Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 137 of 364 FirstFirst ... 37 87 127 135 136 137 138 139 147 187 237 ... LastLast
Results 2,721 to 2,740 of 7270

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #2721 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Negrutzu View Post
    Super. Instalat la Donely jtag . merge perfect . xexmenu cu tot ce-ti trebuie ... chiar acum joc xbla de pe stick !!
    Multumesc mult .
    Eu multumesc mult !

  2. #2722 SP
    Junior Member verbuncu's Avatar
    Salut ... Am si eu o consola XBOX360 modata soft si vroiam sa te intreb daca se poate sa fie readusa la normal cu softu' original pentru a evita riscurile de a fi BANAT pe LIVE .... de ceva vreme am inceput sa cumpar jocurile originale dar nu m-am riscat pana acum sa intru p live ... As vrea sa stiu la ce pret , daca poti... Multumesc anticipat!

  3. #2723 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by verbuncu View Post
    Salut ... Am si eu o consola XBOX360 modata soft si vroiam sa te intreb daca se poate sa fie readusa la normal cu softu' original pentru a evita riscurile de a fi BANAT pe LIVE .... de ceva vreme am inceput sa cumpar jocurile originale dar nu m-am riscat pana acum sa intru p live ... As vrea sa stiu la ce pret , daca poti... Multumesc anticipat!
    Ia datele mele de contact si se rezolva.

  4. #2724 SP
    Member zoli86's Avatar
    salut,am si eu o intrebare te rog, noul x box 360 slim se poate moda? si daca da preturile sunt acelasi ca la modele-le mai vechi? cu stima

  5. #2725 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by zoli86 View Post
    salut,am si eu o intrebare te rog, noul x box 360 slim se poate moda? si daca da preturile sunt acelasi ca la modele-le mai vechi? cu stima
    Nu se poate moda deocamdata si nu se stie nimic despre modarea lui.

  6. #2726 SP
    Junior Member StaTich's Avatar
    Scuze de intrebare, dar nu am inteles exact ceva din anunt.
    Daca eu am un samsung (cred) modat acu vreo 2 ani tot la donely, modarea noua costa 100 sau 40lei?

    Multumesc.

  7. #2727 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by StaTich View Post
    Scuze de intrebare, dar nu am inteles exact ceva din anunt.
    Daca eu am un samsung (cred) modat acu vreo 2 ani tot la donely, modarea noua costa 100 sau 40lei?

    Multumesc.
    Costa 40 ron

  8. #2728 SP
    VIP Member Donely's Avatar

    NOU !!! Modare- NINTENDO Wii cu modchip de ultima generatie Wiikey Fusion

    NOU !!! Modare- NINTENDO Wii cu modchip de ultima generatie Wiikey Fusion cu chipset Actel, compatibil cu ultimile versiuni de Wii cu drive D3, D3-2* si D4*, cu orice versiune de FW inclusiv 4.3. Nu necesita softmod ! Suporta SDHC, SD, si MicroSD card, WBFS Suport, etc. Pret = 350 Ron


    Compatible with DMS, D2A, D2B, D2C, D2C-2, D2E, D3, D3-2* and D4* drive chipsets
    Only SD features will work on D3-2 and D4 systems, not DVD.
    Compatible with all regions: USA, JAP, PAL and KOREA
    Completely solderless, plug-and-play installation
    No 'soft mod' required
    WBFS Support
    Softcore and onboard flash fully updatable from SD card
    FPGA fully updatable from SD card via JTAG
    GUI for configuration and multigame selection
    Configurable update blocker
    Supports loading games from SDHC, SD, and MicroSD cards
    Region override for Wii and Gamecube games
    Supports multi-disc games, Dual Layer games, and multigame SD cards
    Supports audiostreaming GC games **
    Recovery mode makes it possible to recover from a bad flash or corrupt data in flash
    16Mbit onboard flash for storing data and applications
    GPIO pads for future extensions
    Rock solid performance Actel FPGA and high quality components
    Onboard status LEDs

    Wiikey Fusion chip come with a hologram to help you to verify that they are genuine.
    Wiikey Fusion come with unique serial numbers.

    Attached Images Attached Images 13.jpg

  9. #2729 SP
    Junior Member rotton's Avatar
    salut, ai un hdd de xbox360 mai mare de 20 de vanzare? - nu ma intereseaza sa fie original.

  10. #2730 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    250 ron de 120GB

  11. #2731 SP
    Junior Member extasy's Avatar
    Salut. Aduci nyko intercooler pentru ps3 slim? Ca deja ma dispera consola cu mesajul : The system has become hot!

  12. #2732 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by extasy View Post
    Salut. Aduci nyko intercooler pentru ps3 slim? Ca deja ma dispera consola cu mesajul : The system has become hot!
    NU. Tine consola intr-un loc bine ventilat si da drumul la clima daca ai.

  13. #2733 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by extasy View Post
    Salut. Aduci nyko intercooler pentru ps3 slim? Ca deja ma dispera consola cu mesajul : The system has become hot!
    Scuze daca ma bag pe topic dar il urmaresc cu placere

    Extasy, nu am patit niciodata asa ceva, chiar cand joc Uncharted 2 si cate 6-8 ore non-stop. Nu am clima, dar tin consola intr-un spatiu deschis unde poate sa isi ia aer proaspat si sa il elimine pe cel card fara sa il recircule. Eventual incearca sa il ti vertical, am obs. ca partea de jos se incinge cel mai tare...

  14. #2734 SP
    Junior Member cry210's Avatar

    salut

    salut ! puteti sa imi explicati de ce nu se poate repara problema aparuta la ps 3 ,,YLOD,,? nu se poate schimba nici o piesa la el ? practic trebuie sa imi cumpar altu ? si inca o rugaminte ! as vrea sa stiu de la ce apare? eu l-am cumparat la mana a doua si mi-a aparut problema dupa o luna ! cu multa stima!

  15. #2735 SP
    Member Lazarica's Avatar
    salut,un xfps pentru ps3 asesc si eu,mersi

  16. #2736 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Lazarica View Post
    salut,un xfps pentru ps3 asesc si eu,mersi
    Nu sorry

  17. #2737 SP
    Api
    Junior Member Api's Avatar
    Salut donely..avand in vedere k te pricepi cel mai bine la astfel de chestii as avea ooo grava intrebare...si am vazut des pusa dar nu sub forma asta....se poate face un jtag pentru un xbox360 cu dashboard 2.0.8995.0...(stiu ca nu se poate) dar nu se poate modifica motherboardul sau ceva de genul pentru a face posibil acest jtag?...si intrebarea 2 ce update pot face pentru a permite rularea filmelor avi?astept cu mare interes un raspuns si mii de scuze pentru deranj.....multumesc anticipat !

  18. #2738 SP
    Member Payutzu's Avatar
    as vrea sa fac si eu un softmod la un wii dar sunt din pitesti cum as putea proceda
    si m ai am inca o intrebare cardul SD pe care il folosesti la modare trebuie tinut permanent in consola sau dupa ce e terminata modarea se poate scoate!

  19. #2739 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Api View Post
    Salut donely..avand in vedere k te pricepi cel mai bine la astfel de chestii as avea ooo grava intrebare...si am vazut des pusa dar nu sub forma asta....se poate face un jtag pentru un xbox360 cu dashboard 2.0.8995.0...(stiu ca nu se poate) dar nu se poate modifica motherboardul sau ceva de genul pentru a face posibil acest jtag?...si intrebarea 2 ce update pot face pentru a permite rularea filmelor avi?astept cu mare interes un raspuns si mii de scuze pentru deranj.....multumesc anticipat !
    La intrebarea nr 1 raspunsul este NU.
    Intrebarea 2 : Ca sa vezi filme in format avi(xvid divx) mp4, wmv, mpg, iti trebuie "Optional Media Update" si il gasesti gratuit pe xboxliv.

    ---------- Post added 28-07-2010 at 07:26 AM ----------

    Quote Originally Posted by Payutzu View Post
    as vrea sa fac si eu un softmod la un wii dar sunt din pitesti cum as putea proceda
    si m ai am inca o intrebare cardul SD pe care il folosesti la modare trebuie tinut permanent in consola sau dupa ce e terminata modarea se poate scoate!
    Il trimiti la mine cu fan curier. Nu este obligatoriu sa stea in el decat daca ai aplicatii care ruleaza sub homebrew channel.

  20. #2740 SP
    Junior Member blackshadow's Avatar
    salut donely, ai pe stoc un cablu play and charge pt xbox 360 la 50 lei? ca vreau sai zic unui prieten sa treaca pe la tn sa il ia. vroiam sa te mai intreb daca produsul este nou,sigilat, include si acumulatorul reincarcabil nuu? sau doar cablul? ms

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 137 of 364 FirstFirst ... 37 87 127 135 136 137 138 139 147 187 237 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts