Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 123 of 158 FirstFirst ... 23 73 113 121 122 123 124 125 133 ... LastLast
Results 2,441 to 2,460 of 3157

Thread: Ce fel de tara este Romania?

  1. #2441 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Iar vii cu whataboutisme de trompetar ce esti.
    E de ajuns sa te uiti la ultimele saptamani ce derapaje libidinoase a avut prin interviuri.

    Dar nu imi mai racesc gura de pomana cu tine ca ori esti troll, ori iti intra niste chestii prin buzunare de aperi tot hotii. Hurr durr Da Si PnLu FuRa incoming.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #2442 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
    Chiparosule
    Hai ca ai ceva acolo si tu,din caracterul idolului tau,Hapar-Alb.

  3. #2443 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
    Chiparosule
    Limbaj de fosilă. Acum am inteles, tu de fapt sustii PSD ca sa iti creasca pensia.

  4. #2444 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
    Ultimii 3 ani au fost cei mai buni de la Revolutie incoace.
    Man, spune-ne si noua, dar cinstit: esti pesedist? Adica, membru de partid. Sau doar simpatizant, eventual bugetar pus pe loc caldut? Vreau sa inteleg in ce lume traiesti, nu de altceva, dar fix ultimii 3 ani m-au convins sa plec din tara asta, chiar daca am spus ca nu o voi face vreodata...

  5. #2445 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Am spus mai inainte ca sunt apolitic.

    Tu si altii de pe forum nu vedeti tot tabloul de ansamblu.
    1. Preturile la produse au crescut si din cauze externe - pretul petrolului, al energiei electrice si al gazelor. Aici aveti de studiat, ca se pare ca multi credeti ca preturile au crescut numai din cauza/datorita maririi de catre PSD a salariilor si a pensiilor.

    2. S-au marit salariile, in special, ale medicilor si ale profesorilor, ca sa nu mai plece romanul din tara sau romanul sa nu se reprofileze pe alte meserii.

    3. Exista 5 milioane si ceva de pensionari (pe care esti obligat de legislatie sa ii platesti in fiecare luna) si vreo 4 milioane de angajati (bugetari plus privati). Fa un calcul si vezi cum s-ar descurca un guvern cu o astfel de situatie. Atata vreme cat nu ai 6-7-8 milioane de angajati la 5 miioane de pensionari, e foarte greu sa faci fata ca guvern, oricine ar fi la putere.

    4. Daca salariile nu ar fi crescut, ar fi plecat mai multi romani afara si am fi angajat mai multi pakistanezi si vietnamezi, ca asta se va intampla in viitor.


    Si, da, in urma acestor cresteri de salarii si a trecerii contributiilor de la angajator la angajat, a crescut puterea de cumparare, cel putin eu o simt. Ca altii nu o simtiti, este probabil din cauza ca patronii v-au tras teapa la trecerea contributiilor. Sau nu vreti sa vedeti, din cauza ca sunteti sub influenta "guvernului meu" si "sa moara pesedistii".
    Lucrez la stat, dar nu frec menta, cum credeti voi, ca orice lucrator la stat freaca menta. Voi, ce lucrati in domeniul privat, habar nu aveti ce stresanta poate fi munca la stat. Asa ca daca nu ati lucrat in anumite domenii la stat, nu mai comentati in necunostiinta de cauza. Auzi, la tine, loc caldut. Ce intelegi prin asta? Ca statul nu poate da faliment niciodata, poate. Asta e, boss, privatul poate da faliment si poti ramane fara job. Ce sa faci? Asta se intampla peste tot in lume (inclusiv in SUA sau Germania). Ca privat, ca sa rezisti pe piata, trebuie sa iti vinzi marfa (produse si servicii) si ca sa vinzi marfa trebuie sa existe cumparatori cu bani. Ia ghici, aici e schepsisul, daca nu ai cumparatori cu bani, nu dai faliment ca privat? Si ca sa ai bani, nu trebuie sa ai si salariu bun?

    Dupa cum am spus, nu priviti tot tabloul de ansambul. Lasa ca o sa scada guvernul actual pensiile si salariile (sau puterea de cumparare), iar privatii o sa ramana si cu mai multa marfa pe raft, deci probabilitatea de a da faliment ca privat a crescut considerabil, mai ales ca leul fata de euro a luat-o rau la vale de cand s-a instalat noul guvern super incompetent. O sa mai vorbim dupa 3-4 ani de guvernare PNL.

  6. #2446 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Dude,tu parca esti picat de pe luna,jur ca nu te mai inteleg...spui ca esti apolitic,dar psd in sus,psd in jos.S-au marit salariile si pensiile,pentru ca e tipic lor,pesedeilor,sa arunce o bucatica si plebei,pentru ca unii romani sunt invatati doar sa capete,fara a pune osul.Crezi ca au scos maririle astea din buzunarul lor,sau datorita "marelui salt economic'' de care matale aminteai anterior?Nu,taticule,banii astia au fost imprumutati,iar mai tarziu tot noi,''fraierii'', vom scoate din punga noastra sume mai mare pentru taxe ,impozite,implicit preturi ridicate,ca sa amortizam imprumuturile.Si da-mi voie sa-ti spun ca si eu am fost bugetar,si crede-ma a fost cea mai proasta alegere a mea,desi iubeam ceea ce faceam,m-am lovit de toti ordinarii si oamenii de joasa speta,fiind dat la parte,doar pe considerentul ca nu aveam "limba lunga si patrunzatoare''.Asta e tabloul de ansamblu,cel putin din perspectiva mea.Se poate sa ma insel,dar situatia din tara ,cu siguranta nu e roz pentru cei ce muncesc si sunt corecti,PSD e simbolul trandaviei,al nerusinarii si arogantei,al lucrului facut de mantuiala,aparatorul prostilor,hotilor si oportunistilor(ca veni vorba de tine).Te mai intreb si eu o chestie: ai copii?Daca e afirmativ,de ce vrei sa le faci rau?

  7. #2447 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Nu ai inteles nimic din situatia din Romania, care nu e de azi sau de ieri, e de a Revolutie incoace. Nu o sa ai industrie in Romania pana cand nu o sa ai forta de munca calificata, care e plecata afara. Nu pricepi? Am spus anterior, cand am spus ca la fotbal suntem de nivelul insulelor feroe si malta. Nu ai inteles mesajul? Sau nu ai capacitatea sa intelegi? In Romania, au ramas in mare parte prostii, chiar daca unii dintre ei se cred destepti. Nu ai cum sa construiesti un bloc daca nu ai forta de munca calificata etc. Ca sa ii atragi pe cei plecati inapoi in tara, trebuie sa-i motivezi si sa-i stimulezi cu ceva. Cu stransul curelei nu mai tine. Din gura toata lumea se pricepe.

    Nu vezi cazul Dinca, cazul cu ursul care a murit, cazul Colectiv, cazul cu inspectorii de la ANPC care luau spaga (probabil ca au salarii mici) ca sa nu inchida restaurante din malluri? Asta ne este nivelul real.

    Pana nu platesti foarte bine oamenii care fac treaba, nu o sa ai performanta in veci.

    Poate iti este dor de perioada 1986-1989, cand Romania nu a mai facut imprumuturi, da Ceasca a facut imprumuturi daca nu stiai, sa ajungi sa te bati la cozi pentru un kg de carne sau pentru banane. Sa strangi cureaua, sa ai curent electric cu portia, apa calda cu portia si mancare cu ratie la magazin.

    Si poate nu ai auzit, imprumuturile se rostogolesc.

    Tie iti este de copiii tai ce vor face ei peste 20 de ani? Dar in prezent ca sunt familii cu 2-3 copii si cu credit imobiliar la banca? Rata trebuie platita in prezent, nu peste 20 de ani. Copiii trebuie crescuti in prezent, nu peste 20 de ani. Daca nu ai bani acum, nu mai apuci vremea de peste 20 de ani.

  8. #2448 SP
    Member Smara's Avatar
    Stiti ca polemica de mai sus isi are locul inaintea alegerilor parlamentare, acum la alegerile presedintelui altele ar trebui sa fie discutiile... Despre cat de bine sau rau au codus (unii sau altii) se pot consulta cifre la institutul national de statistica, se poate vedea cu ce valoare pib a intrat fiecare guvern, ce salariu minim si mediu a existat la venire si plecare, ce curs euro au avut si cat a crescut, ce imprumuturi au fost contractate in mandatul lor, etc.... Ma mira ca in era informatiei ramanem sclavii povestilor vandute de unii sau altii aflati la putere sau in opozitie dupa caz.

    Revenind la alegerile presedintelui, de cand am facut 18 ani am mers constant la vot, la fiecare vot. D-aia au murit amaratii aia in '89 m-am gandit, sa am dreptul sa votez si sa aleg liber. Cu parere de rau, de data asta nu am mai votat in turul I si nu voi mai vota nici in turul II. M-am saturat sa aleg raul cel mai mic si ca o culme a ironiei (pt mine) nici nu cred ca exista in clipa de fata un rau mai mic (parere strict personala!!!).

    Vad ca aici trendul este ca-i de preferat dl. Johannis, astfel incat ma voi referi mai mult la el.
    Imi pare rau da nu ma poate convinge nimeni ca Johannis e mai bun ca Dancila.

    Are plusuri dar are si minusuri fata de ea. In primul rand este un personaj care nu isi poate justifica averea (putin penibil, insa na...hotu' striga hotu') si pare ca asta nu deranjaza pe nimeni. Are inclusiv o sentinta prin care este obligat sa plateasca cateva sute de mii de euro statului roman, insa nu se sinchiseste nimeni de asa ceva. Acum daca tot urlii penalii, jos cu hotii.....de bun simt ar fi, sa fi lacrima, insa nu e cazu'. Pare antipesedeu' din nastere, insa daca ne aducem aminte a fost propunerea lui Gioana pt prim-ministru si a colaborat ff fericit cu Nastase cat a fost primar (protocoale si poze se tot gasesc pe net). Nu e in stare sa poarte o discutie libera, iar cand nu are o fitzuica in fata da raspunsuri la fel de idioate ca ale ,,d-nei,, Dancila. Plus ca bai frate, n-ai tu c...e in tine sa ai o dezbatere cu Dancila ?!?!? Lasati-ma cu scuzele astea de rahat ca nu e de demnitatea lui sa aiba o dezbatere cu aia. Aia are in spate voturile unori romani (2 mil aprox ), punct !!! El care se doreste (in teorie, asa cum spune constitutia) presedinte al tuturor romanilor ar trebui sa merga sa ii demonteze aleia toate argumentele si sa ii castige o parte din electorat. Asa merge treaba in democratie. Azi o sa aiba ca si Ceausescu o iesire cu niste ziaristi NUMITI...mi se pare mai mult decat penibil.

    Despre Dancila ce sa mai spun, este o marioneta care nu isi poate conduce propriul partid, ce sa mai vorbesc de o tara intreaga.... Achiesez la parerea majoritatii de aici despre ea.

    Avem iar o campanie negativa, fara planuri de tara discutate si dezbatute cu opinia publica, roman contra roman, destept contra prost, etc.... nu accept ideea ca aia care au votat cu Johannis sunt superiori celor care au votat cu Dancila, este o autosuficienta total nesanatoasa, folosita de toate regimurile totalitare.

    Astfel spus, prefer sa nu merg la vot. Imi pare rau dar nu pot legitima cu votul meu pe oricare din peronajele de mai sus ...e ca si cum as alege intre un bou si o vaca, intre un prost si o proasta...etc ! Si cred ca daca majoritatea ar sta acasa, s-ar trage un semnal de alarma pt retarzii aia din toate partidele care sunt fix la fel.... ca ne-am saturat de marionete si poate, poate data viitoare ar scoate ,,la bataie,, candidati adevarati cu sange in ei.

  9. #2449 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Problema e ca daca toata lumea care gandeste sta acasa, ne decid viitorul cei din mediul rural care voteaza galeata cu paine si ulei pe care o primesc, sau cei decedati

    Dar e ok. Stati acasa fratilor, cat o mai aveti. O sa plecam cu totii pe rand din tara asta si cand o sa va treziti ca ati ramas singuri pentru ca nu ati votat schimbarea, o sa regretati.

  10. #2450 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by Smara View Post
    Stiti ca polemica de mai sus isi are locul inaintea alegerilor parlamentare, acum la alegerile presedintelui altele ar trebui sa fie discutiile... Despre cat de bine sau rau au codus (unii sau altii) se pot consulta cifre la institutul national de statistica, se poate vedea cu ce valoare pib a intrat fiecare guvern, ce salariu minim si mediu a existat la venire si plecare, ce curs euro au avut si cat a crescut, ce imprumuturi au fost contractate in mandatul lor, etc.... Ma mira ca in era informatiei ramanem sclavii povestilor vandute de unii sau altii aflati la putere sau in opozitie dupa caz.

    Revenind la alegerile presedintelui, de cand am facut 18 ani am mers constant la vot, la fiecare vot. D-aia au murit amaratii aia in '89 m-am gandit, sa am dreptul sa votez si sa aleg liber. Cu parere de rau, de data asta nu am mai votat in turul I si nu voi mai vota nici in turul II. M-am saturat sa aleg raul cel mai mic si ca o culme a ironiei (pt mine) nici nu cred ca exista in clipa de fata un rau mai mic (parere strict personala!!!).

    Vad ca aici trendul este ca-i de preferat dl. Johannis, astfel incat ma voi referi mai mult la el.
    Imi pare rau da nu ma poate convinge nimeni ca Johannis e mai bun ca Dancila.

    Are plusuri dar are si minusuri fata de ea. In primul rand este un personaj care nu isi poate justifica averea (putin penibil, insa na...hotu' striga hotu') si pare ca asta nu deranjaza pe nimeni. Are inclusiv o sentinta prin care este obligat sa plateasca cateva sute de mii de euro statului roman, insa nu se sinchiseste nimeni de asa ceva. Acum daca tot urlii penalii, jos cu hotii.....de bun simt ar fi, sa fi lacrima, insa nu e cazu'. Pare antipesedeu' din nastere, insa daca ne aducem aminte a fost propunerea lui Gioana pt prim-ministru si a colaborat ff fericit cu Nastase cat a fost primar (protocoale si poze se tot gasesc pe net). Nu e in stare sa poarte o discutie libera, iar cand nu are o fitzuica in fata da raspunsuri la fel de idioate ca ale ,,d-nei,, Dancila. Plus ca bai frate, n-ai tu c...e in tine sa ai o dezbatere cu Dancila ?!?!? Lasati-ma cu scuzele astea de rahat ca nu e de demnitatea lui sa aiba o dezbatere cu aia. Aia are in spate voturile unori romani (2 mil aprox ), punct !!! El care se doreste (in teorie, asa cum spune constitutia) presedinte al tuturor romanilor ar trebui sa merga sa ii demonteze aleia toate argumentele si sa ii castige o parte din electorat. Asa merge treaba in democratie. Azi o sa aiba ca si Ceausescu o iesire cu niste ziaristi NUMITI...mi se pare mai mult decat penibil.

    Despre Dancila ce sa mai spun, este o marioneta care nu isi poate conduce propriul partid, ce sa mai vorbesc de o tara intreaga.... Achiesez la parerea majoritatii de aici despre ea.

    Avem iar o campanie negativa, fara planuri de tara discutate si dezbatute cu opinia publica, roman contra roman, destept contra prost, etc.... nu accept ideea ca aia care au votat cu Johannis sunt superiori celor care au votat cu Dancila, este o autosuficienta total nesanatoasa, folosita de toate regimurile totalitare.

    Astfel spus, prefer sa nu merg la vot. Imi pare rau dar nu pot legitima cu votul meu pe oricare din peronajele de mai sus ...e ca si cum as alege intre un bou si o vaca, intre un prost si o proasta...etc ! Si cred ca daca majoritatea ar sta acasa, s-ar trage un semnal de alarma pt retarzii aia din toate partidele care sunt fix la fel.... ca ne-am saturat de marionete si poate, poate data viitoare ar scoate ,,la bataie,, candidati adevarati cu sange in ei.

    Singura lui justificare, prin care ne crede prosti, pe tot poporul, si poate unii il cred, eu unul nu-l cred, e ca si-a luat cele 6-7 case din banii de meditatii. Este un ciorditor notoriu, care nu a facut nimic in cei 5 ani de mandat, in afara faptului de a fi sluga lui Trump.

    Ii este foarte mare frica sa aiba o dezbatere cu Viorica, deoarece el are numai de pierdut, iar Viorica numai de castigat. Stie ca nu a facut nimic 5 ani, doar a frecat menta la stat.

  11. #2451 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Quote Originally Posted by Smara View Post
    Stiti ca polemica de mai sus isi are locul inaintea alegerilor parlamentare, acum la alegerile presedintelui altele ar trebui sa fie discutiile... Despre cat de bine sau rau au codus (unii sau altii) se pot consulta cifre la institutul national de statistica, se poate vedea cu ce valoare pib a intrat fiecare guvern, ce salariu minim si mediu a existat la venire si plecare, ce curs euro au avut si cat a crescut, ce imprumuturi au fost contractate in mandatul lor, etc.... Ma mira ca in era informatiei ramanem sclavii povestilor vandute de unii sau altii aflati la putere sau in opozitie dupa caz.

    Revenind la alegerile presedintelui, de cand am facut 18 ani am mers constant la vot, la fiecare vot. D-aia au murit amaratii aia in '89 m-am gandit, sa am dreptul sa votez si sa aleg liber. Cu parere de rau, de data asta nu am mai votat in turul I si nu voi mai vota nici in turul II. M-am saturat sa aleg raul cel mai mic si ca o culme a ironiei (pt mine) nici nu cred ca exista in clipa de fata un rau mai mic (parere strict personala!!!).

    Vad ca aici trendul este ca-i de preferat dl. Johannis, astfel incat ma voi referi mai mult la el.
    Imi pare rau da nu ma poate convinge nimeni ca Johannis e mai bun ca Dancila.

    Are plusuri dar are si minusuri fata de ea. In primul rand este un personaj care nu isi poate justifica averea (putin penibil, insa na...hotu' striga hotu') si pare ca asta nu deranjaza pe nimeni. Are inclusiv o sentinta prin care este obligat sa plateasca cateva sute de mii de euro statului roman, insa nu se sinchiseste nimeni de asa ceva. Acum daca tot urlii penalii, jos cu hotii.....de bun simt ar fi, sa fi lacrima, insa nu e cazu'. Pare antipesedeu' din nastere, insa daca ne aducem aminte a fost propunerea lui Gioana pt prim-ministru si a colaborat ff fericit cu Nastase cat a fost primar (protocoale si poze se tot gasesc pe net). Nu e in stare sa poarte o discutie libera, iar cand nu are o fitzuica in fata da raspunsuri la fel de idioate ca ale ,,d-nei,, Dancila. Plus ca bai frate, n-ai tu c...e in tine sa ai o dezbatere cu Dancila ?!?!? Lasati-ma cu scuzele astea de rahat ca nu e de demnitatea lui sa aiba o dezbatere cu aia. Aia are in spate voturile unori romani (2 mil aprox ), punct !!! El care se doreste (in teorie, asa cum spune constitutia) presedinte al tuturor romanilor ar trebui sa merga sa ii demonteze aleia toate argumentele si sa ii castige o parte din electorat. Asa merge treaba in democratie. Azi o sa aiba ca si Ceausescu o iesire cu niste ziaristi NUMITI...mi se pare mai mult decat penibil.

    Despre Dancila ce sa mai spun, este o marioneta care nu isi poate conduce propriul partid, ce sa mai vorbesc de o tara intreaga.... Achiesez la parerea majoritatii de aici despre ea.

    Avem iar o campanie negativa, fara planuri de tara discutate si dezbatute cu opinia publica, roman contra roman, destept contra prost, etc.... nu accept ideea ca aia care au votat cu Johannis sunt superiori celor care au votat cu Dancila, este o autosuficienta total nesanatoasa, folosita de toate regimurile totalitare.

    Astfel spus, prefer sa nu merg la vot. Imi pare rau dar nu pot legitima cu votul meu pe oricare din peronajele de mai sus ...e ca si cum as alege intre un bou si o vaca, intre un prost si o proasta...etc ! Si cred ca daca majoritatea ar sta acasa, s-ar trage un semnal de alarma pt retarzii aia din toate partidele care sunt fix la fel.... ca ne-am saturat de marionete si poate, poate data viitoare ar scoate ,,la bataie,, candidati adevarati cu sange in ei.
    Si cine sunt acesti candidati cu sange in ei ? Ce dezbatere ? Ti se pare ca au existat programe in acesta campanie ? Te bagi la o candidatura ? Eu in locul tau m-as duce si mi-as anula votul daca tot spui ca mergi la vot ca au murit oameni la revolutie .

    Iohannis are votul meu pentru simplu motiv ca s-a opus pe cat s-a putut modificarilor la legiile justitiei . In rest ce ar fi trebuit sa faca sa puna el mana sa faca autostrazi si spitale ?

  12. #2452 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Problema e ca daca toata lumea care gandeste sta acasa, ne decid viitorul cei din mediul rural care voteaza galeata cu paine si ulei pe care o primesc, sau cei decedati

    Dar e ok. Stati acasa fratilor, cat o mai aveti. O sa plecam cu totii pe rand din tara asta si cand o sa va treziti ca ati ramas singuri pentru ca nu ati votat schimbarea, o sa regretati.

    Nu te tine nimeni sa pleci, dar din gura e usor sa spui ca pleci. Daca te duci afara, acolo trebuie sa faci fata, sa muncesti de 2-3 ori mai mult decat un neamt sau un englez pe un salariu mai mic.

    ---------- Post added 19-11-2019 at 13:19 ----------

    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    Si cine sunt acesti candidati cu sange in ei ? Ce dezbatere ? Ti se pare ca au existat programe in acesta campanie ? Te bagi la o candidatura ? Eu in locul tau m-as duce si mi-as anula votul daca tot spui ca mergi la vot ca au murit oameni la revolutie .

    Iohannis are votul meu pentru simplu motiv ca s-a opus pe cat s-a putut modificarilor la legiile justitiei . In rest ce ar fi trebuit sa faca sa puna el mana sa faca autostrazi si spitale ?

    El, daca era cu poporul, ar fi trebuit sa taca. Netacand si atacand guvernul PSD, romanii au avut numai de pierdut. A se vedea cursul leu-euro, care a crescut din cauza criticilor lui Iohanis la guvernul PSD.

  13. #2453 SP
    Member Smara's Avatar
    Imi pare rau sa te contrazic razvan, acum nu se decide cine sa ne conduca, se decide cine sa ne reprezinte.
    La parlamentare, europene am fost la vot si voi merge si de aici inainte.... asa ca nu cred ca imi pot fi imputabile afirmatiile tale.

    Insa acum nu pot...nu vreau sa ma reprezinte niciunu' din mascaricii astia!

    ---------- Post added 19-11-2019 at 13:25 ----------

    lucelmare, nu am de ce sa merg sa imi anulez votul. conceptia mea despre vot, este ca el da legitimitate cuiva....acum nu am cui sa il dau.

  14. #2454 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Singurii mai animale decat aia care voteaza PSD sunt aia care nu voteaza nimic. Du-te si anuleaza-ti votul frate, pune stampila pe amandoi sau deseneaza un bugs bunny sau ceva, dar intra in procentele alea, altfel tot la PSD se duce votul. Nu invatati niciodata...

  15. #2455 SP
    Member omega's Avatar
    @eagle-eye: Fii bland frate. Adevaratii inamici sunt politicienii, cat timp vom continua sa ne balacarim intre noi o sa fie bine doar pentru ei.

  16. #2456 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Singurii mai animale decat aia care voteaza PSD sunt aia care nu voteaza nimic. Du-te si anuleaza-ti votul frate, pune stampila pe amandoi sau deseneaza un bugs bunny sau ceva, dar intra in procentele alea, altfel tot la PSD se duce votul. Nu invatati niciodata...
    Bine ca esti tu mai om pentru ca votezi intre un mut si o proasta

  17. #2457 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Iohanis si-a asumat meritul ca Romania a facut fata cu brio la conducerea rotativa a Consiliului European, cand tot meritul a fost al guvernuui PSD-ALDE. E un ciorditor, eu nu suport ciorditorii. 5 ani a frecat menta la greu. Basescu ii da clase mondiale.

    Hai cu Viorica si motiune de cenzura in februarie sa vina din nou guvernul PSD la putere.

  18. #2458 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Dream on!

  19. #2459 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post

    Hai cu Viorica si motiune de cenzura in februarie sa vina din nou guvernul PSD la putere.
    Deci,pana la urma,recunosti ca esti man in red...

  20. #2460 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Sunt Flash.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 123 of 158 FirstFirst ... 23 73 113 121 122 123 124 125 133 ... LastLast

Similar Threads

  1. Intrebare legata despre 2 jocuri la fel By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 3 Last Post: 10-03-2014, 13:37
  2. Ce fel de sfarsit preferi intr-un joc video? By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 20 Last Post: 29-10-2012, 22:46
  3. Ce fel de clasa dintr-un RPG sunteti ? By Strike105X in forum Offtopic
    Replies: 18 Last Post: 29-05-2011, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts