Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 364 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 ... LastLast
Results 241 to 260 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #241 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Donely,eu am samsung ms28 modat in 360 si am jucat backup pe live aproximativ 45 de min.Si la originale am cateva dar ma socat veste ca daca le joc pot lua ban eu jucam original cu driveul modat aproape in fiecare zii.Precizez nu ma ban nici in ziua de azi cand se va strica blocul optic imi voi pune benq si am rezolvat problema.

  2. #242 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Donely,eu am samsung ms28 modat in 360 si am jucat backup pe live aproximativ 45 de min.Si la originale am cateva dar ma socat veste ca daca le joc pot lua ban eu jucam original cu driveul modat aproape in fiecare zii.Precizez nu ma ban nici in ziua de azi cand se va strica blocul optic imi voi pune benq si am rezolvat problema.
    Joaca numai cu originale daca nu vrei sa iei ban. Chiar daca nu te-a banat inaca fi sigur ca esti pe lista neagra si la urmatorul update nu se stie.....ai mare grija.

  3. #243 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    La urmatorul update,daca fac acel update as putea avea probleme?

  4. #244 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by SAY View Post
    Pacat....totusi poate rezolva garantia problema PS3-ului.Daca nu,Donely sigur o rezlova.


    Imi pare rau sa aud ca si astea mai cad din cand in cand.Bine macar ca stim la cine sa ne ducem in caz de probleme.
    nu vrea sa se duca la garantie deoarece am inteles ca s-a facut o greseala cand l-a cumparat si a platit cat pe un ps2

    si oricum cred ca ofera si donely garantie nu? macar la lentila

  5. #245 SP
    SAY
    Member SAY's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    nu vrea sa se duca la garantie deoarece am inteles ca s-a facut o greseala cand l-a cumparat si a platit cat pe un ps2

    si oricum cred ca ofera si donely garantie nu? macar la lentila
    waw Bv lui.Cati dintre noi nu si-ar dori un PS3 la pret de Ps2.
    Oricum,sper ca se va rezolva.bafta

  6. #246 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    nu vrea sa se duca la garantie deoarece am inteles ca s-a facut o greseala cand l-a cumparat si a platit cat pe un ps2

    si oricum cred ca ofera si donely garantie nu? macar la lentila
    Da normal ca dau garantie pe blocul optic 3 luni.

  7. #247 SP
    SAY
    Member SAY's Avatar
    De curiozitate Donely,celor carora le-ai schimbat blocul optic s-au mai intors cu PS3?

  8. #248 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by SAY View Post
    De curiozitate Donely,celor carora le-ai schimbat blocul optic s-au mai intors cu PS3?
    Nu. Merg ok !!

  9. #249 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Din pacate pachetele cu dvd-rom Benq si Samsung or sa mai intarzie citeva zile. Se misca greu posta cu transporturile din China, din cauza nebuniei care a fost cu olimpiada. Multumesc pentru intelegere.

  10. #250 SP
    Member kane86's Avatar

  11. #251 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by kane86 View Post
    Pentru cei care nu ii intereseaza jucatul pe live pana vin pachetele cu BenQ am un dvd-rom Samsung ms28 disponibil pentru modare cu drive LiteOn.

  12. #252 SP
    Junior Member aspirina's Avatar
    salutare,hdd pentru xbox360 ai pe stoc??

  13. #253 SP
    Junior Member aspirina's Avatar
    nu prea ma pricep la console,dar care e diferente intre benq si samsung??care e mai bun??

  14. #254 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by aspirina View Post
    nu prea ma pricep la console,dar care e diferente intre benq si samsung??care e mai bun??
    Amandoua sunt la fel de bune numai ca BenQ iti permite sa te joci si pe live cu originale fara sa iei ban, pe cand Samsung se pare ca daca joci online posibil sa iei ban. Daca nu te intereseaza live atunci poti opta pt Samsung fara pb.

  15. #255 SP
    Junior Member aspirina's Avatar
    ms de lamurire don.

  16. #256 SP
    Member kane86's Avatar
    eu astept benq-ul...sper sa vina cat de curand...

  17. #257 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by aspirina View Post
    salutare,hdd pentru xbox360 ai pe stoc??
    AM de 20Gb si costa 200 ron

  18. #258 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Don niste baterii pentru psp slim de 1200 mah ai cumva? Poti aduce? Pentru un prieten ma interesa, i-am dat si id-ul tau
    L.E : Gata am vazut acum ca ai si de slim, thx

  19. #259 SP
    Junior Member aspirina's Avatar
    cum sa facem ca sa iau si eu un hdd de la tine don??

  20. #260 SP
    Member digitalhater's Avatar
    N-am mai asteptat asa de cand eram mic si-asteptam pe Mos Craciun...dar nah stiu ca o sa se merite...hai cu BENQ!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 364 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts