Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 364 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... LastLast
Results 1,001 to 1,020 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #1001 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by quik_123 View Post
    Un om de nota 10 recomand !
    Multumesc

  2. #1002 SP
    Junior Member slutu's Avatar
    Am reusit sa-l resuscitez singur dupa niste mici efoturi....multam pt bloc optic.

  3. #1003 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by slutu View Post
    Am reusit sa-l resuscitez singur dupa niste mici efoturi....multam pt bloc optic.
    Cu placere

  4. #1004 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by R@Z0R View Post
    salut din nou , ce diferenta este intre cablul VGA vandut de tine si cel din magazine la ~130 ron ? vreo dif de calitate ?
    Controller wireless cand mai aduci si la ce pret (am auzit 3 martie .. ) ? mersi reply /pm
    Habar nu am ce diferente sunt dar banuiesc ca sunt la fel. Totul se fabrica acum in China. Controler nu stiu exact cand aduc.

  5. #1005 SP
    Junior Member zombie MD's Avatar
    Salut Donely.
    Am citit pe pagina cealalta ca nu mai ai chipuri pt. GameCube. Cam in cat timp vei avea din nou?
    Mersi si bafta!

  6. #1006 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by zombie MD View Post
    Salut Donely.
    Am citit pe pagina cealalta ca nu mai ai chipuri pt. GameCube. Cam in cat timp vei avea din nou?
    Mersi si bafta!
    Nu mai aduc de cube deocamdata pentru ca nu au pe stoc afara.

  7. #1007 SP
    Senior Member mark's Avatar
    NU ma pricep dar va intreb daca stiti: se poate moda psp slim 2004 PB? Pot sa fac rost de el la un pret foarte bun si nu stiu daca sa-l iau sau nu!

  8. #1008 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    cablu vga pt ps3 si wii special pt a le conecta la monitor fara sa ai nevoie de suport hdcp poti gasi?cablul e un fel de inlocuitor pt vga boxuite asa arata http://www.mayflash.com/vgabox/vga004/images/1.jpg

  9. #1009 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    NU ma pricep dar va intreb daca stiti: se poate moda psp slim 2004 PB? Pot sa fac rost de el la un pret foarte bun si nu stiu daca sa-l iau sau nu!
    Daca are FW de la 4.01 in sus nici o sansa.

  10. #1010 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by GrimmjowNo6 View Post
    cablu vga pt ps3 si wii special pt a le conecta la monitor fara sa ai nevoie de suport hdcp poti gasi?cablul e un fel de inlocuitor pt vga boxuite asa arata http://www.mayflash.com/vgabox/vga004/images/1.jpg
    Sorry dar nu am asa ceva

  11. #1011 SP
    Member dogdan's Avatar
    Don, cablul vga pentru 360 vine cu adaptor Y pt. sunet si adaptor vga F/F ?

  12. #1012 SP
    Senior Member mark's Avatar
    are 4.01

  13. #1013 SP
    Junior Member SpaWnAlex's Avatar
    Salut. Am si eu o intrebare : Am un xbox 360 si cand introduc un disc in el imi apare unplayable disc, sau invarte discul fara sa apara ceva... asta inseamna ca e stricat blucul optic ? Mentionez ca sunt jocuri originale. MS!!

  14. #1014 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by SpaWnAlex View Post
    Salut. Am si eu o intrebare : Am un xbox 360 si cand introduc un disc in el imi apare unplayable disc, sau invarte discul fara sa apara ceva... asta inseamna ca e stricat blucul optic ? Mentionez ca sunt jocuri originale. MS!!
    Da blocul optic e dus.

  15. #1015 SP
    Junior Member shimrut's Avatar
    Multam pentru modare Donely. Another happy customer

  16. #1016 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by shimrut View Post
    Multam pentru modare Donely. Another happy customer
    Multumesc si eu !

  17. #1017 SP
    Junior Member ipatemarian's Avatar
    Donely, ai idee cand se poate moda psp de generatie mai noua? as cumpara unul dar as vrea sa stiu daca o sa se poata moda si cam cat ar dura pana se poate moda.ms

  18. #1018 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    multumesc donely , un gentleman ca de obicei !

  19. #1019 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by ipatemarian View Post
    Donely, ai idee cand se poate moda psp de generatie mai noua? as cumpara unul dar as vrea sa stiu daca o sa se poata moda si cam cat ar dura pana se poate moda.ms
    Nu se stie absolut nimic.

  20. #1020 SP
    Junior Member LonelyWolf's Avatar
    Ms pt modare.Am modat un ps2 si un psp. Totul a decurs fara probleme. Experienta si-a spus cuvantul. Recomand tuturor.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 364 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts