Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 92 of 364 FirstFirst ... 42 82 90 91 92 93 94 102 142 192 ... LastLast
Results 1,821 to 1,840 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #1821 SP
    Junior Member mykyada's Avatar
    Super frumos lucrat Donley. este adevarat ce se zice ca este cel mai bun. mi-a placut cum mi-a modat xbox-ul 360. Il recomand si altora . Modarea se merita lucreaza frumos cu atentzie si garantia ramane intacta.... ce iti poti dori mai mult. ms de modare. respect!

  2. #1822 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by mykyada View Post
    Super frumos lucrat Donley. este adevarat ce se zice ca este cel mai bun. mi-a placut cum mi-a modat xbox-ul 360. Il recomand si altora . Modarea se merita lucreaza frumos cu atentzie si garantia ramane intacta.... ce iti poti dori mai mult. ms de modare. respect!
    Multam mult !!!

  3. #1823 SP
    Junior Member Cboneskeleton's Avatar
    Salut....Am si eu o problema.Mi-am modat recent un ps2 la tine , si nu mai merge sa vad filme ...Care e problema?

  4. #1824 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Cboneskeleton View Post
    Salut....Am si eu o problema.Mi-am modat recent un ps2 la tine , si nu mai merge sa vad filme ...Care e problema?
    Nu are voie. Treci cu el pe la mine sa vad si eu despre ce este vorba.

  5. #1825 SP
    Junior Member adydeluxe's Avatar
    salutare.controller de xbox 360 la ce pret?wirles sau cu fir,nou sau sh.o zi buna

  6. #1826 SP
    Junior Member fluber's Avatar
    Ce se stie despre noua consola cu HDD de 250 gb, sunt schimbari in afara de hard, un al doilea controler si lipsa cablului hdmi (schimbari in ce priveste hardware-ul?), ar fi probleme cu modarea? daca sunt magazine la noi care ar comercializa eventual preturi. Daca cineva stie mai multe....

  7. #1827 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by fluber View Post
    Ce se stie despre noua consola cu HDD de 250 gb, sunt schimbari in afara de hard, un al doilea controler si lipsa cablului hdmi (schimbari in ce priveste hardware-ul?), ar fi probleme cu modarea? daca sunt magazine la noi care ar comercializa eventual preturi. Daca cineva stie mai multe....
    Daca data de fabricatie este incepand cu luna august anul acesta, consola este posibil sa vina cu un nou FW care inca nu se poate moda. In rest nici o diferenta fata de celellate cu procesor Jasper.

  8. #1828 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by adydeluxe View Post
    salutare.controller de xbox 360 la ce pret?wirles sau cu fir,nou sau sh.o zi buna
    Am numai cu fir noi noute la 80 ron.

  9. #1829 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Am o intrebare, un xbox360 arcade jasper care este in garantie, se poate moda soft fara sa pierd garantia, sau fara sa fie deschis, nu stiu exact cum se face modarea, pana acum am avut PS2 cu chip intern.

  10. #1830 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by psicho1986 View Post
    Am o intrebare, un xbox360 arcade jasper care este in garantie, se poate moda soft fara sa pierd garantia, sau fara sa fie deschis, nu stiu exact cum se face modarea, pana acum am avut PS2 cu chip intern.
    Ia datele mele de contact si iti explic cum procedam sa fie totul bine si consola sa ramana in garantie.

  11. #1831 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Xbox 360, procesor Jasper care a dat RROD. Mitul ca Jasper nu mai da RROD s-a spulberat . O sa vedem dupa reabilitare cum se comporta. Consola nu este modata.
    Attached Images Attached Images jasper-rrod.jpg jasper-rrod-2.jpg

  12. #1832 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Xbox 360, procesor Jasper care a dat RROD. Mitul ca Jasper nu mai da RROD s-a spulberat . O sa vedem dupa reabilitare cum se comporta. Consola nu este modata.
    Nu te supara,dar la doua zile dupa lansare oficiala Elite RE5 editon cea rosie,jasper a postat unu un filmulet pe youtube cu xboxul respectiv cu RROD la numai 2 zile

  13. #1833 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Nu te supara,dar la doua zile dupa lansare oficiala Elite RE5 editon cea rosie,jasper a postat unu un filmulet pe youtube cu xboxul respectiv cu RROD la numai 2 zile
    Posibil dar sti cum este, pana nu ai unul in fata ta parca nu iti vine a crede. Oricum este singurul din cate Jasper am vazut pana acum care a dat RROD, dupa nici cinci luni.

  14. #1834 SP
    Junior Member coldas1ce's Avatar
    am trimis joi o consola la modat din buzau prin curier o astept sa vina

  15. #1835 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by coldas1ce View Post
    am trimis joi o consola la modat din buzau prin curier o astept sa vina
    Astazi pleca spre tine retur.

  16. #1836 SP
    Junior Member coldas1ce's Avatar
    mersi !

  17. #1837 SP
    Junior Member bobollyno's Avatar
    Salut Donely , am un psp 3004 data code 8C , soft : OFM 5.51 . Se mai lucreaza la un CF pentru aceasta versiune sau pentru una mai noua . Am vazut ca a aparut OF 6.10 .
    Multumesc si respect .

  18. #1838 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by bobollyno View Post
    Salut Donely , am un psp 3004 data code 8C , soft : OFM 5.51 . Se mai lucreaza la un CF pentru aceasta versiune sau pentru una mai noua . Am vazut ca a aparut OF 6.10 .
    Multumesc si respect .
    Deocamdata nimic pt versiunea ta.

  19. #1839 SP
    Junior Member V0rTex's Avatar
    ai din greseala ceva hdd pe stock de xbox dc da ast raspuns orice dimensiuni......

  20. #1840 SP
    Junior Member raresdec's Avatar
    Salut Donely
    O casca cu fir neagra pentru xbox ai ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 92 of 364 FirstFirst ... 42 82 90 91 92 93 94 102 142 192 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts