Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 50 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 LastLast
Results 941 to 960 of 991

Thread: iOS Games

1. #941 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu stiu ca am terminat 4 si nu era cu arena... Adica, aveai si arene multiplayer and stuff, dar principalul era story-ul, upgrade la erou and so on. Tin minte ca o perioada buna nu l-am putut termina pt. ca avea un bug la boss-ul final si nu puteam intra.

Later edit: uite, asta e DH4

2. #942 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ah..inseamna ca am jucat eu 4 doar in arene, doar in MP cu un prieten si d-aia ziceam.

3. #943 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Hai sa fac si eu ceva recomandari ca in ultimele luni am jucat destul de mult pe iPad:

1. Democracy 3

2. Plague Inc.

3. Osmos HD

4. Monument Valley

4. #944 SP
    Wow...Tudor s-a jucat pe iPad in ultimile luni ! MonkY, fa repede o stire despre asta

Serios acum, Monument Valley cred ca e chiar cel mai bun si aratos joc de iPad. Merita fiecare banut si l-as mai cumpara de 10 ori.

Plague Inc e fun o vreme, dar parca ajungi sa-ti doresti mai multa variatie.

Eu ma joc Alto's Adventures. Arata foarte bine si e destul de addictive, cu task-urile pentru fiecare nivel.

5. #945 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sunt atat de multe jocuri bune pe iOS, ca eu deja le instalez cu frica... prind cate unul care e addictive si nici nu-mi dau seama ce dracu' am facut cu timpul meu liber

Mie de-asta imi pare rau cand vad ce se intampla la Nintendo, in special pe 3DS-uri. Voi va imaginati cum ar arata jocurile de pe 3DS in Retina Display?!? Briliante, nu altceva... dar nah, Nintendo prefera sa ramana in anii '90...

6. #946 SP
    Senior Member Trefla's Avatar

7. #947 SP
    Pentru cine este interesat, Modern Combat 5 este gratuit azi. Sariti pe el

8. #948 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Vedeti ca sunt o groaza de reduceri la titluri mari pe Apple Store... Cateva exemple:

Civilization Revolution 2 - $14.99 -> $4.99
    BioShock - $10.99 -> $2.99
    XCOM: Enemy Within - $12.99 -> $4.99

La fel, daca aveti nevoie de un soft de navigatie bun (offline), e reducere la NAVIGON Europe: $99.99 -> $69.99.

9. #949 SP
    Wow, super preturi pentru Bioshock si XCOM. Le-as lua in avans pentru la anu, cand imi iau un iPad mai potent...

10. #950 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu lua Bioshock. Arata si se misca absolut infect. Daca alte porturi au fost chiar reusite, ala e de departe cel mai prost. Uita-te pe youtube in ce hal se poate vedea jocul si ce scaderi de fps ai constant. Eu l-am prins inainte de Craciun la 0.99$ si eram fericit de nu mai puteam, dar nu merita nici aia 0.99$.

11. #951 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Too late. Need to test my Air 2

12. #952 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    O sa te iei cu mainile de cap

13. #953 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Call of Duty: Strike Team e acum la pret redus: 1.99$ (de la 6.99$).

14. #954 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mortal Kombat X e deja disponibil (for free) pe iOS:

15. #955 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si cateva screenshot-uri de pe al meu iPad Air 2 din MK X. E chiar fun jocul (chiar daca e Freemium in toata regula)
    Attached Images Attached Images mortal_kombat_x_ios_img_1987.jpg mortal_kombat_x_ios_img_1988.jpg mortal_kombat_x_ios_img_1990.jpg mortal_kombat_x_ios_img_1992.jpg mortal_kombat_x_ios_img_1993.jpg mortal_kombat_x_ios_img_1994.jpg mortal_kombat_x_ios_img_1996.jpg mortal_kombat_x_ios_img_1997.jpg

16. #956 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Halo Spartan Strike vine pe iOS:

17. #957 SP
    Member freezy's Avatar
    EA SPORTS™ UFC® by Electronic Arts
    https://appsto.re/ro/VQ-R1.i

Jocul este free si e superb.

18. #958 SP
    Senior Member RonanN1's Avatar

19. #959 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ce ziceti mai oameni buni, si-a tras Amazon studio de jocuri si a scos asa minunatie pentru iOS?!? Sau e doar un nume asemanator? Ia uitati: Lost Within - By Amazon Game Studios.

Later edit: gata, am aflat. Se pare ca da, chiar vorbim de Amazon! Tare asta!

20. #960 SP
    Senior Member RonanN1's Avatar
    Excelent! Seamana cu The Evil Within

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 50 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 LastLast