Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 34 of 34

Thread: Un nou joc Assassin's Creed soseste in curand

  1. #21 SP
    Junior Member osiris's Avatar
    egipt clar :X

  2. #22 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    eu nu stiu cine se ocupa de povestea lor sau cine se documenteaza din punct de vedere istoric. De ce spun asta? Le-a scapat un mic detaliu: ninjas= best assassins ever! De cand sunt italienii sau americanii renumiti ca fiind cei mai buni assasini? Japonia ar fi cea mai buna alegere.

    Dar eu sincer cred ca Ubisoft nu vrea sa accepte ideea aceasta (cel putin nu din prima), deoarece e un studio western si poate nu ar vrea sa daca referire la tara niponilor fara sa se documenteze hardcore.

    Anyway mi se pare ridicol cat de des apar acum unele jocuri...foamea asta de bani

  3. #23 SP
    Junior Member altair's Avatar
    Asta este motivul pentru care Rockstar si Blizzard merita tot respectul gamerilor, ei nu si-au batut joc de jocurile care i-au facut celebri din potriva le-au imbunatatit de-a lungul anilor. Assassin's creed 2 a fost ultimul joc pe care l-am jucat din serie. Din punctul meu de vedere seria a mers intr-o directie grsita urmand sa aibe soarta "printului din persia".

  4. #24 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Prea multe, prea des. Imi place AC, dar parca mai bine iti ramane pe retina un joc bun (chiar si serie ce apare la cativa ani distanta), decat un serial care vine an de an.
    Cat despre ce va contine: intr-adevar Japonia pare acum cea mai buna varianta (desi sunt multe altele la fel de bune), insa poate ne va sosi un zvon de la cei ce lucreaza la Ubisoft si sunt prezenti si aici pe forum..

  5. #25 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu stiu cum puteti sa judecati cand marea majoritate nici nu ati jucat 3-ul... Intr-adevar, Revelations nu a fost stralucit (desi a avut momentele si aditiile lui), dar povestea lui Ezio per total, a fost superba (pana la sfarsit) si 2-ul si Brotherhood au fost chiar foarte bune.

    La fel si 3-ul. Daca inchizi ochii la cateva glitch-uri si bug-uri, jocul este excelent. Arata foarte bine, animatii impecabile, noutati sa-ti pui si-n cap iar povestea este foarte buna si foarte bine conturata viata lui Connor.

  6. #26 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pe mine m-a dezamăgit AC 3

  7. #27 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Bug-urile l-au mânjit, însă în rest a fost un joc foarte bun. Aș fi vrut să aflu mai multe despre Connor, dar în fine...

  8. #28 SP
    Junior Member WestFive's Avatar
    Imi place toate seria Assassin's Creed, mai ales pentru poveste, dar mi se pare ca se cam grabesc, sper sa nu fie un joc facut in graba.

  9. #29 SP
    Junior Member Jonn11's Avatar
    Quote Originally Posted by huber View Post
    eu vreau Roma sa se desfasoare actiunea !
    A aparut deja. Se numeste Assassin's Creed: Brotherhood

  10. #30 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Assasin's Creed is the new Call of Duty.

  11. #31 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Asian assasin? YES PLEASE!
    Attached Images Attached Images hcjnd.jpg 69rl4.jpg sayl2.jpg oxn0t.jpg jx3qq.jpg kfwwq.jpg 9rxq3.jpg lciv5.jpg vnpgr.jpg uadhm.jpg ubh9c.jpg zhf2l.jpg aubyb.jpg mb9nj.jpg 43xmh.jpg

  12. #32 SP
    Junior Member AizenKs's Avatar


    Si aici e si un trailer "scapat" de Ubisoft pe internet

  13. #33 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by AizenKs View Post
    Si aici e si un trailer "scapat" de Ubisoft pe internet
    Ooo, Asassin's Creeds cu pirati? Bring it on! And a bottle of rum, pls!

  14. #34 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    pare interesant

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Assassin's Creed soseste pe marile ecrane in 2015 By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 15 Last Post: 01-09-2015, 12:27
  2. Un nou joc Batman Arkham soseste anul acesta By Dant3 in forum Console News
    Replies: 15 Last Post: 03-03-2013, 17:37
  3. Ubisoft: un nou joc in curand By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 25 Last Post: 30-11-2009, 21:47

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts