Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 169

Thread: Sondaj de opinie: Cat v-a tinut xbox-ul 360?

  1. #41 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    M-a tinut 10 luni de la GameShop. Am primit unul nou imediat (Septembrie) care inca merge.

  2. #42 SP
    Member Szergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by kretzu123 View Post
    auzi si la asta!8-9 luni a fi bine ce sa zic...ca ar crapa si a meu peste 3 luni si JASPER
    am vrut sa zic ca nu e chiar indicat sa iei fara garantie
    nu am vazut vreunu sa zica ca la tinut 2 ani cat e garantia
    majoritatea l-au schimbat la garantie

  3. #43 SP
    Banned xb0x360's Avatar
    Sa speram ca Jasperul va prelungi viata consolei fara necesitatea de a apela la garantie.

  4. #44 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    E pe youtube un Elite(RE5 edition)care a dat RROD in 4 zile si e jasper asa ca MS mai bine se gandeste sa modifice cu totul placa de baza.

  5. #45 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    "They just keep renaming the chip"
    (Elpresador)

  6. #46 SP
    Member Szergiu's Avatar
    pana la urma ce poate duce la RROD>???
    daca tii consola 3-4 ore pe zi tot da?\
    sau nu de asta depinde

  7. #47 SP
    Junior Member kretzu123's Avatar
    ai bagat vrodata la loto szergiu? ...daca stai si alegi numerele 3 ore sau le alegi in 2 minute e tot aia...daca ai noroc castigi...aici e cam asa ceva(prost exxemplu ,stiu) poate sa te tina 2 ani mergand non stop sau poate da red rings cand o scoti din cutie...parerea mea...la mai bine!

  8. #48 SP
    Junior Member tyuady's Avatar
    Xbox 360 Arcade, chipset Falcon, cumparat de pe emag in februarie, pana acum merge ok 3-4 ore pe zi

  9. #49 SP
    Banned xb0x360's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    E pe youtube un Elite(RE5 edition)care a dat RROD in 4 zile si e jasper asa ca MS mai bine se gandeste sa modifice cu totul placa de baza.
    Cred ca asa o sa ne chinum cu ele pana apare urmatoarea generatie. Sunt convins ca MS nu or sa revizuiasca total modul de proiectare si constructie al xbox 360, incercand doar trucuri de genul un heatpipe in plus, un proces de litografiere pe mai putini nanometrii, etc, etc...

    Speram ca urmatorul xbox 720 sa fie o masina fiabila, asa cum a fost xbox 1 si cum este PS3.

  10. #50 SP
    Member maniac360's Avatar
    Xbox360 Elite NTSC, cumparat cu o saptamana inainte de lansare din America si merge perfect de aproape 2 ani. N-am avut absolut nici o problema pana acum, desi de cand mi-am luat ps3-ul nu prea l-am mai folosit.

  11. #51 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Quote Originally Posted by Szergiu View Post
    pana la urma ce poate duce la RROD>???
    daca tii consola 3-4 ore pe zi tot da?\
    sau nu de asta depinde
    Szergiu,consola poate sa iti dea RROD si in 2 minute de la folosire,in 2 ani sau daca esti optimist,niciodata.

    ---------- Post added at 11:23 AM ---------- Previous post was at 11:22 AM ----------

    Quote Originally Posted by xb0x360 View Post
    Cred ca asa o sa ne chinum cu ele pana apare urmatoarea generatie. Sunt convins ca MS nu or sa revizuiasca total modul de proiectare si constructie al xbox 360, incercand doar trucuri de genul un heatpipe in plus, un proces de litografiere pe mai putini nanometrii, etc, etc...

    Speram ca urmatorul xbox 720 sa fie o masina fiabila, asa cum a fost xbox 1 si cum este PS3.
    Pun pariu ca nu o sa se numeasca 720.Astea sunt doar speculatii.

  12. #52 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Pina la urmatoarea consola, va aparea chip-ul Valhalla, ce va ingloba GPU ci CPU intr-un singur superchip, este oarecum ok avind in vedere ca va scoate GPU-ul de sub unitatea optica. Din ce-mi aduc eu aminte am citit pe un site acest lucru (nu retin exact care), site ce oferea detalii despre toata familia Xbox360, revizii, perioade de aparitie, etc.

  13. #53 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Szergiu,consola poate sa iti dea RROD si in 2 minute de la folosire,in 2 ani sau daca esti optimist,niciodata
    subscriu! acum o saptamana un prieten si-a luat o 360 si nu a apucat sa se joace mult ca nu prea are jocuri si a luat rrod in 4 zile jucanduse cam 2 ore pe zi eu o am de 4 luni si mergem cam 5-10 ore pe zi.

  14. #54 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Eu am cumparat-o pe 17.12.2007 (freaky, right ?) si a dat E-74 (cred) ieri.

    Nu, nu sunt nebun, stiu data achizitiei pentru ca am fost cu consola azi la garantie si m-am uitat pe bon .

  15. #55 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    Eu ma joc pe consola cate 4-7 ore pe zii si nu are nimica , nici macar nu se incalzeste , e revizie falcon .

  16. #56 SP
    Junior Member MafiotuL's Avatar
    Luata in Decembrie 2008 (nefolosita pana la modare) - Modata prin februarie-Martie - Din aprilie nu prea mai citeste DVD-uri...

  17. #57 SP
    Junior Member console's Avatar
    3 luni m-a tinut un Elite.

  18. #58 SP
    Junior Member Corsafuhrer's Avatar
    Pana la urma conteaza si locul in care le ti si pozitia (vertical sau orizontal)? Sau daca e sa ai ghinion, ai oricum, indiferent ca o ti in loc ventilat ori neventilat?
    Am cumparat consola SH de o saptamana, e Falcon produsa in martie '08, dar, desi am garantie pana in iunie 2010, si nu a dat niciun semn, nici nu se incalzeste, am emotii, garantia fiind la Playcom

  19. #59 SP
    Member obidan's Avatar
    2006-2009

  20. #60 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    ma tot tine de aproape un an cred...si chestia e ca il am de la media galaxy cu garantie de 1 an...na ca am spus-o
    acum nu m-ar mira sa se strice maine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 10 Last Post: 04-09-2013, 18:36
  2. Cat de des intri pe CG? By MonkY in forum Polls
    Replies: 26 Last Post: 03-09-2012, 18:56
  3. Sondaj Opinie Sala Gaming By siNcE in forum Offtopic
    Replies: 48 Last Post: 04-10-2009, 22:36
  4. Cat timp va jucati pe zi? By consol3 in forum Console Club
    Replies: 44 Last Post: 02-09-2009, 17:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts