Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Aliens: Colonial Marine s-a vandut in jur de 1.31 milioane de exemplare

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    Aliens: Colonial Marine s-a vandut in jur de 1.31 milioane de exemplare

    Foarte multi jucatori au fost de-a dreptul revoltati atunci cand au reusit sa puna mana pe ultimul joc din seria Aliens, facut de cei de la Sega: pe langa ca au primit un joc mult mai slab din punct de vedere grafic fata de ce le-a fost promis la E3 si celelalte evenimente de gaming, dar au fost si fel de fel de alte probleme tehnice care au fost rezolvate abia dupa lansare cu ajutorul unor patch-uri. Dar iata ca jocul totusi s-a vandut (relativ) bine, in ciuda nenumaratelor probleme.

    Cred ca Sega ar trebui sa multumeasca fiecarui fan in parte care a cumparat o copie dintre cele 1.31 de milioane vandute. Aliens: Colonial Marine a fost cu doar 50 000 de exemplare in urma fata de Sonic & All Stars Racing Transformed care a primit note mult mai bune si a devenit in acelasi timp cel mai vandut joc a celor de la Sega a anului trecut.

    Voi ce parere aveti? Merita Aliens: Colonial Marines mai multe exemplare vandute? Sau oricum au vandut prea mult?
    Attached Images Attached Images aliens4.jpg

  2. #2 SP
    Banned Sha.'s Avatar
    Slabut jocul. Ma mir ca s-a vandut in 1.31 milioane de exemple.

  3. #3 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    iar SEGA e pe profit in timp ce Square Enix e in galeata

  4. #4 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu am cumparat editia de colectie, ha!

  5. #5 SP
    Member Hitman's Avatar
    Un joc care m-a dezamagit complet din toate punctele de vedere. Am avut prima editie aparuta, fara patch-uri pe el si in comparatie cu vechiul AvP 2 pierde cu brio.

  6. #6 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Fata de ceea ce se astepta de la el, chiar s-a vandut decent. As fi curios sa vad evolutia vanzarilor de la aparitie si pana acum, fiindca nu-mi pot explica cum de au vandut atatea exemplare (poate precomenzi, poate reduceri mari la toate variantele)..

  7. #7 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cel mai probabil majoritate jocurilor vandute au fost prin preorder

  8. #8 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    A cheap game with a cheap price.
    Din câte am observat aici pe forum cei care l-au cumpărat au făcut-o pt statuetă, însă de ce ar vrea cineva să colectioneze un joc slab nu ştiu, dar la urmă urmei fiecare face ce vrea cu bani lui sau în cazul unora cu bani părinţilor.

  9. #9 SP
    Member paulone's Avatar
    un joc slab, sub-mediocru cu o grafica de-acum 10 ani pe putin....max.50 lei face...cu indulgenta!!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 5 Last Post: 17-03-2014, 16:40
  2. Replies: 15 Last Post: 06-12-2011, 23:55
  3. Replies: 5 Last Post: 12-11-2010, 10:17
  4. Replies: 0 Last Post: 15-06-2010, 13:04
  5. Replies: 20 Last Post: 01-06-2009, 12:30

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts