Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 94

Thread: Concurs "Lansare Destiny cu Media Galaxy"

  1. #21 SP
    Member chesterb's Avatar
    Nu ştiu câte şanse am aici pentru că nu prea am lăudat jocul. Chestia asta vine probabil şi din invidia mea interioară că nu am bani să îl cumpăr În fine, asta poate e singura modalitate a mea de a avea jocul. La mai multe thankuri!
    PS4/PS3

  2. #22 SP
    Junior Member im.hungry's Avatar
    Destiny este un alt joc next gen mult asteptat de catre comunitatea gamerilor (printre care si cei noi cum sunt eu ) care sigur va avea un gameplay care sa ceara multe sesiuni de joc fara a putea sa te ridici din fata TV-ului !

    I wantz it for PS4 :X

  3. #23 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Destiny este un joc care nu prea mi-a atras atentia, sincer sa fiu in prima oara cand l-am vazut. Cand am vazut primul trailer am zis ca va fi o copie killzone multi-platform. In ultima parta a anului parca a mai evoluat si jocul arata din ce in ce mai bine.
    In concluzie, nu am mari asteptari de la el, doar multiplayer-ul m-a atras umpic dar atat. Dar poate sunt eu mai negativist, din moment ce altex organizeaza chiar si un eveniment pentru acest joc .... O sa ii dau o sansa totusi
    Felicitari pentru inca un concurs intr-un timp asa scurt si bafta tuturor.
    PS3/PS4
    Attached Images Attached Images wpid-destiny-troll.jpg hd9edda20.png

  4. #24 SP
    Member Hansel31's Avatar
    Destiny, uh imi pare asa rau ca nu a fost un asa bundle odata cu lansarea PS4, singurul shooter de care am fost atras la maxim, am jucat decat Beta si am jucat decat cu Warlock lvl maxim .

    Un joc foarte bine optimizat din punctul meu de vedere - Grafica bine detaliata si efectele SF pe masura. Fiecare caracter are acel look unic si skiluri unice , ceea ce te face sa joci toate caracterele pentru ca fiecare are farmecul lui si rolul sau intr-un party.
    Faptul ca e este un MMO o sa atraga multa lume, multe locuri de explorat iteme de gasit si questuri pe masura.

    Destiny este un "must" pentru acest an!

  5. #25 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    In primul rand este facut de Bungie , o companie care a facut halo , unul din cele mai bune fps-uri .Faptul ca poti juca in co op si este foarte open world este deja senzational.Iubesc co op la jocuri si in Destiny sunt sigur ca voi petrece sute de ore in el jucand co op sau competitive cu party chat.Va fi nebunie.Armele sunt geniale , mai ales cum le poti customizaGrafica arata superb chiar si pe o consola veche de 8 precum ps3.
    Tinand cont ca este mmo sunt sigur cu zeci de updates vom avea n lucruri de facut si cel mai important este unul din jocurile pentru care cumpar PS4 in curandMUST BUY!!!
    Multumesc Media Galaxy si CG pentru aceasta initiativa.Succes tuturor
    Ps3/Ps4
    Attached Images Attached Images desc-rcare.jpg

  6. #26 SP
    Junior Member dancretzu's Avatar
    Salut!

    O sa incerc sa fac un review despre Destiny care sper sa convinga cat mai multi oameni ca acest joc isi merita banii si ca e un must have pentru orice posesor de consola.

    Inca de la deschiderea perioadei alpha s-a observat un interes enorm pentru acest joc, dovada fiind si faptul ca cei de la Activision impreuna cu cei de la Bungie au trebuit sa prelungeasca cu inca o zi durata si spre final au facut varianta alpha open to everyone.

    Beta-ul a fost foarte substantial, dar desi majoritatea continutului prezentat a putut fi explorat si in alpha, a oferit o vedere patrunzatoare asupra produsului final.

    O descriere des folosita pentru a caracteriza acest joc este: crossover intre Halo si Diablo. In termeni foarte stricti, Destiny nu face ceva cu adevarat nou, dar combina cu succes diferite elemente pentru un maximum de efect si accesibilitate.
    Desi Borderlands a incercat deja nisa FPS - dungeon crawler, nu se ridica la nivelul capodoperei celor de la Bungie.
    Este usor sa fii dezamagit la prima vedere, crezand ca este doar un alt shooter, dar pe parcurs va evolua intr-un nou Halo, pentru ca apoi stilul extravagant al jocului sa ii creeze propria personalitate.

    Aici intervine frumusetea, unde chiar si versiunile de XBOX 360 sau Playstation 3 arata mult mai bine decat ai presupune.

    Partea buna

    Functioneaza. Chiar daca acesta nu pare a fi un compliment important, e usor de vazut cum alte jocuri multiplayer importante (de ex. Battlefield 4) nu reuseste sa aduca experienta online promisa jucatorilor inca de la lansare. Destiny a reusit acest lucru inca din alpha si chiar in perioadele cu foarte multi jucatori din beta, cand Bungie a incurajat cat mai multe persoane sa intre online, jocul a functionat aproape perfect.

    Se poate spune ca cel mai mare avantaj pentru Destiny sunt optiunile sociale. Chiar daca o mare parte a jocului o poti juca singur, pierzi jumatate din distractie. Chiar daca joci cu prieteni sau intalnesti jucatori straini, Destiny este excelent pentru a ilustra o lume in care altii se simt bine pe langa tine si tu ii poti ajuta sau ii poti ignora dupa bunul plac. Nu sunt certuri pe loot, voice chat-ul este limitat celor ce aleg sa faca parte din Fireteam-ul tau si se pare ca gasesti tot timpul jucatori pentru co-op si pentru stagiile competitive.
    Inca o data, jocul functioneaza asa cum a fost promis, nu doar din punct de vedere tehnic ci si din punct de vedere conceptual.

    Sistemul de loot si costumizare este ajustat fara hiba. Pentru inceput, totul in afara de munitie este cat de cat rar asa ca nu o sa fii coplesit de o gramada de junk items. Chiar daca se intampla asta, poti converti totul in bani ( glimmer) direct din inventory. Asta inseamna ca ai tendinta sa pastrezi o anumita arma mai mult timp pentru ca poti obtine upgrade-uri la ea doar folosind-o in mod regulat. Abilitatile individuale ale personajului au fost gandite sa ofere un avantaj foarte vizibil si mai putin imbunatatiri care dau doar iluzia de progresare.

    Partea rea

    Unele decizii co-op sunt putin ciudate, in special decizia de a-ti creea fireteam-ul prin functia de invite ale sistemelor PSN sau XBOX Live in loc sa faci acest lucru in joc. Asta face de asemenea si schimbarea fireteam-ului putin mai grea. In rest totul functioneaza comform asteptarilor, dar este putin frustrant ca iti este mai usor sa intalnesti un strain si sa joci cu el, dacat sa incepi aventura cu un prieten.

    "The Tower" este destinat sa fie centrul social al jocului, dar momentan seamana cu un oras de fantome. Sunt doar de doua sau de trei ori mai multe persoane decat intr-un centru normal (care se gaseste pe fiecare planeta) si nimeni nu pare sa vorbeasca cu cei din jur.

    Nu se stie inca daca Bungie incearca sa faca din Peter Dinklage un tap ispasitor, dar nu el este problema dialogului din Destiny. Chiar daca in beta am vazut un numar considerabil de cut scenes si story missions, intriga si caracterele nu au fost extrem de convingatoare. Acestea si lipsa explicatiilor amanuntite pentru ceea ce se intampla pe langa personaj pot fi si din cauza ca a fost doar varianta beta, dar luand in considerare ca o bucata semnificativa din poveste va fi deblocata doar prin achizitionarea cardurilor Grimoire, care nu sunt accesibile in joc, indica faptul ca Bungie nu a gasit un balans potrivit pentru mister.

    Marea intrebare

    Exceptand cateva lucruri negative, cea mai mare curiozitate despre joc, acesta fiind si lucrul care ii va asigura succesul sau esecul este: cat de mare este exact lumea Destiny?
    Bungie insista ca este cel mai mare joc pe care l-au produs, dar pe de alta parte au spus si ca fiecare planeta are doar un centru. Nu se stie exact cate planete vor fi, dar se presupune ca undeva in jur de 6-8(Pamant, Luna, Venus, Marte, Europa si Mercur momentan). Considerand ca fiecare centru va avea aproximativ 6 "story levels", lumea nu este necesar foarte mare. Sau poate ca este, dar nu o stim inca...
    Luand in considerare marimea lumii prezentata in beta si cate ore am petrecut acolo, faptul ca inca sunt atatea intrebari este foarte incurajator.

    Daca jocul isi va mentine interesul si captivarea, doar timpul va spune, dar eu abia astept data de 9 septembrie si ma indoiesc ca sunt multi cei care au jucat beta si nu simt la fel.

    Story: 8.5
    Gameplay: 9.5
    Sunet: 9
    Grafica: 10
    Multiplayer: 9
    Nota Finala: 9.2

    Playstation 4
    Attached Images Attached Images destiny-alpha-night-screenshot-2.jpg

  7. #27 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    destiny cred ca va fi cel mai bun joc din ultimul timp ,am jucat beta si pot spune ca am fost impresionat placut si am asteptari mari de la acest joc ,imi place in special clasa hunter
    Attached Images Attached Images destiny-8.jpg

  8. #28 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Multumim lantului de magazine Media Galaxy si site-ului ConsoleGames pentru oportunitatea de a castiga inca un joc de exceptie, cat si pentru organizarea inca unei lansari de jocuri de renume. Sa o tineti tot asa!

    Destiny.... Sci-Fi shooter care promite cerul si pamantul. Oare se va ridica la inaltimile propuse? Cred ca jumatate din saritura este deja asigurata prin renumele producatoruli Bungie. Nu cred ca exista cineva care sa nu fi auzit de acest gigant al jocurilor video, creeatorul unui univers imersiv care ne-a provocat mii de ore de gaming... Halo nu are nevoie de carte de vizita, este un joc care a definit o consola! Revenind la jocul in cauza, piata MMO shooterelor nu este suprasaturat, loc fiind destul pentru un gigant precum e Destiny, gamerii pasionati al genului asteptandu-l cu mare pofta.

    Initial cand am auzit ce joc "se sudeaza" in garajul Bungie am fost sceptic. Nu ma joc deloc MMO-uri,nu sunt fan, le simt straine si neprietenoase cu incepatorii si nu au lucrurile care ma intereseaza cel mai mult : immersive story presarat cu o atmosfera unica, marcanta. Nu credeam vreodata ca Destiny o sa fie jocul care imi schimba parerea si ma face sa-mi provoc conservatorismul la lupta.
    Totusi am incercat atat varianta Alpha cat si Beta dar in mod clar nu eram pregatit pentru ceeace a urmat... o bomba de atmosfera care m-a cuprins inca din meniu cu acea coloana sonora fabuloasa, uriasa diversitate de alegere si costumizare cat si acea grafica.... WOW. Inca din primele imagini mi-a zburat gandul la doua jocuri de renume (preferate) care parca s-au contopit pentru a forma Destiny. Half Life 2 si Mass Effect. In primele ore aveam un sentiment de deja-vu care a ramas pana la sfarsitul versiunii beta. Misterios, plin de culoare, urias, captivant, promitator; sunt doar cateva adjective care-mi trec prin gand daca ar trebui sa caracterizez acest joc.

    Intrand mai adanc in detalii, rareori am vazut shooter in care inteligenta artificiala sa merite aceasta denumire. Majoritatea inamicilor in alte jocuri parca sunt kamikaze, alerg spre jucator doar de dragul de a fi impuscate dar nu si in Destiny. De la seria Halo incoace nu am vazut asemenea comportament la inamici, se ascund, flancheaza, se retrag - astfel imersiunea se adanceste, totul devine mai real, mai potrivit. Este perfect pentru un joc cooperativ cu prieteni, luptand umar la umar, explorarea lumii vaste sau a incerca reflexele si incusinta in Crucible.

    Complementand cu grafica extraordinara, povestea misterioasa si voice acting pe masura tind sa cred ca Destiny va ajunge departe! Ca sa-si indeplineasca soarta insa... mai sunt sapte zile .Va las cu o serie de fotografii capturate in timpul explorarii mele al acestei lumi minunate si un trailer de zile mari. Ne vedem in Crucible, suit up!



    Pe platforma PS4 (de preferat) sau PS3.
    Attached Images Attached Images destiny-beta_20140717230049.jpg destiny-beta_20140717232632.jpg destiny-beta_20140717234149.jpg destiny-beta_20140717235009.jpg destiny-beta_20140726200030.jpg destiny-beta_20140726204920.jpg

  9. #29 SP
    Junior Member dancretzu's Avatar
    Quote Originally Posted by chesterb View Post
    Really!? În comparaţie cu!? Ai jucat Battlefield 4? Ai văzut acolo cum arată grafica în multiplayer de 64 de oameni. Nu cred că o să aibă grafica aşa bună, poate doar peisaje mai interesante n'stuff.

    Să ştiţi că puteţi să câştigaţi chiar dacă vă opriţi din a fi snobi şi începeţi să fiţi puţin mai realişti
    Da, imi doresc sa castig pentru ca este un joc super care incearca ceva nou si pentru ca nu stau foarte bine cu banii momentan .
    Crede-ma ca nu sunt snob si ai dreptate cand spui "in comparatie cu!?". Nu am mai experimentat jocurile pe consola pentru ca nu mi-am permis nici macar pc decent pana acum. Intamplarea a facut sa primesc cadou consola PS4 recent de la niste prieteni si printre primele lucruri pe care le-am experimentat a fost si Destiny. Cred ca am fost influentat si de trecerea brusca de la un PC slab la Playstation 4 si de faptul ca nu am mai tinut un controller in mana pana acum.
    Referitor la Battlefield 4 nu cred ca este un joc rau, chiar dimpotriva. Am spus doar ca a avut unele probleme de conectivitate in perioada in care a fost lansat pe care Destiny nu le-a avut in alpha sau beta.

    Performantele consolei Playstation 4 probabil m-au influentat in comentariul pe care l-am facut, dar aceasta este parerea mea subiectiva si asa cum cuiva un Audi de exemplu i se poate parea ceva de neatins, asa si grafica pe care o are Destiny mi se pare de nota 10.

    P.S. Am precizat mai sus de faptul ca nu am avut un PC bun sau o consola nu ca sa joc cartea saracului ci ca sa subliniez ca ai dreptate in legatura cu lipsa mea de experienta in jocurile nou aparute.

  10. #30 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    In primul rand felicitari Media Galaxy pentru organizarea lansarilor oficiale de jocuri din ce in ce mai dese pe meleagurile noastre. In al doilea rand multumesc CG pentru gazduirea concursului.
    Cat despre Destiny, hype-ul din jurul sau spune totul. Cu siguranta este cel mai asteptat joc al anului 2014 si probabil GOTY. Unul din motivele care il fac un candidat serios la titlul de jocul anului este acela ca developer-ul care sta in spatele lui Destiny este Bungie. Ei sunt creatorii Halo, un joc care, prin gameplay-ul sau atmosfera sa, a inspirat multe alte titluri si, daca ma intrebati pe mine, jocul care a vandut xbox. Pot oare cei de la Bungie sa creeze ceva mai presus decat Halo? Dupa ce am jucat Beta-ul Destiny, eu cred cu tarie ca s-au autodepasit, iar Destiny va fi un nou inceput in lumea gamingului, care va inspira la randul sau, multe alte francize.
    Astept cu nerabdare sa pun mana pe joc, chiar daca incep scoala si sa explorez lumea unica pe care Bungie a creat-o.
    Detin un PS4.
    PS: Bafta tuturor celor inscrisi.

  11. #31 SP
    Member Striker09's Avatar
    Un joc pentru care isi tin respiratia, pana la data aparitiei, toti cei din lumea gamingului. Obiectiv personal: FINISH IT! & some MP

    PS4 & PS3

  12. #32 SP
    Member Emeraldu's Avatar
    Versiunea beta a jocului Destiny nu a reusit sa ma cucereasca din primele minute. Initial imi daduse impresia ca joc un Borderlands cu grafica mai buna, dar din fericire, pe parcurs m-a cucerit incet - incet.
    Avand un gust dulce dupa versiunea beta, am decis sa investesc in accesorii de PS4 pentru a intampina ziua lansarii (care coincide cu ziua mea ) fully loaded.

    09.09 Become legend !
    ... on PS4 or Xbox One
    Attached Images Attached Images 3d_printed_ghost.jpg

  13. #33 SP
    Junior Member aifff's Avatar
    Destiny e pentru mine unul dintre cele mai asteptate jocuri, dar cel mai asteptat shooter. Am jucat si Alfa si Beta, am jucat cu Warlock si Hunter, nu prea mi-a placut Titan. Cel mai mult mi-a placut Warrlock pentru ca daca ai noroc si tinta buna poti sa-i omori pe toti din cealalta echipa cu Nova Bomb. Art Designul arata extraordinar chiar si pe Last Gen si Voice Acting foarte bun. Cel mai mult mi-a placut faptul ca este un MMO Shooter, atmosfera si Eventurile. Va fi primul Shooter care o sa-l joc multiplayer. Si cred ca va fi GOTY.
    PS4

  14. #34 SP
    Member hibrid13's Avatar
    First of all, mulțumesc ConsoleGames și Media Galaxy pentru inițiativele minunate și concursurile din ultima vreme. Se pare că fenomenul de gaming începe din ce în ce mai mult să fie tratat exact așa cum merită și aici pe plaiurile noastre.

    Am reușit să joc Destiny odată cu ocazia ultimului beta (Xbox360), moment în care mi-au fost confirmate aproape toate așteptările pe care mi le formasem de-a lungul timpului, vis-a-vis de momentul în care am să încerc noul proiect al celor de la Bungie. Am fost sceptic la început față de modul în care se va prezenta jocul și mai ales partea de multiplayer (PVP), nefiind un mare fan al universului și al gameplay-ului stil Halo, dar micile inovații, stilul de joc relativ diferit de alte shootere de marcă, modul de leveling și varietatea armelor și a echipamentelor de luptă, accesoriile și vehiculele, peisajele, fizica și dinamica mediului înconjurător au transformat cateva zile de beta, în compania unui warlock mai neîndemânatic, într-o experiență superbă. Chiar și vocea lui Peter Dinklage, deși pentru mulți nu pare cine știe ce, este un mic plus care transforma toată experiența legată de joc într-una mult mai frumoasă.

    All in all, până și numele jocului, Destiny, mă trimite cu gândul către ceva special, un joc aparte în care să pierzi sute, poate chiar mii de ore mult timp de acum înainte. Nu vezi prea des un așa shooter și o așa echipă extraordinară care să lucreze cu atâta pasiune și dedicație pentru un proiect de gaming! Chiar sper să pot sa intru în posesia variantei finale și să mă bucur de aventurile interplanetare.

    M-am gândit să strâng imediat niște bănuți până pe 09.09, însă n-am avut prea mare succes (vara bat-o vina...) și chiar ar fi o surpriză frumoasă dacă aș reuși să câștig o copie a jocului (Xbox360). O să încerc să ajung și la lansare, astfel încât să mă aflu cât mai aproape de fenomen.


    P.S.: Destiny awaits...
    Attached Images Attached Images halo_3_odst_easter_egg.jpg 424364.jpg 770874739573115173.jpg destiny_13541297005140.jpg destiny-game-wallpaper-download.jpg

  15. #35 SP
    Member enemigo's Avatar
    In primul si primul rand, multumiri echipei de la Altex cat si echipei Console Games. Concursurile astea sunt o surpriza foarte placuta, mai ales dupa ce te intorci de la o zi grea de munca. E nice sa vezi ca se tine cont de tine ca gamer, si mai ai parte din cand in cand de "bounties".

    Vad ca toata lumea vine cu povesti care mai de care frumos scrise, cu inceput cuprins si incheiere. Fosta mea profesoara de romana chiar ar fi mandra de asa tineri bine pusi la punct. Glumesc, chiar m-am uitat prin randurile de mai sus si e frumos ce s-a scris. Cam toata lumea merita un premiu.

    Eu n-am so lungesc. Initial Destiny nu m-a prea atras, tin minte ca primul meu contact cu "travelerul" a fost printr-un trailer postat de Monky. Dupa ce am luat parte la Beta (printr-o precomanda la PSul alb de la Altex pentru acel beta pass, care apoi am anulat-o...da stiu, not nice at all) parerea s-a schimbat cu 180 de grade (in cap imi vine "30 de grade" "30 de grade" the horror ). E un joc freakin' awesome, imi place partea de upgrades, classes n all the other SciFi "shait". Basically I came, I saw, I conquered. Destiny e un must have pentru colectia mea.

    Bafta tuturor si last but not least, PS4 for the win!

    = o poza bad ass pentru o comunitate bad ass =
    Attached Images Attached Images dst.jpg

  16. #36 SP
    Member MrGad3tGuy's Avatar
    Cred ca acest joc are un potential mare, sper ca va fi la nivelul asteptarilor.

    Destiny imi da oportunitatea de a juca cu prietenii mei adevaratisi asta vad in faptul ca brusc oamenii pe care i-am invitat in lista mea de PSN au inceput sa trimita mesaje. Sunt foarte incantat,am jucat beta si am vorbit cu persoane pe care nu le-am vazut de ani. Abia astept 9 septembrie.

    PS4
    Attached Images Attached Images destiny_characters-600x335.png

  17. #37 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Pentru ca arata altfel decat jocuri gen Call of Duty, pentru ca are o grafica superba, storyline de exceptie, misiuni si activitati sa te tina ocupat in fata consolei pentru multe zile. Pentru ca sunt curios, cum se va misca pe xbox-ul meu, pentru ca exista un premiu pentru xbox 360 si pentru ca nu am castigat niciodata nimic

  18. #38 SP
    Member flames95's Avatar
    Totul a inceput cu un simplu pas pe luna (aceasta lume a gamerilor )nu a fost ceva usor apoi a urmat un altul ,astfel incet incet acest joc promovat de altfel foarte bine de activision cu o campanie excelenta de marketing a reusit sa intre in inimile fanilor !
    La alpha nu am avut ocazia sa particip dar beta-ul pentru mine a fost ceva fantastic excelent de bine realizat suficient cat sa produca aceea dorinta intriga ,a fost fabulos o experienta placuta insa mult prea scurta.....
    Astept lansarea sa si nu in ultimul rand un real sprijin oferit de developeri oferind dupa lansare atat patch-urile necesare cat si atat un continut de calitate gratuit cat si pe banii
    Atmosfera este una unica,atat si gamplay-ul amestecat din diverse genuri MMO,fps atat cat si farmingul fac din Destiny un adevarat competitor pentru GOTY
    Felicitari CG si Media Galaxy pentru sprijinul oferit gamerilor,mult succes tuturor
    PS4/PS3
    Attached Images Attached Images hqdefault.jpg destiny-b-moon-live.jpg halo_3_odst_easter_egg.jpg

  19. #39 SP
    Member Buyk's Avatar
    Prima oara cand am auzit de Destiny, am spus "meh" un alt shooter, insa avut onoarea sa joc in versiunea BETA datorita lui h0stile iar parerea mea a fost schimbata la 180 grade, incepand de atunci nu mai judec un joc doar dupa un trailer sau un mic gameplay.
    In versiunea Alpha parerea mea despre acest joc s-a conturat si mai tare iar toate dubiile mele au fost alungate in legatura cu "o sa fie un fail, boring etc."
    + Am incercat toate 3 caractere dar cel cu care ma impac mai bine este "Warlock",ce mi-a placut la caracterul acesta este posibilitatea de a sari mai sus decat oricare alt jucator, senzatia de "0 Gravity", posibilitatea de healing (la level mai mare), iar armura se incarca cel mai repede daca a fost epuizata intr-o lupta corp la corp.
    + Story-lineul pare promitator, este chiar dragut dupa cate ne-a fost prezentat insa baza tot MP este;
    + Armele sunt lucrate la cel mai mic detaliu;
    + Ador posibilitatea in joc de a evolua dupa bunul plac;
    + Raidurile si farmingul imi plac la nebunie, poti pleca singur sau cu prietenii si cel mai interesant lucru este ca poti seta dificultatea la care vrei sa joci, bineinteles itemurile care pica din mobi variaza si ele in functie de dificultatea aleasa.
    + In open world am dat de monstri cu level ?? si tot felul de tuneluri in care nici nu puteam inainta ca ma lichefia, insa astept cu sufletul la gura lansarea sa ma intorc acolo sa am o vorba cu ei

    Mai jos sunt cateva poze din Alpha test, Beta test si un gameplay cu "warlockita" mea

    Attached Images Attached Images destiny-first-look-alpha_20140615200848.jpg destiny-first-look-alpha_20140615194032.jpg destiny-first-look-alpha_20140615184024.jpg destiny-first-look-alpha_20140614110933_1.jpg destiny-beta_20140727015832.jpg

  20. #40 SP
    Member chesterb's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyTiME View Post
    Nu vreau sa fiu rautacios dar nu trebuie sa laudam jocul, doar sa ne spunem parerea .... de unde stii tu ca are un storyline de exceptie cand jocul apare peste o saptamana ....
    În sfârşit un om normal. N-am văzut niciun comentariu negativ despre joc până acum. Nu ştiu unde a văzut omul că are storyline de excepţie că din beta/alfa nu prea înţelegi nimic.

    Până una-alta:

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  2. Replies: 0 Last Post: 18-06-2011, 16:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts