Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 136 of 364 FirstFirst ... 36 86 126 134 135 136 137 138 146 186 236 ... LastLast
Results 2,701 to 2,720 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #2701 SP
    Junior Member MvdGT's Avatar
    Mi-am cumparat un 360 Jasper (fabricat in iulie '09), as vrea sa il modez cat mai repede .

  2. #2702 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by MvdGT View Post
    Mi-am cumparat un 360 Jasper (fabricat in iulie '09), as vrea sa il modez cat mai repede .
    Ia datele de contact si te astept cu el.

  3. #2703 SP
    Junior Member starkweather's Avatar
    aveti cablu vga ps3? la ce pret?

  4. #2704 SP
    sin
    Junior Member sin's Avatar

    update ixtreme lt 1.1

    Am fost azi si am facut update la xbox-ul meu cu ultimul firmware pentru dvd-rom pentru care nu mai e nevoie de activate.iso. Mult mai frumos acum ca nu trebuie sa mai schimb DVD-uri

  5. #2705 SP
    Junior Member MvdGT's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Ia datele de contact si te astept cu el.
    Thanks, merge perfect! Sunt cel care a intarziat cam mult azi .

  6. #2706 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by starkweather View Post
    aveti cablu vga ps3? la ce pret?
    ai oferta pe prima pagina.

  7. #2707 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by sin View Post
    Am fost azi si am facut update la xbox-ul meu cu ultimul firmware pentru dvd-rom pentru care nu mai e nevoie de activate.iso. Mult mai frumos acum ca nu trebuie sa mai schimb DVD-uri
    Cu placere

  8. #2708 SP
    Junior Member blabolina's Avatar
    ptr WII : 2 classic controller & 1 controller + nunchack ........daca este cumva pe stok si cit e tottalul ....su cum le platesc si primesc ??/ sint din ar ...........thx ( intrebare ...........daca am cumparat un controler + nunchak din alta parte ............si pe separate ele merg perfect dar controlerul nu vede nici un fel de nunchack cind ii conectez .........se poate face ceva cu ele ?? cu sync am incercat de m-am saturat ,sau ma multzumesc sa le folosesc pe separate ?? 10x again)

  9. #2709 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by blabolina View Post
    ptr WII : 2 classic controller & 1 controller + nunchack ........daca este cumva pe stok si cit e tottalul ....su cum le platesc si primesc ??/ sint din ar ...........thx ( intrebare ...........daca am cumparat un controler + nunchak din alta parte ............si pe separate ele merg perfect dar controlerul nu vede nici un fel de nunchack cind ii conectez .........se poate face ceva cu ele ?? cu sync am incercat de m-am saturat ,sau ma multzumesc sa le folosesc pe separate ?? 10x again)
    Clasic controler nu am pe stoc deocamdata. Primesc peste 2-3 saptamani.
    Nintendo Wii mote = 80 lei
    Nintendo Wii nunchuck = 60 ron
    Ti le trimit numai cu fan curier si platesti cand iti vine pachetul
    Cele cumparate din alta parte nu am ce sa la fac. Cel mai bine, ia legatura cu cel care ti le-a vandut si sa le schimbe.

  10. #2710 SP
    Junior Member blabolina's Avatar
    poate ai si idee cit costa fan curierul?? sf asta dse sapt ma hotarasc si te contact. 10x

  11. #2711 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by blabolina View Post
    poate ai si idee cit costa fan curierul?? sf asta dse sapt ma hotarasc si te contact. 10x
    Suna la ei si intreaba

  12. #2712 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Disponibila modare Xbox 360 pentru cele cu drive Samsung si BenQ, cu noul FW iXtreme LT Samsung v1.0 si iXtreme LT BenQ v1.2

  13. #2713 SP
    Member klausn's Avatar
    Salut,am un PSP model 1000,si nu am incarcator pentru el,ma poti ajuta cu unul? La ce pret ai?

  14. #2714 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Jumper View Post
    Salut,am un PSP model 1000,si nu am incarcator pentru el,ma poti ajuta cu unul? La ce pret ai?
    Am sa ma uit sa vad daca am pe stoc si te anunt

  15. #2715 SP
    Junior Member Ringoparker's Avatar
    Am fost azi cu in PS2, modat in 20 de minute maxim. Merge ceas. Thanks Donely

  16. #2716 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Ringoparker View Post
    Am fost azi cu in PS2, modat in 20 de minute maxim. Merge ceas. Thanks Donely
    Multam mult !

  17. #2717 SP
    Junior Member alex2191's Avatar
    sal sursa de xbox 360 de 203 wati ai al vanzare

  18. #2718 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by alex2191 View Post
    sal sursa de xbox 360 de 203 wati ai al vanzare
    NU

  19. #2719 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Instalat NAND-X + Jtag pe X-Box 360 Falcon

    Nou !! Instalare NAND -X + Jtag = 200 Ron

    Nou !! Instalare NAND -X pentru recuperare DVD key si backup de nand = 150 ron
    Attached Images Attached Images 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.gif

  20. #2720 SP
    Junior Member Negrutzu's Avatar
    Super. Instalat la Donely jtag . merge perfect . xexmenu cu tot ce-ti trebuie ... chiar acum joc xbla de pe stick !!
    Multumesc mult .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 136 of 364 FirstFirst ... 36 86 126 134 135 136 137 138 146 186 236 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts