Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 17 of 17

Thread: Mad Max nu mai vine pe old-gen. Afla cand soseste pe next-gen!

  1. #1 SP
    Member Snake's Avatar

    Mad Max nu mai vine pe old-gen. Afla cand soseste pe next-gen!

    Mad Max si Fallout au fost pentru mine reperele care au reprezentat cel mai bine un posibil viitor apocaliptic al planetei albastre. Daca la o continuare pentru Fallout inca nu pot visa, speranta mea nu moare si vine de la noul open-world game de la Avalanche Studios si anume Mad Max! Stirea mea va supara pe multi pentru ca dezvoltatorii jocului au anuntat ca au oprit lucrul la versiunea pentru old-gen (PlayStation 3 si Xbox 360), dar ii va face fericiti pe cei cu PlayStation 4, Xbox One si PC. Jocul se va lansa pe 1 Septembrie 2015 in Statele Unite si pe 4 Septembrie 2015 in Europa.

    In cazul in care faceti precomanda la joc acum veti primi ca bonus body-ul complet upgradabil pentru Magnum Opus car, denumit The Ripper (vezi poza). Va las in compania trailerului oficial si astept sa-mi spuneti ce asteptari aveti (daca aveti) legat de acest titlu. Eu cu siguranta il voi lua.

    Attached Images Attached Images madmax_preorder_ripper.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mda, e clar. Deci old-gen probabil in 2016 o sa fie bye-bye... Cat despre joc, si eu am sperante mari. Insa nu ma decid pana nu vad ceva gameplay la E3-ul din anul acesta.

  3. #3 SP
    Member cyrax's Avatar
    Se lanseaza in aceeasi zi cu metal gear solid 5...sigur o sa sufere la vanzari.

  4. #4 SP
    Member Snake's Avatar
    ... sau o sa suferim noi ceva mai mult

  5. #5 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Mad Max nu mai vine pe old-gen. Afla cand soseste pe next-gen!
    Foarte bine. - trebuie trasa linia undeva...

    *p.s.

    Nu vreau sa fiu un om naspa...dar ii current gen' nu nex gen

  6. #6 SP
    Member Snake's Avatar
    Imi ofer scuzele de rigoare RonanN1. Ai dreptate

  7. #7 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Apreciez titlul cu iz de foame de click, ca in tabloide

    All joking aside, si eu il astept, dar nu imi fac mari sperante inca.

  8. #8 SP
    Member Snake's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Apreciez titlul cu iz de foame de click, ca in tabloide
    Singura diferenta e ca aici n-a trebuit sa dai subscribe la pagina, click pe 3 bannere sau like la nu stiu ce facebook ****.

    Iti cer si tie scuze (daca tot am inceput). Nu sunt prea bun la scris. Eram doar foarte entuziasmat si am zis "hai s-o fac si p-asta". Mi-a si atras Monky atentia si corectat 2-3 galme. Asa ca-i cer scuze si lui.

    Hai, mai vrea cineva sa-i cer scuze? Acum cat inca mai am bere!

  9. #9 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu te ingrijora, all in good spirit. Keep up with the writing.

  10. #10 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Mie imi place ce am vazut in trailer.
    Pare un joc de aventura plin de actiune. Ah, si e fara zombi ! Adica, sper.

  11. #11 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Era de asteptat, vb lui RonanN1, trebuie trasa linia undeva....
    Nu stiu cati dintre voi ati observat insa foarte multe jocuri care au fost lansate simultan pe cele doua generatii, au fost aproape nejucabile pe old gen.

    Ps: O fi oare o coincidenta faptul ca anul acesta apare si filmul Mad Max: Fury Road?
    I don't think sooo...

  12. #12 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Jocu asta va fi ca si alea Iron Man cand se lanseaza cate un film, mark my words, ne auzim in septembrie.

  13. #13 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Si eu ma gandeam la acelasi lucru desi inca mai sper la un "Rage" next gen

  14. #14 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Imi bag #$%*. Cand credeam si eu ca am ce juca pe 360 dupa BAC, vin astia si anuleaza jocul pe generatia veche. Pai bravo. Mai bine sa inchida si Live si PSN ca sa stim o treaba, dar macar sa intre peste noi in case sa ne dea si la noi, astia sarmani, console din generatia actuala.

  15. #15 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cred ca multi nu mai fac si pt. old-gen pentru ca s-ar face de ras. Adica daca pe un PS4 si X1 de-abia reusesc 720p si 900p, pe X360 si PS3 cat sa fie? 480p si 640p? Si asta cu multe alte limitari...

  16. #16 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cred sincer ca daca le-ar face, ar fi aproape identice si lumea nu ar mai cumpara pentru astea noi.

  17. #17 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sau asa cum zice razvanrazy

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 31-12-2014, 15:00
  2. Replies: 8 Last Post: 08-10-2014, 11:15
  3. Replies: 2 Last Post: 28-03-2014, 10:19
  4. Replies: 9 Last Post: 13-12-2013, 09:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts