Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 5 of 9 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 169

Thread: Sondaj de opinie: Cat v-a tinut xbox-ul 360?

  1. #81 SP
    Junior Member cata_x360's Avatar
    Quote Originally Posted by sekhemet View Post
    Ha..al meu dupa 1 an si o luna a dat E-74 ...si partea cea mai tare este ca nici macar nu era incinsa consola...m-am jucat la de la ora 1 pana la ora 2 noaptea..am stins consola si dimineata la 10..consola avea E-74...
    Al meu dupa 10 luni, a picat exact acum 2 saptamani in aceleasi conditi cu sekhemet: m-am jucat miercuri 2-3 ore l-am stins, apoi a 2 a zi de dimineata mi-a dat RROD. Mentionez ca nu mi-a dat aproape niciodata freezuri mai ales in ultimile ore de viata(ale xboxu-lui), cat sa se incinga, i-am verificat mereu temperatura si era constanta: caldut. Acum am un pro de 60 gb fabricat in martie 2009 sa vedem cat ma tine.

  2. #82 SP
    Junior Member okei's Avatar
    Xbox 360 Elite 120 GB Cumparat de ziua mea pe 31 Ianuarie , nici un fel de RROD , il iubesc la fel de mult ca in prima zi :X

  3. #83 SP
    Junior Member digitaltrilby's Avatar
    Xbox 360 60 GB 1 freze (La un C***t de joc Turning Point Fall of liberty Nici nu ma mir) Luat pe data de 15.05.2009 (cam nou) si sta cam mai mult de 4 ore pe zi.

  4. #84 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    Quote Originally Posted by digitaltrilby View Post
    Xbox 360 60 GB 1 freze (La un C***t de joc Turning Point Fall of liberty Nici nu ma mir) Luat pe data de 15.05.2009 (cam nou) si sta cam mai mult de 4 ore pe zi.
    L O L eu am avut 3 sau 4 freez-uri in jegul de turnig point fall of liberty,e prost optimizat

  5. #85 SP
    Junior Member digitaltrilby's Avatar
    Quote Originally Posted by nuyokamata View Post
    L O L eu am avut 3 sau 4 freez-uri in jegul de turnig point fall of liberty,e prost optimizat
    Da dupa asta nu l-am mai jucat

  6. #86 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Primul l-am cumparat pe 28 iulie 2008 si a murit acu 2 luni...E 74, mi l-au schimbat si acuma cel nou merge fara cea mai mica problema...

  7. #87 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by dadu93 View Post
    Primul l-am cumparat pe 28 iulie 2008 si a murit acu 2 luni...E 74, mi l-au schimbat si acuma cel nou merge fara cea mai mica problema...
    Parca ziceai de o problema cu CD de la Skate 2...

  8. #88 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    Parca ziceai de o problema cu CD de la Skate 2...
    da asa e...dar nu cred ca e nici o problema....acum am redeschis iar consola si merge perfect....

  9. #89 SP
    Junior Member Diabolik's Avatar
    Xenon Premium din Ianuarie 2006 (cumparat din Germania) - vandut in Iunie 2006 dar merge si acum la cumparator.
    Falcon Premium cu HDD de 20Gb cumparat in Dec 2007 de la Gameshop a tinut pana in Ianurie 2009 cand a crapat cu E74
    Falcon Premium cu HDD de 60Gb cumparat in Februarie 2009 din Polonia - inca merge.

  10. #90 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Falcon Premium cu HDD de 20Gb cumparat in Octombrie 2007 de la Gameshop merge perfect,no freeze inca 1 an garantie

  11. #91 SP
    Junior Member mazudsg's Avatar
    Xenon Premium 2006 cumparat in 2007 decedat in 2008
    Arcade Jasper cumparat in 2009 merge perfect deocamdata

  12. #92 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    premium cumparat in 2006, a mers perfect(cate 8-12 ore pe zi) fara nici un freez pana in 2008 cand intr-o zi neagra shi sumbra a servit 3 freezuri unul dupa altul apoi rrod.RIP
    acum am din 2008 un arcade merge beton!!!

  13. #93 SP
    Junior Member make009's Avatar
    xbox 360 premium 20 gb (zephyr) cam 6 ore pe zi ,dar am avut si altele zile in care jucam 10 ore pe zi
    cumparat in aprilie 2008 .. merge tun

  14. #94 SP
    Member muski's Avatar
    xbox360 elite cumparat in mai 2008 ... nu am avut probleme cu el si sper sa nu am

  15. #95 SP
    Junior Member soulja_boy's Avatar
    Xbox 360 Arcade cumparat pe 14 Decembrie 2008.Merge foarte bine!

  16. #96 SP
    Junior Member alexmarius56's Avatar
    Xbox 360 Arcade cumparat pe 28.03.2009 din Altex Colentina. Nici un fel de probleme... Merge ~4-5 h/zi!

    OT(offtopic) : Consolele cumparate dupa august 2008 nu se mai confrunta cu vechea problema RROD!

  17. #97 SP
    Junior Member boywonder's Avatar
    esti un nepot de-al lui Ballmer nu?

  18. #98 SP
    Member CaNtO's Avatar
    nam avut nicio porblema cu xboxul
    X360 26.03.09(jasper)- inca mg bn.

  19. #99 SP
    Junior Member alexmarius56's Avatar
    esti un nepot de-al lui Ballmer nu?
    Nu stiu la ce te referi..

  20. #100 SP
    Member maniac360's Avatar
    Xbox 360 Elite NTSC-US (nemodat), cumparat inainte cu o saptamana de lansarea oficiala, si inca merge excelent. Nu am avut absolut nici o eroare sau un "freeze" de cand il am (cred ca au trecut mai bine de 2 ani si jumatate). Am avut si sesiuni de "gaming" intensiv de cate 20 de ore, deci nu pot spune ca l-am menajat in vreun fel.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 9 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 10 Last Post: 04-09-2013, 18:36
  2. Cat de des intri pe CG? By MonkY in forum Polls
    Replies: 26 Last Post: 03-09-2012, 18:56
  3. Sondaj Opinie Sala Gaming By siNcE in forum Offtopic
    Replies: 48 Last Post: 04-10-2009, 22:36
  4. Cat timp va jucati pe zi? By consol3 in forum Console Club
    Replies: 44 Last Post: 02-09-2009, 17:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts