Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 13 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 259

Thread: Concursuri CG Martie 2010

  1. #61 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Astaseara incep poll-urile?

  2. #62 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Poate se arata si premiile.

  3. #63 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Voua chiar va pasa de "premii" ? ... trist

  4. #64 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    As fi chiar ipocrit daca as spune ca nu-mi pasa. Sau daca nu-mi pasa, macar sa vad ce premii sunt.

  5. #65 SP
    Member szury's Avatar
    @ Bomb squad: bomba este un image file sau este un text de ex " bomb" sau "tic-tac" ????? Sa stim dupa ce cautam

  6. #66 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by szury View Post
    @ Bomb squad: bomba este un image file sau este un text de ex " bomb" sau "tic-tac" ????? Sa stim dupa ce cautam
    ...ăla cu comba s-a terminat �n c�teva minute

  7. #67 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar

  8. #68 SP
    Member szury's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    szury :


    Ai intarziat 8 zile !
    Ahhhh. Sunt sigur ca le-as fi gasit in 10 min

  9. #69 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well guys, intrucat am primit mult prea multe cereri in privinta renuntarii la alegerea castigatorilor cu ajutorul poll-urilor publice, am decis sa va ascultam opinia. Personal vroiam sa fac luna aceasta ceva diferit si sa incercam sa verificam fiecare vot in parte... insa stim cu totii ce s-a intamplat la fiecare poll. In plus nu vrem sa se voteze pe sistemul "cine are mai multi amici pe forum castiga"... vom merge tot pe metoda cu juriu (acolo unde este cazul, celelalte fiind alese prin tragere la sorti - de exp. in cazul news-urilor, fiecare entry in parte va avea propriul numar, deci cu cat aveti mai multe cu atat aveti sanse mai mari). Fara poll-uril este si avantajul ca se va termina mult mai repede... si nu va mai trebui sa asteptam cel putin o saptamana, castigatorii primind jocurile chiar de a doua zi (vor fi trimise prin curier).

    Hope it's ok with all of you... si pana maine sa primesc rezultatele de la cei din juriu. Nu le voi face publice nick-urile pt. a nu putea fi "influentati" (damn, sounds like Oscars)... Wish you all good luck !

    P.S. Maine, imediat ce vor fi anuntati castigatorii, voi urca si o poza cu premiile, sa va puteti alege. Si ca sa nu fie probleme... anunt de pe acum ora la care veti putea alege premiile (first come, first served). So, ca sa fie toti acasa... sa zicem ora 22:00 ! Deci luni, la ora 22:00 vor fi anuntati aici castigatorii (din cate stiu va fi cel putin o surpriza din partea CG) odata cu lista premiilor din care va puteti alege. Nu am vrut sa asignam noi cate un premiu anume la fiecare concurs, pentru ca nu vrem sa va oferim ceva ce aveti deja, sau care nu va foloseste. Thx for understanding !

  10. #70 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    eu zic ca e mult mai bine asa . fara poll-uri si alte chestii . Asa poate primeste mai multe voturi un user mai "renumit" sa zic (care are mai multe posturi , reputatie mai mare etc ) si nu din cauza ca el a facut cel mai bun review, logo etc

  11. #71 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Perfect de acord, dar as vrea ca cel putin in cazul Logo-ului, header-ului, etc. sa se faca poll (chiar si dupa decide juriu, nu e vb de premiu aici).

    Poate in urma voturilor schimbam header-ul/logo-ul. Evident sa existe si optiunea "vreau sa ramana asta vechi".

  12. #72 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Mult mai bine asacan't wait

  13. #73 SP
    Member drik's Avatar
    Toata lumea stie deja ca adevaratul om din spatele juriului, Maestrul Papusar, e de fapt Dj Mo...

    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    La concursul acesta, precum si la Logo Master, castigatorul va fi ales de MINE.
    I haz teh proof!!1

  14. #74 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Dj Mo stia ca se va ajunge la asta , de aici si postul acela , a vazut in viitor ....
    Fac pariu ca o sa faca parte din juriu chiar daca nu mai e moderator .

  15. #75 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Nu se spune cine va fi din juriu. You know, juriul nostru are propria loja masonica. Cele mai inalte ranguri au un cuvant mai important de sus si nu se poate zice cine o sa faca parte din el.

    Damn it, go to sleep!

  16. #76 SP
    Member OxygeN's Avatar
    daca a vazut in viitor vreau si eu sa stiu numerele care vor iesi la loto saptamana asta

  17. #77 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Incearca numerele astea: 4, 8, 15, 16, 23, & 42.

    = Succes tuturor participantilor la concursuri =

  18. #78 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Voua chiar va pasa de "premii" ? ... trist
    Nu pot sa nu vad ironia. Mask a dat Thanks la acest post

  19. #79 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    HAHAHAHA ! Noooow, I remember.

  20. #80 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    acu daca ma gandesc mai bine, era buna o casa de pariat console games lol
    asa se faceau pariuri pe userii care ar fi castigatori

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 13 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocurile lunii Martie 2010 By GuCOZA in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 07-04-2010, 13:22
  2. Idei concursuri 2010 By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 85 Last Post: 03-03-2010, 21:44
  3. Yakuza 4 se lanseaza in Japonia pe 18 martie 2010 By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 09-12-2009, 20:14
  4. E3 2009: God of War 3 in Martie 2010 By Mika in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 03-06-2009, 11:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts