Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 214 of 364 FirstFirst ... 114 164 204 212 213 214 215 216 224 264 314 ... LastLast
Results 4,261 to 4,280 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #4261 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Pai oricum consola va iesi in toamna... dar asa ca sistem, va fi oare exploatabil avand in vedere ca Sony vrea ca tot mai multe feature-uri sa treaca online, chiar si gameplay-ul.
    Greu de facut un pronostic

  2. #4262 SP
    Junior Member cryystyy's Avatar
    Don am si eu o intrebare.
    Acum o luna cred am cumparat de la tine un stick E3Card.Dar vad ca acum ps3-ul poate fi modat sa mearga fara stick.Cum pot sa il fac cu stickul la modeara cfw 3.55

  3. #4263 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by cryystyy View Post
    Don am si eu o intrebare.
    Acum o luna cred am cumparat de la tine un stick E3Card.Dar vad ca acum ps3-ul poate fi modat sa mearga fara stick.Cum pot sa il fac cu stickul la modeara cfw 3.55
    NU poti sa il faci cu stik-ul. Se face modare soft. Vi cu el la mine si il rezolvam

  4. #4264 SP
    Junior Member cryystyy's Avatar
    Un PM cu adresa ta se poate ? pentru ca nu sunt din Bucuresti si un pret cat m-ar costa.

    ---------- Post added 01-02-2011 at 03:06 PM ----------

    Scuze de double post dar nu pot sa dau edit
    Nu mai am nevoie de adresa l-am facut singur.

  5. #4265 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by cryystyy View Post
    Un PM cu adresa ta se poate ? pentru ca nu sunt din Bucuresti si un pret cat m-ar costa.

    ---------- Post added 01-02-2011 at 03:06 PM ----------

    Scuze de double post dar nu pot sa dau edit
    Nu mai am nevoie de adresa l-am facut singur.
    AI PM

  6. #4266 SP
    Junior Member EDYBOSS's Avatar
    am un xbox cu dvd benq si as vrea update la ultimul lt nu stiu unde este modat ca asa lam cumparat cam cat mar costa?

  7. #4267 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by EDYBOSS View Post
    am un xbox cu dvd benq si as vrea update la ultimul lt nu stiu unde este modat ca asa lam cumparat cam cat mar costa?
    Ai oferta mea pe prima pagina a thread-ului.

  8. #4268 SP
    Junior Member sigtev's Avatar
    bune mai sti ceva despre madarea la slim??

  9. #4269 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by sigtev View Post
    bune mai sti ceva despre madarea la slim??
    Deocamdata nimic

    ---------- Post added 03-02-2011 at 08:39 AM ----------

    Sony Silently Releases 3.56v2 - Upgraded Hard Drive Bug Fixed

    Sony has secretly released a new version of the 3.56 firmware, version 2, which fixes a major bug in the previous release. The bug, which is now fixed, involved user upgraded hard drives showing up as corrupted. Sony silently pushed out the new 3.56 PUP, attempting to cover up the fact that they dropped the ball on the original 3.56 release. It appears to be a common trend with Sony, that quality assurance goes out the window, anytime a new firmware update is urgently pushed out for release by them.

    To retain jailbreaking and custom firmware it is highly recommended to NOT update to 3.56 Firmware

  10. #4270 SP
    Junior Member T.n.T's Avatar

    sal

    Sunt nou pe site dar am inteles ca se modeaza ps3 cu ultima versiune de soft cu care poti juca si online play .Adica nu mai iei ban pe PSN sa inteleg ?Daca mode ps3 cand apare urmatoarea versiune de soft ce fac ??

  11. #4271 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Astepti sa iasa modare dupa acel nou fw si il instalezi

  12. #4272 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by T.n.T View Post
    Sunt nou pe site dar am inteles ca se modeaza ps3 cu ultima versiune de soft cu care poti juca si online play .Adica nu mai iei ban pe PSN sa inteleg ?Daca mode ps3 cand apare urmatoarea versiune de soft ce fac ??
    Online pe riscul tau. Nu iti poate garanta nimeni ca nu iei ban. Pentru versiune noua de fw nu faci update la el pana nu ai unda verde de la cel care a modata consola ca se poate remoda si pe acel fw nou.

  13. #4273 SP
    Junior Member pepyxxl's Avatar
    Mare meserias, rezolvat PS3 si PSP (lasat si luat dupa cateva ore), deranjat duminica cu intrebari stupide de necitire manual ( SCUZE !!!). Un profesionist, bun la casa omului, scuze, la consola omului. Cei multi ani de experienta se vad din plin, Domnule toata stima !

  14. #4274 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by pepyxxl View Post
    Mare meserias, rezolvat PS3 si PSP (lasat si luat dupa cateva ore), deranjat duminica cu intrebari stupide de necitire manual ( SCUZE !!!). Un profesionist, bun la casa omului, scuze, la consola omului. Cei multi ani de experienta se vad din plin, Domnule toata stima !
    Multumesc !

  15. #4275 SP
    Junior Member cosminm's Avatar
    Salut o sursa de alimentare pentru XBOX 360 Slim gasesc si eu la tine?

  16. #4276 SP
    Junior Member uazakwe's Avatar
    donley ps3 modat nu ai cumva la vanzare ? si s 'a m'ai rezolvat ceva la modarea console xbox slim ? se poate

  17. #4277 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by uazakwe View Post
    donley ps3 modat nu ai cumva la vanzare ? si s 'a m'ai rezolvat ceva la modarea console xbox slim ? se poate
    Nu am. La 360 slim inca nimic

  18. #4278 SP
    Junior Member igc95's Avatar
    Pentru cei care au PS3ul modat cu Card Reader exista vreo posibilitate pentru online?

  19. #4279 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by igc95 View Post
    Pentru cei care au PS3ul modat cu Card Reader exista vreo posibilitate pentru online?
    Nu

  20. #4280 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminm View Post
    Salut o sursa de alimentare pentru XBOX 360 Slim gasesc si eu la tine?
    Nu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts