Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 56 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 LastLast
Results 1,081 to 1,100 of 1118

Thread: Gramatica Limbii Romane VS Colegii forumisti

  1. #1081 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Văd că din hol ai nimerit fix în wc la fumat. Nț nț nț.

    Oh well, csf ncsf.

  2. #1082 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Gata domne'. Acum avem si noi liniste pe forum

  3. #1083 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by stanes View Post
    lungimea postari ma adoarme, cat non sens trebuie sa citesc ?

    37. Felul vostru de vorbire sa fie: "Da, da; nu, nu"; ce trece peste aceste cuvinte vine de la cel rau.

    pe mine nu ma intereseaza ce crede lumea, eu spun doar ce spune Isus, toti, restul sunt prosti
    Mai stiu eu ceva ce te adoarme. Manualul de gramatica de clasa a 7-a.

  4. #1084 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    A spus ca nu e roman si ca nu traieste in romania.

  5. #1085 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    A spus multe, nu inseamna ca trebuie sa le crezi pe toate

  6. #1086 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sunt curios cum a aterizat pe forum, pentru ca nu cred ca are vreun interes comun cu cineva si sigur nu se joaca (probabil e pacat in lumea lui ).

  7. #1087 SP
    Member Popae36's Avatar
    stiti ce a devenit siteul,forumul,consolegames.ro? locul de joaca al catorva baieti!unde se scrie doar despre Play station,unde cine greseste sau are ceva de spus este luat la suturi in fund de acesti ,,baieti...la inceput chiar era interesant forumul,intram in fiecare zi cu nerabdare sa citesc ceva nou sa descopar ceva nou,acum nu mai ai ce vedea decat ce am spus mai sus,pacat.si sa nu stergeti postarea ca sigur se vor regasii mai multi utilizatori in ea.signing out popare36

  8. #1088 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    E bine ca ai postat pe topicul asta

  9. #1089 SP
    Member Popae36's Avatar
    pai exact ce ziceam mai sus,locul de joaca al baietilor de bani gata care si au cumparat propriul site

  10. #1090 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Asta e problema. Cand cineva greseste, nu poate sa-si asume greseala si trebuie sa vina cu argumente. Trebuie sa demostreze ca el e mai jmekher, nu-l intereseaza si asa ajungem unde ajungem.

  11. #1091 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ Omul are la avatar o poza cu el si BMW-ul, tu chiar ai pretentii?

  12. #1092 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Popae36 View Post
    stiti ce a devenit siteul,forumul,consolegames.ro? locul de joaca al catorva baieti!unde se scrie doar despre Play station,unde cine greseste sau are ceva de spus este luat la suturi in fund de acesti ,,baieti...la inceput chiar era interesant forumul,intram in fiecare zi cu nerabdare sa citesc ceva nou sa descopar ceva nou,acum nu mai ai ce vedea decat ce am spus mai sus,pacat.si sa nu stergeti postarea ca sigur se vor regasii mai multi utilizatori in ea.signing out popare36
    Toti userii citati pe threadul asta se regasesc in ea.

  13. #1093 SP
    Member Popae36's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    ^ Omul are la avatar o poza cu el si BMW-ul, tu chiar ai pretentii?
    daca tu dupa pasiunea unui om,cataloghezi un om negativ,atunci prefer sa gresesc gramatical decat sa fiu ca tine.

  14. #1094 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Quote Originally Posted by Popae36 View Post
    daca tu dupa pasiunea unui om,cataloghezi un om negativ,atunci prefer sa gresesc gramatical decat sa fiu ca tine.
    Lol
    De ce incerci sa schimbi ceva pentru ca oricum nu poti.Majoritatea sunt niste frustrati care nu au pic de simt al umorului si cred ca numai ei au dreptate.

  15. #1095 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    @AndreiRobert6 - Mie nu mi se pare ca te tine nimeni cu japca pe forum .. daca nu iti place poti sa-l parasesti, voluntar sau involuntar.

    @Popae36 - asa e niste baieti cu bani si-au luat site si te suporta pe tine cu ineptiile tale, asta e forum PRIVAT nu e forum public, de aia te loghezi cu user si parola si ai dat acolo accept, la un set de reguli, cand ti-ai facut cont.

    Hai luati-o usor ca nu e dracu asa de negru ... viata e frumoasa fara stress.

  16. #1096 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar

    Sa fiu sincer e frumoasa uneori

  17. #1097 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Gata domne'. Acum avem si noi liniste pe forum
    Ehm, nu cred ca asta e rolul unui "forum"

    Sincer, nu prea sunt de acord cu nici una din taberele de aici. Bicky a spus bine cu cateva postari mai sus. Chiar daca unii nu stiu sa scrie 100% perfect gramatical, pot fi ghidati si pe alte cai, nu neaparat aratati mereu cu degetul. Puterea exemplului e mare lucru si poate daca eu scriu corect si mai vine si Razvan si scrie corect, poate altul intelege ca ce facea el era gresit si in timp se corecteaza singur.

    Aratand mereu cu degetu' nu face decat sa declanseze mecanismul celuilalt de aparare si normal ca va riposta. Dar pe de alta parte si unora le place sa provoace.

    Mentalitatea asta cu csf ncsf e daunatoare, pt ca mai mereu ai csf daca vrei.

  18. #1098 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    clovnusor - sa nu uitam ca nu putem judeca cu diferite unitati de masura, forumul este un ecosistem restrans si nu il putem raporta viata reala, e o mare diferenta (mai ales de complexitate) in special de "punct de vedere". Sunt convins ca multa lume e limitata si priveste viata doar dintr-un unghi, asta ii face sa fie ei insisi foarte limitati, faptul ca te "amplifici" ca te-a facut cineva agramat ... in loc sa te zbati sa-ti depasesti conditia cred ca face parte din teoria evolutiei ... si "survival of the fittest" indiferent ca e vorba de "muschi" sau de "intelect"

    Eu zic ca exista destul loc pentru toti pe lumea asta si indiferend de nivelul de pregarire / inteligenta / nivel sau conditie sociala putem trai in armonie doar tinand deschisa o portita inlauntru care "accepta" si parerea individului de langa urmarind o dezvoltare individuala continua.

    Sincer sa fiu niciodata nu mi-a placut tipul asta de thread-uri, insa sunt deschis sa il accept atata vreme cat nu se derapeaza si dupa cum subliniezi foarte bine e clar ca se poate derapa foarte usor pentru ca discutia e mutata de la nivel de "generalitate" la nivel "personal" motiv pentru care se poate trata ca "jignire"/ "atac la persoan" .. etc.

    Eu as propune sa nu se mai dea quote cu "user" ci doar cu citatul ... si sa se ofere corectii .. fara prea mult tam-tam. Cine o sa doreasca sa invete ceva, va invata, cine nu ... nu.

  19. #1099 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Pe mine nu ma deranjeaza daca gresesc gramatical sau scot o ineptie sa am si numele in quote. Daca nu iti arata nimeni unde/cand gresesti poti sa te plimbi prin viata ca ultimu' bou crezand ca esti cel mai mare zmeu (cum din pacate se intampla din ce in ce mai des).

    Din pacate (fericire din partea mea), pe un forum privat nu este aceiasi democratie ca in realitate, ori accepti si te integrezi ori iti iei talpasita sau taci si citesti ce ti se pare interesant.
    La urma urmei...se cam aplica ce a zis cineva mai sus, cineva "de bani gata" si-a cumparat site, daca acel cineva "de bani gata" vrea ca noi toti sa avem username-ul "unicorn1-2-3-4 etc" o sa ai bine mersi user-ul ala.
    De ce? Pentru ca el da bani si tu dai accept la acel regulament, e ca si cum te-ai plange ca intri la cineva in casa si nu te lasa sa te caci in mijlocu sufrageriei ca deh...asta nu e democratie, doar pentru ca este casa lui nu inseamna ca trebuie sa iti zica sa nu i te caci in sufragerie.

  20. #1100 SP
    Member Melo's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    nu este aceiasi democratie
    aceeasi*

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 56 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 LastLast

Similar Threads

  1. Discutii mai serioase - gramatica By kenobeez in forum Offtopic
    Replies: 2 Last Post: 11-11-2014, 16:21
  2. Ajutor colegii forumisti din US/UK By Sosetila in forum Console Club
    Replies: 8 Last Post: 03-01-2012, 12:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts