Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 14 of 14

Thread: Ubisoft line-up 2009-2010

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Ubisoft line-up 2009-2010

    Ubisoft este una dintre cele mai mari companii de jocuri din lume si in fiecare an ne surprinde cu jocuri foarte bune, atat din punct din vedere al graficii cat si al gameplay-ului. Se pare ca mult asteptatul joc, Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction, va aparea pe Xbox 360 inainte de Craciun. Ubisoft a confirmat zvonurile, si un nou joc din seria Ghost Recon va fi lansat in anul fiscal 2009-2010 si se va numi simplu Ghost Recon 4. Cel mai important joc care va aparea in acest an fiscal de la Ubisoft este, fara discutie, Assassin's creed 2. Compania franceza a facut raportul de vanzari pe anul fiscal 2008-2009, il puteti gasi aici. Tot in acest raport au fost anuntate jocurile care vor fi publicate in anul fiscal 2009-2010.
    1. 7 franchised games, including Assassin's Creed� 2, Tom Clancy's Splinter Cell�
      Conviction, Rabbids Go Home�, Red Steel� 2, Ghost Recon� 4 and Anno� 1404.
    2. 4 licensed games � James Cameron's Avatar, Teenage Mutant Ninja Turtles�, Cloudy
      with a Chance of Meatballs and Arthur and the Invisibles.
    3. 3 new brands � R.U.S.E., I am Alive and a sports game for the Wii�.
      New titles based on the successful Petz, Imagine and MyCoach brands and new
      innovations for Wii�.
    Attached Images Attached Images bunny_haze.jpg

  2. #2 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    nume mari

  3. #3 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Sunt cateva jocuri bune de la Ubisoft in anul asta. Majoritatea jocurilor de pe aceea lista o sa aiba succes. Splinter Cell Conviction, Assassins Creed 2, I Am Alive, RUSE, Ghost Recon 4 si Anno 1404 sunt niste titluri foarte interesante

  4. #4 SP
    The Insane One Telperion's Avatar
    Foarte interesant, eu astept sa vad daca o dau sau nu in bara cu Assassins Creed 2 ... Am o presimtire ca nu o sa se ridice la nivelu asteptarilor nu stiu de ce, o sa vedem. Sa speram ca ma insel

  5. #5 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Eu astept din lista AC2, I am Alive si Splinter Cell Conviction, in ordinea enuntata .

    Dar - off-topic - am observat ceva: Console Games devine din ce in ce mai business; in ultima saptamana (sau asa ceva) a plouat cu discutii despre rapoarte de vanzari, cifre de afaceri, profit, pierderi, etc.. Devin business aware fara sa vreau .

  6. #6 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Este ceva ciudat cu Splinter Cell, dar nu cred ca va fi asa frumos. Am un preorder de la anuntare pe play-asia. Ieri am primit un mail ciudat de la ei, in care imi spuneau ca s-a schimbat data de lansare. Acum la preorder imi apare ca va fi shipped on or before june 2009.

  7. #7 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Abea astept sa apara Splinter Cell Conviction!
    Totusi nu inteleg de ce nu s-a mai auzit nimic despre el anu asta... Ar merita putin hype

  8. #8 SP
    Member bartonn's Avatar
    io abea astept sa apara Assassin's Creed 2; TMNT; I Am Alive; Ruse

  9. #9 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    E vreo posibilitate sa apara noul Prince of Persia anul acesta?

  10. #10 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Dint toata lista aia eu astept: Splinter Cell Conviction (nasol ca nu mai e Stealth,cel putin asa am inteles),AC2,Ghost Recon 4,I Am Alive (in ordine)

  11. #11 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    baietii astia incep din ce in ce sa-mi fie mai simpatici mai ales ca o buna bucata se regaseste si-n Romania.

  12. #12 SP
    Member cosminhards's Avatar
    Assassin's Creed 2


  13. #13 SP
    Member Madutzzu14's Avatar
    Quote Originally Posted by teodor1991 View Post
    E vreo posibilitate sa apara noul Prince of Persia anul acesta?
    Nu cred.Cu siguranta va exista si continuarea,dar poate va fi lansata in 2010.

  14. #14 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Pai se mai continua seria ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 8 Last Post: 13-02-2010, 15:46
  2. E3 2009: Conferinta Ubisoft By Mika in forum Console News
    Replies: 16 Last Post: 02-06-2009, 18:35
  3. Replies: 0 Last Post: 14-05-2009, 08:08
  4. Ubisoft anunta multe surprize pentru E3 2009 By Dj Mo in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 08-05-2009, 12:07
  5. Activision 2009 line-up By istrategie in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 05-12-2008, 10:03

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts