Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 9 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 LastLast
Results 121 to 140 of 162

Thread: E3 2009: Conferinta Microsoft

  1. #121 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Pt. forza 3 va fi GT5!

  2. #122 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    fratilor..cred ca ne-am nascut cand trebuie...nu imi imaginam astfel de chestii decat peste vreo 10 ani
    unde e articolul?

    greyhound..ce zici de fazele alea de maiestrie intr-ale controllului la forza 3? sunt adevarate?

  3. #123 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Intr-adevar, a fost o conferinta buna iar acest Natal este ceva inovator, abia astept sa vedem live ce poate atunci cand va fi "realeas-uit".

  4. #124 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    greyhound..ce zici de fazele alea de maiestrie intr-ale controllului la forza 3? sunt adevarate?
    Sincer, eu prefer volanul fizic in maini, nu sa ma prostesc cu bratele intinse

  5. #125 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Deci se stie cand va aparea ''natal"?

  6. #126 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    si eu n-am xbl ...tre sa vad cum fac sa nu iau ban pe el si dup-aia intru..natalul ala sigur o sa-l ame genial

    ---------- Post added at 10:26 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Sincer, eu prefer volanul fizic in maini, nu sa ma prostesc cu bratele intinse
    ma refeream la fazele alea in care faceau trickuri pe pista si treceau masinile unele pe langa altele razant..si drifturi si burnout-uri ireale..

  7. #127 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Alea sper sa nu apara in joc. Sa ramana la faza de trailer doar.

  8. #128 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Sincer, eu prefer volanul fizic in maini, nu sa ma prostesc cu bratele intinse
    Aici sunt total de acord cu Grey, mie nu mi se pare genial pentru jocuri doarece dupa cum ati vazut si voi e o tampenie totala, cel putin in acel Ricochet. Ce mi s-a parut extraordinar este acel voice recognition, cum era prezentat si in clipul acela publicitar, stai cu prietena/familia pe canapea, iti alegi un film si doar spui "play movie" fara alte cabluri si prostii.

    La partea de gameing, absolut superb si must buy mi s-a parut doar Splinter Cell. Allen Wake nu stiu, dar pare un fel de Alone in the Dark, acum sa vedem .

  9. #129 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    ma refeream la fazele alea in care faceau trickuri pe pista si treceau masinile unele pe langa altele razant..si drifturi si burnout-uri ireale..
    Imi doresc din tot sufletul sa nu devina un NFS.

  10. #130 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    WTF Ce tot vorbesc !!! A fost incredibil finalul cu Project Natal.

  11. #131 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Natal nu va fi pentru toate jocurile. E prea greu de implementat. Sa ma puna sa alerg prin camera pentru sprintul lui Cristiano Ronaldo in FIFA?

  12. #132 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    sau daca e sa apara ...sa apara separat de cursele in sine...ceva pentru distractie cu prietenii nu pentru race,,de fapt daca ar fi in race aia care fac burnouturi o sa iasa ultimii

  13. #133 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Natal nu va fi pentru toate jocurile. E prea greu de implementat. Sa ma puna sa alerg prin camera pentru sprintul lui Cristiano Ronaldo in FIFA?
    Nu .. dar poate apare ceva cu Pamela Anderson

  14. #134 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Imi doresc din tot sufletul sa nu devina un NFS.
    nfs nu o sa devina ca ai vazut prima parte a demoului in care conducea nenea ala si a dat cu ea in gard...parea un forza neaos

    ---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

    cum sa te puna sa sprintezi prin camera asta a fost buna si krusht...poate ceva cu PALMela anderson

  15. #135 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Sincer, eu prefer volanul fizic in maini, nu sa ma prostesc cu bratele intinse
    exact, asta ii reprosez si eu. nu exista feedback. ideea e buna pentru sport, dans, cintat, etc, dar cind vine vorba de altceva (racing, fighting, fps, etc) atunci ai musai nevoie de ceva in mina pentru feedback si eventual vibratii. nu stiu de ce am impresia ca vor sa faca mai mult decit e nevoie cu tehnologia asta. cineva zicea ca daca vrei sa realizezi ceva de calitate trebuie sa stii cit sa limitezi sau sa tai, nu cit sa adaugi. eh, we'll see. mi-a placut Alan Wake cu toate ca ma asteptam sa fie altceva, nu un zombie flick, Splinter Cell pare ok, MW2 nu am vazut ca imi mergea prost iar Halo nu ma intereseaza. MGS Rising suna bine si de fapt asta mi se pare cea mai tare stire din seara asta iar cu HK in spate, cu siguranta o sa fie ceva de vis.

  16. #136 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Cred ca vor fi doar anumite jocuri care vor accepta acest sistem. Poate la unele, precum Forza va fi folosita doar miscarea capului sa te uiti in stanga si in dreapta masinii ceva de genul acesta.

  17. #137 SP
    Member reikkoo's Avatar
    ce rapid ai fost

  18. #138 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Scriam in timpul ce urmaream conferinta ca sa pot scrie mai tot si sa nu uit

  19. #139 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    mie cel mai mult mi-au placut splinter cell si MW2...tare ar fi sa faci pe caratistu in MORAL kombat si virtua fighter

  20. #140 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Revenind, chiar era steagul Romaniei acolo?


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 9 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 LastLast

Similar Threads

  1. E3 2015: Conferinta Microsoft By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 13 Last Post: 19-06-2015, 15:01
  2. Conferinta Microsoft E3 2011 By Mika in forum Hot Story
    Replies: 8 Last Post: 21-08-2011, 21:30
  3. Replies: 25 Last Post: 27-03-2010, 18:37
  4. E3 2009: Conferinta Nintendo By istrategie in forum Console News
    Replies: 42 Last Post: 03-06-2009, 03:14
  5. E3 2009: Conferinta EA By Bobby in forum Console News
    Replies: 34 Last Post: 02-06-2009, 02:01

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts