Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 56 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast
Results 181 to 200 of 1118

Thread: Gramatica Limbii Romane VS Colegii forumisti

  1. #181 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Mi-a confecționat și mie bunica un RPG, dar nu prea l-am purtat... ăsta, jucat

    asta vroiam eu sa pun acum ), vai cat am ras ))

  2. #182 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by anes View Post
    rodarkone daca vi pana in Floreasca iti dau eu revista LEVEL pe degeaba.Astept pm casa ne intalnim.Salut!

  3. #183 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Quote Originally Posted by vanelli View Post
    salut baieti sunt si eu nou pe aici si nu stiu cu ce se mananca xbox live ajutatima si pe mine sa ma conectez m-am saturat sa joc asa la rece vreau sa intru pe net sa jocu si cu alti si cum pot afla ip de la net nu stiu cum sau ce altceva mai trebuie si inca ceva pot lua ban pe live daca intru asa pur si simplu astept un raspuns de la voi care sunteti veterani in xbox360 multam mult
    Quote Originally Posted by vanelli View Post
    atunci daca apuc sa intru o data si nu mi se intampla nimic inseamna ca nu o sa am probleme chiar nu stiu ce sa fac uni spun nu intra daca este modata alti spun poti intra dar numai cu jocuri originale sunt undeva la mijloc nu stiu ce sa fac
    Quote Originally Posted by vanelli View Post
    deci tu ma sfatuiesti sa intru ca nu ar fi probleme sper sa nu iti bati joc de mine mai bine imi spui ca nu se poate si gata ar fi mai corect
    Mda...

  4. #184 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...și dacă le atragi atenția sau �i corectezi sar �n sus (pleonasm) ca arși.

  5. #185 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by Jacobi View Post
    Si banii de ii ridic de la sediul lor sau mi-i aduc ei?

  6. #186 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by pleznealaa View Post
    am un ps3 slim are 7 luni si 2luni a functionat in limita bunului simt adica nu a fost forjat.3 LUNI a stat in dulap din motive de invatatura si ieri cind vreu sa ii dau drumul nu merge.IATA CUM SE MANIFESTA\introduc in priza si dupa 5.6.7 secunde se stinge complect adica nu mai are nici o luminita.DECI rosu dau play verde se aude ca invirte si se aude un clik dupa 5secunde si imi taie curentul.REPET CIND LAM PUS IN DULAP FUNCTIONA PERFECT.ESTE UN PS3 SLIM BLUERAY 120 GB HARD.lam lasat si 2 nopti in priza si nimic a 2 zi facea la fel. VA ROG UN SFAT SAU UN SERVICE PS3
    Deci dau play verde si...

    Quote Originally Posted by pleznealaa View Post
    introduci in priza se aprinde becul roso.introduci cd se aprinde verde se aude ca se invirte si doing se stinge totul
    Vai de capul meu

  7. #187 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Eu ma intrebam in ce limba a vrut sa spuna "doing" .

    Quote Originally Posted by vanelli View Post
    ma ajuta si pe mine cineva sa ma conectez pe live am trecut ip am trecut mac am trecut ce mai era mai departe nu mai stiu am dat test si mia dar failed
    Cred ca i-a pus un test de limba romana la conectare, de aia a dat fail.

  8. #188 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by vanelli View Post
    am reusit intrun final sa conectez la live acum asi vrea sa joc un fifa cm se procedeaza sa pot juca cu cineva
    De la acelasi profesor de romana.

  9. #189 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by Fantastik View Post
    Hai sa postez si eu aici.... colectia mea consta in : PS2 Phat modat cu Mobto + vro 100si ceva de jocuri si cu jocul ala singstar cu microfoane.., PSP Phat modat , comtroler volan cu pedale si schimbator ,nu mai stiu cum se numesc...+ 3 pc-uri 1 al meu 1 la sotie (tot al meu si unu la cumnat...

  10. #190 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    ... de urat. A uitat sa complecteze.
    Frecventă chestia asta, chiar nu vă sună ur�t?

  11. #191 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by freebie View Post
    Pentru cei care doresc sa isi faca cont la freebiejeebies le ofer o ocazie pe care o primesti mai greu.Pentru cei care se vor inregistra pe linkul meu de refferal le voi arata oferta gratis(care chiar functioneaza, in ciuda gurelor rele) si le voi da si 5 lire.Pentru cei care vor mai multe detalii sa ma contacteze la [..] sau sa imi trimita pm.Merci.
    "gurelor" ...

  12. #192 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by stefwinner View Post
    pai logic mai omule.cum sa se miste joy-stick-ul doar daca tragi ca disperatul de el la jocuri atunci poate se intampla ce zici tu, dara sa din nik nu se intampla nmk LOL
    Pai e logic ma. Ce nu intelegeti? LOL!

  13. #193 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by Coslemans View Post
    Dashboradul e inca in modul beta ...daca il vrea cineva sa-mi dea pm ...eu unul miam recuperat avatarele ...leam pierdut cand miam facut update la 9199 ...si fiti atenti nu intrati cu el pe live pana nu apare versiunea finala ...luati ban instantaneu

    unul l-a nimerit da restu...

  14. #194 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by FormableTube View Post

    unul l-a nimerit da restu...
    pe unul...

    Quote Originally Posted by geronimo View Post
    sal don o intrebare am un stik ps3 break driver 1.0 luat de la tine merge perfect acum am luat 2 jocuri Prince Of Persia Forgotten Sands si Clash of the Titans intru in bekup manager iau imaginea ami apare ilocuit dvd original si cand intru nu merge imagine neagra total ma poti ajuta !!!

  15. #195 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Daca tu zici ca daca pui o chestie de 5 KG pe ea si e mai bine aerisita, e grav. E o presupune foarte mare asupra consolei si nu m-ar mira sa cedeze. Mai bine iti sprijineai biroul pe 2 Xbox-uri.

  16. #196 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by genoCid View Post
    Frecventă chestia asta, chiar nu vă sună ur�t?
    Eu am o proasta de colega la birou si asta aud de 100 ori pe zi. Groaznic. De expresia "poftiti in birou la dumneael" ati auzit?

    Sau pt juristi, de "�nt�bulare", ati auzit?. Cu greu ma abtin sa nu fac hernie de ras.
    Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

  17. #197 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Cu ce ai subliniat tu, nu inteleg care este problema. Cu "presupune", da, am fost cu mintea in alta parte, voiam sa zic "presiune".

  18. #198 SP
    Member Rblood's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Cu ce ai subliniat tu, nu inteleg care este problema. Cu "presupune", da, am fost cu mintea in alta parte, voiam sa zic "presiune".
    Ai scapat un "si" pe acolo.

  19. #199 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Nu am scapat nimic. Daca vezi, dupa aia e o virgula.

  20. #200 SP
    Member Rblood's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Daca tu zici ca daca pui o chestie de 5 KG pe ea si e mai bine aerisita, e grav. E o presupune foarte mare asupra consolei si nu m-ar mira sa cedeze. Mai bine iti sprijineai biroul pe 2 Xbox-uri.
    1.Daca tu zici ca daca pui o chestie de 5Kg pe ea e mai bine aerisita, e grav.
    2.Daca tu zici ca pui o chestie de 5Kg pe ea si e mai bine aerisita, e grav.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 56 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii mai serioase - gramatica By kenobeez in forum Offtopic
    Replies: 2 Last Post: 11-11-2014, 16:21
  2. Ajutor colegii forumisti din US/UK By Sosetila in forum Console Club
    Replies: 8 Last Post: 03-01-2012, 12:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts