Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 33 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 ... LastLast
Results 581 to 600 of 652

Thread: iPad 2

  1. #581 SP
    Member geosnyper's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Ai in iTunes Deauthorize All si o iei de la capat.
    ms frumos..sper sa nu mai deranjez cu intrebari stupide

  2. #582 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by geosnyper View Post
    ms frumos..sper sa nu mai deranjez cu intrebari stupide
    Nu ai cum sa deranjezi... de-asta este forum. Sa punem intrebari, sa gasim raspunsuri...

  3. #583 SP
    Member Pancu's Avatar
    salut as avea si eu cateva intrebari despre ipad2 daca se poate.... as vrea sa achizitionez o tableta da nu sunt inca decis intre ipad2 16g simplu si un galaxy tab p7500... eu as inclina spre ipad 2... da as vrea sa stiu cateva intrebari despre ipad2 ... prima ar fi daca as putea sa un pe messenger/skype video ... sa vorbesc direct fara sa mai scriu ... a 2 intrebare ar fi daca as putea juca pokerstars pe tableta adica daca pot sa instalez softu ... si 3 ar fi am auzit ca unule programe se platesc sunt scumpe ? ... si ultima ar fi daca pot sa vad filme noi free sau sunt si alea cu plata ma refere la 1080p sau macar la 720p...

  4. #584 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Este mess si skype, poti face video, ai si aplicatie pentru Pokerstars. Sunt si aplicatii contra cost ale caror pret variaza de la 0,79e pana spre 100e si mai mult. Marea majoritate sunt pana in 5e, deci nu sunt scumpe. Filme n-o sa poti vedea free pe iPad 2 decat contra cost luate de pe iTunes in ce format vrei 720p sau 1080p. Ca sa vezi for free trebuie sa pui tu mkv-uri si sa le rulezi cu diferite aplicatii gen GoodPlayer.

  5. #585 SP
    Member Pancu's Avatar
    aha ms mult pt informatie si as mai avea o intrebare.. imi ajunge oare unu de 16g???? sau e prea mic de 16 pt un ipad2?

  6. #586 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pancu, iPad 2 e un device foarte bun, dar mai asteapta putin. Daca vrei neaparat 2, il poti lua din martie mai ieftin, sau poti lua iPad3 la acelasi pret la care este iPad2 acum in magazine.

  7. #587 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Corect.


    Sent from my iPad 2 using Tapatalk!

  8. #588 SP
    Member Pancu's Avatar
    pai ma gandeam sa ma duc azi sal iau ... 3 cand iese ?? ... as mai astepta daca as stii ca se ieftineste cu vreo 2-3mil ca eu lam gasit la 20,5 mil

  9. #589 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Eu iti recomand sa iei una macar de 32. Cei 16 gb se vor incarca mai repede decat iti imaginezi.

  10. #590 SP
    Member Pancu's Avatar
    aha ok de 32 o sa iau atunci.... sper sa-mi ajunga si ala :d da mai astept pana in martie cum a zis razvanrazy ... ca poate reusesc sa iau ipad3 daca nu macar 2 la un pret putin mai mic ms inca odata pt sfaturi

  11. #591 SP
    X3M
    Member X3M's Avatar
    mark: cum joci poker stars pe ipad ? sper ca nu te referi la remote desktop, ca asa poti sa joci si crysis pe ipad.

  12. #592 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Este aplicatie dedicata lansata de curand, o gasesti in Appstore.

  13. #593 SP
    X3M
    Member X3M's Avatar
    mark cred ca faci o confuzie,nu exista aplicatie poker stars pt ipad/iphone/ipod/orice vrei tu.

  14. #594 SP
    Member Pancu's Avatar
    eu am vz pe youtube ca juca careva de pe ipad2 pokerstars da nush cum a facut .....
    sper ca nam facut reclama..... da asta cum joaka ?

  15. #595 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Este aplicatie, cautati mai bine, n-am timp acum s-o caut. Stiu 100% ca exista, am dat peste ea si e free, il are pe Negreanu in poza.


    Sent from my iPad 2 using Tapatalk!

  16. #596 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    An italian iTunes account is needed to download the PokerStars App. If � and when � PokerStars will launch its App in the UK (si l-au lansat de curand) hasn�t been committed yet. So...

    Cont de IT sau de UK pentru Pokerstars !

  17. #597 SP
    Member angellicus's Avatar
    Guys, ma lamuriti va rog si pe mine cu o chestie?! Am un iPhone 4S cu un abonament orange de date nelimitat. Vreau sa imi cumpar in curand si un iPad 3G. Intrebarea mea este, eu pot folosi micro simul cu amandoua aparatele? Pot avea doua microsimuri cu acelasi abonament? Mersi!

  18. #598 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by angellicus View Post
    Guys, ma lamuriti va rog si pe mine cu o chestie?! Am un iPhone 4S cu un abonament orange de date nelimitat. Vreau sa imi cumpar in curand si un iPad 3G. Intrebarea mea este, eu pot folosi micro simul cu amandoua aparatele? Pot avea doua microsimuri cu acelasi abonament? Mersi!
    De folosit fara indoiala ca poti folosi microsim-ul cu ambele aparate, doar ca switch-ul va fi destul de incomod (iPad-ul are acelasi sistem de extragere a sim-ului tip "agrafa"). Daca poti obtine doua sim-uri pentru acelasi abonament fara sa platesti o taxa de administrare suplimentara ma cam indoiesc (practic, un alt sim cu numar separat). Doua sim-uri cu exact aceleasi date/ numar chiar nu cred ca iti vor da.

  19. #599 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    sau poti lua iPad3 la acelasi pret la care este iPad2 acum in magazine.
    Adica pe la 1900lei? Fii serios, acu m-as pune la coada la iPad 3.

  20. #600 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu stiu in ce magazine gasesti tu iPad2 la 1900 ron si sa-l si aibe (nu sa fie doar reclama falsa). Eu ma refer la 2100 ron, sau mai bine spus, ~500 euro.

    Intr-adevar, nu vom vedea asa ceva din prima luna, dar dupa 1-2 luni, acesta va fi pretul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 33 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 15 Last Post: 22-10-2014, 10:01
  2. iPad 3 & iPad 4 - The New iPad By MonkY in forum Apple
    Replies: 995 Last Post: 10-09-2013, 17:26
  3. Replies: 0 Last Post: 22-03-2012, 14:06
  4. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 02:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts