Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 10 FirstFirst ... 7 8 9 10 LastLast
Results 161 to 180 of 182

Thread: Euro 2012

  1. #161 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    ...spuse mama omida

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  2. #162 SP
    CG Editor Dant3's Avatar


    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  3. #163 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by leo_cosmin View Post
    E clar ca prin meci spectaculos nu inteleg multe pase de-a lungul terenului si maxim 2-3 faze de poarta.... oricum, mi-am spus parerea, nu vreau sa insist. Cel mai bine vorbim dupa finala, unde Spania se afla, iar, in mod nemeritat. De la 4-0 in sus pt. Italia spun eu....

    Si nu compar Spania cu Grecia din 2004, macar aia produceau o surpriza, ca si spectacol....
    Quote Originally Posted by leo_cosmin View Post
    Italia a jucat cel mai frumos fotbal de la campionatul asta. Sper doar ca in finala sa ii atace pe spanioli, sa le scoata fotbalul din cap. Sau macar ce inteleg ei prin fotbal. Si chiar am vorbit serios in privinta scorului. Recunosc, e posibil sa dea si Spania 1 gol-2, dar eu chiar vad Italia sa le bage cel putin 4, cu tot cu anti-jocul lor - "fotbal spectacol".
    Quote Originally Posted by horatiu25air View Post
    Italia va castiga Euro 2012 in prelungiri.
    Opriti meciul ca e groasa...

  4. #164 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Le_cosmin, se pare ca a luat o echipa 4 goluri in finala, dar nu a fost Spania. Il trecem pe asta la meci spectaculos, sau a jucat in forta Italia si a pierdut onorabil?
    Cea mai plictisitoare echipa din lume a facut ceva ce nu a facut nimeni in istorie. Euro-Mondial-Euro.
    Incepem sa ii injuram?

    PS: @Pirasword, nu de aia a pierdut Barca meciul cu Chelsea. Ne uitam cand vrei tu la tur-retur, si nu suturile de la distanta au facut ca Barca sa nu joace finala....poate doar cele 4 bare...

  5. #165 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    El NINO si-a adus copiii pe gazon... Pana si Bufon este impresionat de asemenea imagini. Copiii aia sunt cei mai fericiti acum... si vor fi si mai fericiti cand vor creste mari si vor urmari imaginile..

  6. #166 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    De departe cel mai inutil jucator italian, cel putin in ultimele doua meciuri a fost Pirlo. Nu s-a vazut pe teren in semifinala, iar acum a gresit constant. Scarita aia a fost fix pix.

    L-ati vazut pe Pique cum i-a trecut mingea de doua ori printre picioare? Eu de doua ori am vazut sigur.

  7. #167 SP
    Member TheSpider's Avatar
    Am tot auzit de la comentator cum ca Spania ar avea 1000 de minute fara gol primit.dar din cate stiu a luat gol de la Italia in grupe,am dreptate?

  8. #168 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu stie sa numere da-l *****'

  9. #169 SP
    Member awaytokill's Avatar
    la cate greseli am auzit de la comentatorii de la tvr 1 la acest euro...

  10. #170 SP
    Member adio's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    De departe cel mai inutil jucator italian, cel putin in ultimele doua meciuri a fost Pirlo. Nu s-a vazut pe teren in semifinala, iar acum a gresit constant. Scarita aia a fost fix pix.
    Clar nu ai vazut meciul cu Germania.

    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    Am tot auzit de la comentator cum ca Spania ar avea 1000 de minute fara gol primit.dar din cate stiu a luat gol de la Italia in grupe,am dreptate?
    Are cate-minute-o-avea in fazele eliminatorii. De la ultimul CE pana azi nu a luat gol in 90 sau 120 minute. Ceva ce e foarte tare.


    Quote Originally Posted by awaytokill View Post
    la cate greseli am auzit de la comentatorii de la tvr 1 la acest euro...
    Nu te obosi, comentatorii de la TVR is cretini.

  11. #171 SP
    Member biagyydog's Avatar
    un pic plictisitor, cu prea multe greseli, si cu un sistem ce ar trebui imbunatatit (tehnic si organizational).

    cat priveste comentatorii mai bine ignoram si ne amuzam (nu uitati ca urmeaza si olimpiada..) sau oprim sonorul si dam drumul la ceva muzica...

  12. #172 SP
    Member leo_cosmin's Avatar
    Spania intr-adevar a jucat mai bine.... la 4-0 nu am ce sa zic.... asta e....

  13. #173 SP
    Member adio's Avatar
    Quote Originally Posted by biagyydog View Post
    un pic plictisitor, cu prea multe greseli, si cu un sistem ce ar trebui imbunatatit (tehnic si organizational).

    cat priveste comentatorii mai bine ignoram si ne amuzam (nu uitati ca urmeaza si olimpiada..) sau oprim sonorul si dam drumul la ceva muzica...
    Varianta asta merge cand sti echipele, jucatorii; dar cand nu, e cam aiurea te uiti ca la 'stan si bran'.

  14. #174 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Torres a primit gheata de aur la euro ))
    UEFA EURO ? UEFA.com

  15. #175 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Quote Originally Posted by adio View Post
    Varianta asta merge cand sti echipele, jucatorii; dar cand nu, e cam aiurea te uiti ca la 'stan si bran'.
    pai oricum fotbalul cam la asta a ajuns de ceva timp incoace... o comedie mai mult sau mai putin muta (personal cand vad toate simularile, tragerile de timp ma face sa cred ca ma uit la o piesa de teatru; arbitrii sunt supusi greselii, dar cand se petrec la 1-2 metri de ei sau cand sunt mai evidente decat luna de pe cer te fac sa privesti cu alti ochi expertiza video; si comentatorii nu mai vb.. de multe ori par veniti din alt film, subiectivi dar intrutotul amuzanti prin prostiile debitate ori modul de exprimare).

    desigur sunt si exceptii, dar cam putine (va invit pe voi sa spuneti care a fost cel mai frumos meci de la acest campionat european). eu optez pentru Suedia-Anglia.

    ---------- Post added 02-07-2012 at 02:06 AM ----------

    Quote Originally Posted by tray View Post
    Torres a primit gheata de aur la euro ))
    UEFA EURO ? UEFA.com
    si parca nici nu a jucat in semifinala.. bravo lui

  16. #176 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  17. #177 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  18. #178 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Pai cred ca a luat gheata de aur pentru ca a jucat cel mai putin dintre toti cei care au marcat 3 goluri. E cel mai fair asa.

  19. #179 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Pai cred ca a luat gheata de aur pentru ca a jucat cel mai putin dintre toti cei care au marcat 3 goluri. E cel mai fair asa.
    Era si mai fair sa castige Casillas, dar el nu a dat goluri si atunci nu il baga nimeni in seama.

  20. #180 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Pai se da premiul ala(adidas Golden Boot Award) pentru golgheter...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 10 FirstFirst ... 7 8 9 10 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 25-04-2012, 11:06
  2. UEFA Euro 2012 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 11 Last Post: 24-04-2012, 22:25
  3. Replies: 0 Last Post: 16-04-2012, 11:06
  4. Euro 2012 va veni ca un DLC pentru FIFA 12 By Alexandru in forum Console News
    Replies: 17 Last Post: 10-04-2012, 16:26
  5. Media Library - UEFA Euro 2012 By OEE in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 08-04-2012, 11:36

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts