Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 259

Thread: Concursuri CG Martie 2010

  1. #21 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by ciprianoss View Post
    Mergi la butonul search si scrii bomb_1; bomb_2; bomb_3; bomb_4; bomb_5 si iti apar toate threadurile pe rand. S-a prins pentru ca a pus Jacobi prima si s-a luat dupa nume, schimband doar ultima cifra, e om istet.
    Aleluia. Chiar ma gandeam cand o sa se prinda cineva cum am gasit asa repede. lol

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Mda. Asta este... sper sa-si fi invatat lectia bomba. Nu ne luam cuvantul inapoi... premiul e castigat.
    MonkY, nu trebuie sa primesc nici un premiu daca se considera trisat. Nu e nicio suparare. Eu recomand sa repuneti bombele si sa le schimbati numele.

  2. #22 SP
    Member OxygeN's Avatar
    man tot trebuie sa primesti un premiu...nu cred ca ai trisat

  3. #23 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdeagle View Post
    man tot trebuie sa primesti un premiu...nu cred ca ai trisat
    Total de acord , nu este vina ta , vorba aia ''Hotul neprins e negustor cinstit''

  4. #24 SP
    Member slabunator's Avatar
    la concursul find the right tune se accepta mai multe entry-uri? o melodie compusa si una luata de pe net ?

  5. #25 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    la orice concurs de gasit poze se cauta numele in sursa in tot

    nu inteleg cum iese la search dar asta tre sa ii dea de gandit lui Monky

  6. #26 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Mda. Asta este... sper sa-si fi invatat lectia bomba. Nu ne luam cuvantul inapoi... premiul e castigat.

    tot ce trebuie sa faci next time este sa nu mai folosesti cuvantul "bomb" la fiecare bomba. Poate chiar sa folosesti si extensii diferitemaybe it helps

  7. #27 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eh, am zis ca de data asta, pentru ca sunt 5... nu mai stau sa le ascund in alte poze... sa le pun nume diferite... etc. Dar, data viitoare... nu mai scapati asa usor. Nu e considerat cheat, e considerata o metoda desteapta de a gasi bomba...

    jack: concursul acela deja s-a incheiat. Sorry, fiind vot prin poll, mai mult de 40 de entry-uri nu intra. Doar daca doriti sa se voteze de catre un juriu... putem prelungi...

  8. #28 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Asa iti trebuie daca nu m-ai lasat pe mine sa le ascund

  9. #29 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    O mica nelamurire in legatura cu concursul de header si cel de logo - Se va folosi pe site headerul castigator si in acelas timp si logo-ul castigator? Sau logo-ul va fi disponibil doar pentru printarea pe tricouri, postere etc?

  10. #30 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by MisterJuice View Post
    O mica nelamurire in legatura cu concursul de header si cel de logo - Se va folosi pe site headerul castigator si in acelas timp si logo-ul castigator? Sau logo-ul va fi disponibil doar pentru printarea pe tricouri, postere etc?
    Raspunsul este simplu: va fi folosit doar unul din ele, amandoua, sau niciunul
    Premiul oricum va fi acordat celui mai votat

  11. #31 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Nu inteleg ceva la concursul find the right tune de ce se pun atat de multe melodi daca numai 1 sau 2 sunt ascultate, pun si eu o melodie idioata de la Guta care nare nici o legatura cu concursu si sa am 100 de voturi sa castig iar cel cu o melodie foarte buna sa nu aiba nici un vot si sa fi participat degeaba.

  12. #32 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdeagle View Post
    Nu inteleg ceva la concursul find the right tune de ce se pun atat de multe melodi daca numai 1 sau 2 sunt ascultate, pun si eu o melodie idioata de la Guta care nare nici o legatura cu concursu si sa am 100 de voturi sa castig iar cel cu o melodie foarte buna sa nu aiba nici un vot si sa fi participat degeaba.
    Pai daca vor vota ca la Basescu... vor primi ce au meritat.

  13. #33 SP
    Member OxygeN's Avatar
    ok...sa vedem ce va iesi

  14. #34 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdeagle View Post
    ok...sa vedem ce va iesi
    Ce Dzeu sa iasa ? Boc !

  15. #35 SP
    Member OxygeN's Avatar
    ce melodie...cred ca va fi ceva gen rock

  16. #36 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdeagle View Post
    ce melodie...cred ca va fi ceva gen rock
    Noroc ca nu s-au postat manele... ca iesea cu dusmani, bani, femeile mele...

  17. #37 SP
    Member weriwulf's Avatar
    I agree!

    ---------- Post added 05-03-2010 at 01:26 PM ----------

    Excelente concursuri MonkY, felicitari

  18. #38 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Cand vedem si noi premiile ?

  19. #39 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    si asa tensiunea e destul de mare fara sa le vedem. iti dai seama cum va fi daca ne arata Monky drept premii Heavy Raid, BC 2 and so on. o sa incep sa invat photoshop in cea mai mare graba

  20. #40 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Cum am zis si la concursul trecut: frumusetea sta in distractie si concurenta. Daca te gandesti numai la premii nu ajungi nici in semifinala

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocurile lunii Martie 2010 By GuCOZA in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 07-04-2010, 13:22
  2. Idei concursuri 2010 By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 85 Last Post: 03-03-2010, 21:44
  3. Yakuza 4 se lanseaza in Japonia pe 18 martie 2010 By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 09-12-2009, 20:14
  4. E3 2009: God of War 3 in Martie 2010 By Mika in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 03-06-2009, 11:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts