend si e cald, hai dimineata, ceva gen 9-10.

  6. #66 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Hmm wtf , cum 9 - 10 ... Mai degraba pe seara ...

  7. #67 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    +eu

  8. #68 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Hai ma andrei , ce dracu' , nu stii sa te bagi in tabel ?

  9. #69 SP
    Member Dark Wadder's Avatar

    update

    lista devine
    1. Dark Wadder
    2. tray
    3. DJ_Andrei
    4. Studentul
    5. k1du
    6. ocy
    7. razvanrazy
    8. consol3
    astept mai multe opinii pe ora de start. sa inteleg ca toata lumea e de acord cu IOR. 29mai. 2h.
    io zic ca facem progrese vizibile...

  10. #70 SP
    Member Dante's Avatar
    update
    lista devine
    1. Dark Wadder
    2. tray
    3. DJ_Andrei
    4. Studentul
    5. k1du
    6. ocy
    7. razvanrazy
    8. consol3
    9. dante (pot sa mai aduc 1-2-3 prieteni) sau...pot sa fac alta propunere, va puteti alatura grupului de fotbalisti de pe alt forum cunoscut astfel incat sa ne strangem de 3 echipe. terenul este in zona lujerului in militari
    astept mai multe opinii pe ora de start. sa inteleg ca toata lumea e de acord cu IOR. 29mai. 2h.
    io zic ca facem progrese vizibile...

  11. #71 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Pe 21/22/23 Mai, nu putem juca? Chiar trebuie sa asteptam 2 saptamani pentru 1/2h de fotbal?

  12. #72 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Si eu sunt de acord , poate facem saptamana asta ...

  13. #73 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    ..se pare ca de mine ati uitat . Deci pretul de caciula care ar fi ? Dimineata e mai bine ca e racoare . Monky & restul nu veniti si voi la un fotbal , ceva ?

  14. #74 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Hai frate saptamana asta daca putem si mai dupa-amiaza ca multi avem job-uri. Nu stiu unde e acel teren IOR, dar daca cineva e cu masina si are drum pe la romexpo/chibrit/1 mai, ne putem combina la benzina. Presupun ca e teren de ala gen handbal, ca dimensiuni, am cam trecut de prima tinerete sa alerg 70 km si sa fiu fresh.

  15. #75 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Pizzi mergem impreuna Nu am uitat de tine Christien , doar ca nu te-am vazut hotarat ...

  16. #76 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Informatii oficiale.
    pret : 80 ron /ora in weekend pana la ora 16:00 Dupa ora 16:00 100 ron .

    Si pentru mine e ok saptamana asta.

    @pizzi : mergi pana la victoriei si de acolo faci 30 de minute cu metroul pana la statia Titan.De acolo inca 5-10.

  17. #77 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    M-am combinat la cartela cu Studentul. S-a rezolvat.

  18. #78 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Mingea cine o aduce ? Preferabil sa aduca cineva o minge adidas ,cu burete, moale .

  19. #79 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Am eu un Nike Mercurial. Merge? E buna?

  20. #80 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    se oboseste muuult mai repede pe un teren mic, decat pe un teren mare. e mai usor sa alergi fara sa te opresti la fiecare 10-20 de metri ca se termina tereru.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 73 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 ... LastLast

Similar Threads

  1. Fotbal By AndRewqp in forum Health, Food & Sports
    Replies: 7198 Last Post: 03-11-2021, 00:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts