Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 8 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 159

Thread: Nintendo lanseaza in sfarsit o noua consola!

  1. #81 SP
    Member kinezu's Avatar
    WTF, precomanda mea NES MINI de la Altex a fost decalata pentru 30-03-2017. Puteau sa-mi spuna mai din timp, nu cu doua zile inainte!!! Asa puteam sa imi iau din alta parte. Urat, foarte urat.

  2. #82 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    Eu cred ca s-a intamplat ceva cu lansarea, daca asa amanau cu 1-2 saptamani, o luna nu juma de an


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    ---------- Post added 08-11-2016 at 18:15 ----------

    Faza tare e ca imi vine mai rapid ps4 pro decat data de la precomanda si nu mai vine deloc nes..ff "tare"


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #83 SP
    Member kinezu's Avatar
    Nu lanseaza in Romania acum, la fel ca si cu Playstation VR dar chestia asta se stia cu ceva timp inainte, nu cu doua zile!

  4. #84 SP
    Banned Templier's Avatar
    nu mai lanseaza in Noiembrie NES mini?????

  5. #85 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    Nope
    Cel putin nu la altez/media galaxy
    Primit email de modficare data precomanda pe 30.03.2017


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #86 SP
    Member kinezu's Avatar
    In Romania sau nu la Altex. Customer Service = ZERO la Altex/MediaGalaxy

  7. #87 SP
    Banned Templier's Avatar
    NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU asteptam asa de mult consola asta
    F@K

  8. #88 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    În cazul ăsta cred că nici Gameshop nu trimite, pentru că Best Distribution?

  9. #89 SP
    Member kinezu's Avatar
    La Gameshop.ro - NINTENDO CLASSIC MINI NES CONSOLE - GDG - GameShop scrie ca e "IN STOC" acest bundle dar butonul e de precomanda. Am apasat, acum astept.

  10. #90 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Apare pe 11/11 asa am inteles eu ... poate ma insel, om trai si om vedea

  11. #91 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    În cazul ăsta cred că nici Gameshop nu trimite, pentru că Best Distribution?
    Sigur ca se vor onora precomenzile, in functie de stocul disponibil acum. Nu se vor accepta precomenzi suplimentare pentru ca stocul se va epuiza. Stoc suplimentar va mai veni, dar cererea este foarte mare la nivel global, si multi vanzatori anunta total out of stock produsul. In momentul in care va fi stoc in plus, va vom anunta.

  12. #92 SP
    Junior Member scaraotchi's Avatar
    Salut, baieti. Eu am sunat azi la Media Galaxy dupa ce am primit si eu mail cum ca precomanda mea va fi amanata pana pe 30.03. Mi-au explicat ca treaba sta in felul urmator: Vor fi mai multe transe de stoc, incepand cu 11.11 pana in martie anul viitor. Aparent, cei care au facut precomanda pe Altex/ Media Galaxy si au platit cu cardul vor avea prioritate si vor primi cel mai probabil consola vineri. Pentru ceilalti, consola va veni in functie de cat de devreme au facut precomanda. Eu sunt luzar si nu am platit cu cardul. Of..si cat o asteptam..

  13. #93 SP
    Member kinezu's Avatar
    Gata, am fost sunat de Gameshop, se va livra vineri.

  14. #94 SP
    Member adin33's Avatar
    Comandati cu incredere de la gameshop ca onoreaza comenzile. Si eu am fost sunat ca vineri vine consola

  15. #95 SP
    Banned Templier's Avatar

  16. #96 SP
    Member dani20's Avatar
    Neserioși aștia de la Altex; de ce m-au lăsat să fac precomandă dacă nu erau siguri de stocuri?! E a doua oară când îmi iau țeapă cu precomenzile la ei și, sper, ultima. Chiar mă gândeam să fac precomandă la Switch, dar acum sigur nu mai fac. O să dau eu cumva de ea când o să apară

    Edit: Uitasem, nu mai iau nici Pokémon de la ei . M-am supărat.

  17. #97 SP
    Junior Member G-MaN's Avatar
    Quote Originally Posted by kinezu View Post
    La Gameshop.ro - NINTENDO CLASSIC MINI NES CONSOLE - GDG - GameShop scrie ca e "IN STOC" acest bundle dar butonul e de precomanda. Am apasat, acum astept.
    Mda.

    Acest produs nu mai face parte din oferta Gameshop.ro.
    tot cochetam si eu cu ideea de a-l precomanda la Altex inca de acum cateva luni cand am fost placut surprins ca il au la precomanda. Pana acum o saptamana sau doua cand a disparut de la ei de pe site (mi s-a sters si tot wishlist-ul, wtf?!?) I-am intrebat intr-un mail dar s-au facut ca ploua...

  18. #98 SP
    Junior Member Fane's Avatar
    Unde mai gasesc sa fac comanda ? Gameshop si alte cateva firme deja au stocul epuizat.
    Aceasi teapa de la Altex/Media Galaxy.

  19. #99 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Singurul review care conteaza:


  20. #100 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Va recomand sa o cumparati cat de repede puteti, este sold out everywhere ... eu n-am prins

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 8 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Noua consola Nintendo: Nintendo 2DS By storm89shadow in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 12 Last Post: 16-10-2013, 15:44
  2. Replies: 7 Last Post: 26-10-2012, 03:06
  3. Apple lanseaza in sfarsit iPhone 5 By MonkY in forum Tech News
    Replies: 45 Last Post: 17-09-2012, 18:49
  4. Pre-E3 Nintendo. Detalii privind noua consola! By BirauStefan in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 05-06-2012, 14:17
  5. Nintendo prezinta o noua consola... Wii U By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 38 Last Post: 10-06-2011, 03:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts