Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 17 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 326

Thread: Concurs "Loot Crate"

  1. #21 SP
    Banned Templier's Avatar
    am inceput colectarea

    1. GreyhounD 2 super itemuri + a cotizat cu 50 lei pentru site

  2. #22 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Acum ca am vazut ce daruieste RobertDinu, pot sa donez in trei serii ca sa fiu pus de trei ori in tabel sa pot sa castig?
    Salutare, Templier este tatal acestei idei foarte bune, el decide cum aloca si cele 2 Lootcrate pe care eu le donez la castigatori, deci poate sa raspunda el la ideea ta?

    Templier, o intrebare, poate mi-a scapat, ce faci cu produsele primite?, inteleg ca banii se duca catre renta anual a serverului dar produsele?, sunt scoase la licitatie?, pot ajuta cumva cu vanzarea lor pe eBay UK?

    ps: sfat pentru Templier , Lista de produse o sa se lungeasca din ce in ce m-ai mult, recomand ca deasupra listei co donatii sa faci o mica mica mica descriere si sa scrii si premiile oferite, o sa se ajunga cu acest thread foarte departe si lumea nu o sa citeasca tot , asta doar ca sfat.

  3. #23 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    pai toate produsele gen sunt castigate de cineva care participa cu 10 lei pentru concurs din ce am inteles eu. o sa se extraga un castigator dintre participanti ( sau mai multi castigatori)


    deasemenea cred ca ar fi o idee buna sa fie cumva acest topic pus in evidenta pe forum ca sa afle cat mai multa lume de aceasta actiune.

  4. #24 SP
    Member marv's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Acum ca am vazut ce daruieste RobertDinu, pot sa donez in trei serii ca sa fiu pus de trei ori in tabel sa pot sa castig?
    unde ai vazut asta? Exista deja o lista?

  5. #25 SP
    Banned Templier's Avatar
    Toate obiectele stranse o sa fie date celor care o sa fie trasi la sort in Decembrie. Banii stransi ,100 % virati de catre mine in contul siteului. In functie de cate obiecte strang se poate ajunge si la 10 castigatori si incerc sa distribui cat mai bine obiectele in pachete. Vreau sa fie lucruri substantiale oricum.
    Robert tu ai pachetele respective? Daca da ma pot vedea cu tatal tau sa le iau si le pun ca atare direct 2 premii.
    Important ar fi sa strangem cat mai multi bani. Ganditi-va ca dand intre 30-50 lei aveti sansa sa primiti un pachet cu valoare de peste 150 lei.

  6. #26 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Am editat eu primul post cu modificarile, iar in al doilea post din thread se va tine actualizata lista.
    O sa il tin post-urile actualizate cu ce imi trimite Templier si am facut thread-ul sticky.
    In felul acesta poate sa vada toata lumea ce se ofera pentru transparenta.

  7. #27 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by marv View Post
    unde ai vazut asta? Exista deja o lista?
    Nu, dar stiu ce sunt Loot Crate-urile
    https://www.lootcrate.com/?utm_campa...FSkYwwodOGkBdg

  8. #28 SP
    Banned Templier's Avatar
    Eagle ne vedem azi ,da?!

  9. #29 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Da sefu', ora si locul raman la fel.

  10. #30 SP
    Banned Templier's Avatar
    NIMENI SA NU SCRIE CE OFERA!!!!
    E mai bine asa ca sa creasca suspansul si sa fie surpriza pt toata lumea. Nu vreau sa apara discutii de genul " vreau eu X sau Y".

  11. #31 SP
    Member ramonski's Avatar
    Guys, I'm in!!!

  12. #32 SP
    Banned Templier's Avatar
    Quote Originally Posted by ramonski View Post
    Guys, I'm in!!!
    cand si unde ne vedem?

    Templier 2 items + 20 lei

    urmeaza sa mai pun oricum

  13. #33 SP
    Member ramonski's Avatar
    Ai PM

  14. #34 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Templier View Post
    .....

    Robert tu ai pachetele respective? Daca da ma pot vedea cu tatal tau sa le iau si le pun ca atare direct 2 premii.
    Important ar fi sa strangem cat mai multi bani. Ganditi-va ca dand intre 30-50 lei aveti sansa sa primiti un pachet cu valoare de peste 150 lei.
    Salutare, normal ca le am altfel nu le m-ai donam pentru tombola , aceste LootCrate-uri sunt 2 din cele 7 abonamente pe care le am active la LootCrate, numai ca un user de aici de pe forum a decis ca este mai bine sa nu imi m-ai raspunda dupa ce le-am cumparat si am ramas cu ele, nu are rost sa le returnez si este mai buna donarea lor spre o cauza buna

    Valoarea este de 130 ron Bucata , spun asta pentru cei care se gandesc ca 10 ron este o suma mare de inscriere in tombola, premiile anuntate de tine sunt de valoare foaarte mare, ma anunti daca mai ai nevoie de ceva ca am cateva produse ramase de-a lungul timpului ( asta este cand ai prea multa incredere in oricine ) pe care as putea sa le adaug daca sunt probleme la premii .

    Nu te grabii sa ridici de la tata, sunt la mine si urmeaza sa le trimit, ai timp pana in Decembrie, sunt donate si nu ma razgandesc , adauga-ma si cu 50 ron donatie, da-mi contul tau te rog.

  15. #35 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Din cate observ eu doar userii vechi si-au anuntat pariciparea..... pacat.
    Poate facem niste categorii totusi, in functie de valoarea donatiei, macar 3 categorii de castig. Si, cei ce castiga, dca nu au nevoie, poate pun obiectele la licitatie si asa ajutam mai mult site-ul. E doar o idee, don't judge me😄

  16. #36 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by RobertDinu View Post
    Salutare, normal ca le am altfel nu le m-ai donam pentru tombola , aceste LootCrate-uri sunt 2 din cele 7 abonamente pe care le am active la LootCrate, numai ca un user de aici de pe forum a decis ca este mai bine sa nu imi m-ai raspunda dupa ce le-am cumparat si am ramas cu ele, nu are rost sa le returnez si este mai buna donarea lor spre o cauza buna

    Valoarea este de 130 ron Bucata , spun asta pentru cei care se gandesc ca 10 ron este o suma mare de inscriere in tombola, premiile anuntate de tine sunt de valoare foaarte mare, ma anunti daca mai ai nevoie de ceva ca am cateva produse ramase de-a lungul timpului ( asta este cand ai prea multa incredere in oricine ) pe care as putea sa le adaug daca sunt probleme la premii .

    Nu te grabii sa ridici de la tata, sunt la mine si urmeaza sa le trimit, ai timp pana in Decembrie, sunt donate si nu ma razgandesc , adauga-ma si cu 50 ron donatie, da-mi contul tau te rog.
    Bravo Robert, mare om - mare caracter!

    ---------- Post added 24-09-2015 at 12:00 ----------

    Quote Originally Posted by ilie11 View Post
    Din cate observ eu doar userii vechi si-au anuntat pariciparea..... pacat.
    Poate facem niste categorii totusi, in functie de valoarea donatiei, macar 3 categorii de castig. Si, cei ce castiga, dca nu au nevoie, poate pun obiectele la licitatie si asa ajutam mai mult site-ul. E doar o idee, don't judge me������
    Ilie dude, ideea ta este excelenta, se pot face 3-5 categorii de participare in functie de suma si produsele donate!

  17. #37 SP
    Banned Templier's Avatar
    putem sa facem cum vreti, daca sunt mai multi castigatori e cu atat mai bine poate o sa se mobilizeze mai multi sa dea bani cand o sa vada ce pot castiga. astept variante

  18. #38 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Eu zic că am putea sa facem 3 premii, nici prea multe după ca să rămână consistente.

  19. #39 SP
    Banned Templier's Avatar
    si asa, numai cele 2 Loot Crate de la RD ar fi 2 premii

  20. #40 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Cum vad eu lucrurile:
    Daca pui 3 categorii de premii, sa zicem pt o donatie de 10, 20 si 30 de lei cred ca reusim sa mobilizam mai multi. Pune niste teasing pictures din fiecare categorie din cand in cand, asa fiecare isi face o idee vaga despre premiul pe care ar putea sa il castige. Ofera tuturor sansa sa participe de mai multe ori la tombola daca doneaza de mai multe ori.
    Eu nu voi mai putea trimite nimic pt ca plec dar voi mai dona ceva bani. Daca va fi sa castig, pune premiul meu la licitatii dar spune-mi ce am pierdut😀.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 17 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Concurs "Loot Crate 2" By Templier in forum Concursuri
    Replies: 98 Last Post: 30-11-2016, 20:14
  2. Licitatie: Loot crate with a lot of goodies By ramonski in forum Licitatii
    Replies: 16 Last Post: 03-08-2016, 08:18
  3. Replies: 0 Last Post: 06-05-2014, 08:39
  4. Mighty Quest for Epic Loot By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 11-06-2013, 01:21
  5. Replies: 0 Last Post: 09-08-2012, 22:53

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts