Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 227 of 364 FirstFirst ... 127 177 217 225 226 227 228 229 237 277 327 ... LastLast
Results 4,521 to 4,540 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #4521 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Mirciulikkk View Post
    Am sa te contactez saptamana viitoare cu un unbricking de PS3 (de la waninkoko cfw).
    Pret inca nu ai banuiesc.
    DA, tocmai te-ai aranjat pentru alta consola noua si alta data du-te la cineva de meserie care stie sa faca modarea cum trebuie.

  2. #4522 SP
    Junior Member wildspirit's Avatar
    Mii de mulltumiri pentru astazi...esti un adevarat profesionist

  3. #4523 SP
    Junior Member Mirciulikkk's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    DA, tocmai te-ai aranjat pentru alta consola noua si alta data du-te la cineva de meserie care stie sa faca modarea cum trebuie.
    Eu am fost prostu care si-a bagat mana in ea.
    Asta este

    Totusi, daca aflii ceva nou sau apare vreo modalitate de unbrick, te rog eu mult sa ma contactezi prin PM sau aici in thread.

  4. #4524 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Salut, Donely!
    Am modat la tine o consola cu modchip Argon acum vreo 2 ani parca, mai merg ultime jocuri pe ea? Ma gandesc sa o vand si de aceea intreb.

  5. #4525 SP
    Junior Member valigruia's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eu unul as vrea sa stiu preturi la service. Reparatii... mai ales ca mi-a iesit PS3 din garantie. Daca pica, ce se schimba in mod normal ? Presupun ca blocul optic. Cam la ce bani, cat dureaza, stuff like that. La fel si la X360... Si sunt sigur ca multi se intreaba ce si cum. Ar fi super sa fie in primul thread toate detaliile, sa nu te mai deranjam mereu
    FreePS3 Jailbreak 3.60 uitate aici

  6. #4526 SP
    Member kosashu's Avatar
    Quote Originally Posted by valigruia View Post
    Tu crezi in basme???? Nu crezi ca daca iesea modare pentru 3.60, Donely era printre primii din Romania care stia si posta aici? Bafta!

  7. #4527 SP
    Junior Member jorjica's Avatar
    Pana nu va confirma Don de 100 de ori ca va aparea lt+ pentru Slim,nu va convingeti.

  8. #4528 SP
    Junior Member valigruia's Avatar
    cred ca este ceva bun ca au rezolvat cu modarea pentru 3.60
    totusi cred ca o sa raman la 3.55 kmeaw

  9. #4529 SP
    Member kosashu's Avatar
    Quote Originally Posted by jorjica View Post
    Pana nu va confirma Don de 100 de ori ca va aparea lt+ pentru Slim,nu va convingeti.
    Off: Si ce legatura are postul tau cu ce am scris noi mai sus? Scuze Don, dar nu m-am putut abtine.....

    On: Cand apare modarea pentru Xbox 360 Slim, pot sa iti trimit consola prin Fan Courier? Cam la ce pret va fi? Multumesc!

  10. #4530 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Salut, Donely!
    Am modat la tine o consola cu modchip Argon acum vreo 2 ani parca, mai merg ultime jocuri pe ea? Ma gandesc sa o vand si de aceea intreb.
    TRebuie remodata soft.

    ---------- Post added 19-03-2011 at 10:07 AM ----------

    Quote Originally Posted by valigruia View Post
    NU exista modare pentru 3.60 Nu mai crede ce vezi si ce scriu toti cretinii din lumea asta. !!!!!

    ---------- Post added 19-03-2011 at 10:09 AM ----------

    Quote Originally Posted by kosashu View Post
    Off: Si ce legatura are postul tau cu ce am scris noi mai sus? Scuze Don, dar nu m-am putut abtine.....

    On: Cand apare modarea pentru Xbox 360 Slim, pot sa iti trimit consola prin Fan Courier? Cam la ce pret va fi? Multumesc!
    Da il trimiti prin fan curier. O sa vedem atunci cand iese cat costa. EU am comandat tot ce este nevoie pentru modarea lui, acum asteptam sa iasa cfw-ul pentru el.

  11. #4531 SP
    Junior Member byby1987's Avatar
    Am modat aseara un PS3 la el , un sfat de viitor si cu mana pe inima va spun daca aveti o consola si vreti sa mergeti cu ea la doctor Donely este cel potrivit fara dar si poate ! Multumesc mestere & keep up the good work

  12. #4532 SP
    Junior Member consoleStaR's Avatar
    Donely imi poti salva consola de la Error 74? am un xbox 360 arcade si nu mai stiu ce sa ii fac imi apare error 74.

  13. #4533 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by consoleStaR View Post
    Donely imi poti salva consola de la Error 74? am un xbox 360 arcade si nu mai stiu ce sa ii fac imi apare error 74.
    Da dar nu dau garantie cat va tine dupa reparatie.

  14. #4534 SP
    Junior Member iulian125's Avatar
    a mai aparut ceva nou despre modarea lui xbox 360 slim?

  15. #4535 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by iulian125 View Post
    a mai aparut ceva nou despre modarea lui xbox 360 slim?
    Da si tu un search in thread

  16. #4536 SP
    Member awaytokill's Avatar
    eu vreau sa modez un wii,ps3,ps2 (cred ca is "fat")si daca se poate si unbrick la psp trebuie adusa si bateria?
    si daca imi trebuie pot lua una de la tn?

  17. #4537 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by dariussoreata View Post
    eu vreau sa modez un wii,ps3,ps2 (cred ca is "fat")si daca se poate si unbrick la psp trebuie adusa si bateria?
    si daca imi trebuie pot lua una de la tn?
    AI oferta mea pe prima pagina al acestui thread si datele de contact.

  18. #4538 SP
    Junior Member bulky's Avatar
    2 microfoane ptr ps3 comaptibil cu guitar hero sau rockband pret?

  19. #4539 SP
    Junior Member bad69's Avatar
    Eu sunt cel din Pitesti care a venit vineri dimineata la tine cu un xbox360 pt fw lt+.
    Inca o data multumesc!

  20. #4540 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Mirciulikkk View Post
    Eu am fost prostu care si-a bagat mana in ea.
    Asta este

    Totusi, daca aflii ceva nou sau apare vreo modalitate de unbrick, te rog eu mult sa ma contactezi prin PM sau aici in thread.
    CVOS v3.1 BETA - PS3 Unbricker for damaged firmware installs! - PSX-SCENE: The oldest and most trusted Playstation Scene Community

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts