Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Iti vei cumpara PS4 Pro?

Voters
377. You may not vote on this poll
  • Da, voi cumpara cu siguranta!

    140 37.14%
  • Nu, sigur nu voi cumpara!

    111 29.44%
  • Probabil voi cumpara anul viitor

    56 14.85%
  • Nu stiu inca

    70 18.57%
Page 82 of 155 FirstFirst ... 32 72 80 81 82 83 84 92 132 ... LastLast
Results 1,621 to 1,640 of 3086

Thread: PS4 Pro

  1. #1621 SP
    Junior Member higara's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Tu glumești cu strugurii acrii? Am PS4 Limited Edition U4 care a costat ceva. Pot sa iau Pro oricând dar susțin in continuare ca nu merita upgrade. Nu-mi place sa dau bani pe lucruri care nu funcționează as advertised...
    Se numește reclama mincinoasa.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    De unde stii ca nu functioneaza cum au promis? Ai acasa Pro si ai observat reclama mincinoasa? Totusi ai PS4 Limited Edition U4 si ne vorbesti de advertising. Uita-te la comparatia Battlefield 1 si spune-mi ca nu e nici o diferenta.

  2. #1622 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Sony plasează reclama pt PS4 Pro ca fiind consola 4K. Degeaba îmi spui mie ce știu deja pt ca 90% din clienții obișnuiți n-au habar despre ce tehnici vorbești. Nu e ok. Induce lumea in eroare.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #1623 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Va rog mult, nu mai provocați omul, o sa primesc ban din cauza asta în curând. Sau măcar nu-i mai dați "quote". Opțiunea asta îmi driblează lista "ignore" si vad fără să vreau chestiile eliminate prin regurgitare.

    ON: Am înțeles că sunt șanse mari să primiți consola mâine daca aveți precomanda. Spor la joacă și va implor, nu mai hrăniți trollul, e deja obez.

  4. #1624 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Pai e posibil sa iei ca iar faci atac la persoana. Nu te poți abține. Oricum ai report, din nou. Vezi-ți de oala ta și nu mai te lua de alții.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #1625 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Man ti-am zis si eu frumosu si atatia oameni, de atunci ai tot repetat cu acelasi posturi cu linkuri la cele mai dubioase siteuri si toata lumea stie ce siteuri sunt alea. Repet, nu exista om pe forum sa nu-ti cunoasca punctul de vedere cu privire la pro, daca tu consideri ca Sony te-a mintit ca Pro nu va avea 4k nativ la 400 de dolari, imi pare rau si iti inteleg frustrarile si dezamagirile.

    Referitor la mintitul poporului simplu, cel care nu cunoaste detaliile tehnice. Eu nu cred ca exista om sau gamer pe lumea asta care arunca cu banii in stanga si in dreapta fara sa se informeze, nu cred ca un gamer cu ps4 nu se informeaza si cel mai important lucru oamenii decid ce fac cu banii lor si daca merită upgradeul sau nu.

    Oamenii ti-au raspuns cu facts, cu lucruri adevarate si care s-au întâmplat, pentru ca asa cum te simti si tu de frustrat ca unii vin cu argumente obiective, nu pareri personale (ma refer ca sony a sustinut ca e 4k nativ sau nu, si uita-te te rog la DF care pana si ei au zis ca diferențele intre 4k nativ si ce face pro sunt aproape nesesizabile si ca pentru un device de 400$ este incredibil ce poate sa faca) ca sa-ti raspunda, asa se simt si ceilalti colegi de-ai tai cand vad aceleasi posturi ignorand ce scriu altii.



    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  6. #1626 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Eu nu inteleg postarile gen nu merita. Nu e buna. Nu e 4K nativ...
    Unii se simt ca Zoro pe aici si au impresia ca daca insista cu aceasi placa cum ca aceasta consola nu aduce prea multe in plus fata de PS4 standard ii vor salva pe cei care sunt interesati de PS4 Pro.
    Fiecare face ce vrea daca isi permite.
    Toti cei de pe acest thread intram sa vedem impresii, pareri, teste.
    Si 90% e trolling, hatereala etc.
    Eu inteleg si faza ca daca ai PS4 si a aparut PS4 Pro, nu mai ai ultima consola de la Sony si poate e frustrant pentru unii. Poate ai cumparat PS4 acum 6 luni cu gandul ca vei avea the best of Sony inca 3 ani. Si acum esti dezamagit.
    Insa hai sa nu mai incercam sa-i convingem pe altii de faptul ca PS4 Pro nu e un upgrade notabil.
    Si ajungem acum la faza cu Upgrade. This is not the console way etc.
    Times change. Se numeste libertate de alegere. Ai aceleasi jocuri. Nu ai exclusivitati. Si nu iti impune nimeni cumpararea PS4 Pro.
    Te coafeaza o cumperi. Nu te coafeaza nu o cumperi.
    Atatea posturi in care fiecare incearca sa-i convinga pe ceilalti ca PS4 Pro nu e de cumparat, cand de fapt incearca sa se convinga pe ei ca nu aduce nimic special...Pentru ca ei deja au PS4. Care oricum e o consola foarte buna. Doar ca nu MAI e cea mai buna de la Sony.

  7. #1627 SP
    Senior Member mark's Avatar



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #1628 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    ON: Am înțeles că sunt șanse mari să primiți consola mâine daca aveți precomanda. Spor la joacă și va implor, nu mai hrăniți trollul, e deja obez.
    Dante, e valabil și pentru eMAG?

  9. #1629 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    @Dant3: ce faci cu PS4 Pro? Astepti editia cu FF15? Daca apare. Eu inca astept ceva bundle pana la sfarsitul anului. Sa vedem daca ma pot abtine atat de mult.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #1630 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    toata lumea zice de rau de consola asta, insa eu simt cum parca se numara voturile dupa Exitpoll.. parca toata lumea vrea sa o aibe cat mai repede , insa pe alta parte exista mult hate desi chiar si ei in subconstient si-o doresc , marog , eu vineri mi-o iau , n-am inteles daca BF1 o sa aibe sau nu patch incepand cu 10 sau dupa 16-17 cand vine patchul ala major

  11. #1631 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Pai nu e frumos cand citim de pe aici doar ce ne convine?
    Deci chiar devine stresant cand vad comentarii dintr-astea pe topicul asta, de la oameni care n-au nicio treaba cu ce se mananca PS Pro.
    S-a mai spus de atatea ori, ultima data cu cateva posturi inaintea celui citat ca sunt jocuri care ruleaza nativ 4k pe pro. Sunt articole pe net care iti arata imbunatatirile fiecarui joc.
    Aa, daca te referi ca nu stii de vreun joc sa il poti juca tu "efectiv acum" in 4k nativ, da, ai dreptate. Trebuie sa cumperi PS Pro-ul. Pe varianta vanilla, nu merge nimic 4k.

    Parca esti fratele lui Mark, care in ultima vreme parca a inceput sa mai urmareasca si altceva in afara de fanboys, dar cand strugurii sunt acrii... ne apucam si mancam altceva.. *****
    Daca ai acum un PS PRO in fatza si vrei sa joci un joc nativ 4k zi-mi unul? Ca la asta m-am referit. E unul care a primit patch acum ptr asta si e nativ? Eu sincer nu stiu. Daca va primi pe viitor (saptamani, luni) ok, dar nu m-am referit la asta. Da, vor fi si 4k native, in viitor. Acum sper ca m-am explicat.

    Si nu ma mai asociati cu mark ca nu sunt hater Pro, ci doar pun in balanta ce imi ofera acum si ce am eu sau nu (tv 4k) si personal nu as lua acum. Asta am vrut sa zic de 3 posturi incoace. Si mie mi-e aiurea sa tot ma explic cand tot ma quotati aiurea si ma puneti in aceiasi categorie cu altii. Chiar as vrea sa stiu cati dintre voi si-ar lua Pro acum, in sensul daca se merita ptr voi acum? Si cati isi permit tv 4k (ca vad ca avem numai bogati pe aici). Si argumentati de ce. Eu mi-am oferit o opinie (care s-a luat repede de hater, cand nu este). Peste un an poate altfel va sta treaba (mai multe teste, o librarie mai mare in 4k nativ, diferente destul de evidente ptr cei care joaca in 1080p, ca mine, etc etc etc).

    ps: nu care cumva sa zica cineva ceva despre Pro, ca e hater acum. toti va plangeti de hateri, si singurul cu pricina e mark. jezzz

  12. #1632 SP
    Member mircoid's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    toata lumea zice de rau de consola asta, insa eu simt cum parca se numara voturile dupa Exitpoll.. parca toata lumea vrea sa o aibe cat mai repede , insa pe alta parte exista mult hate desi chiar si ei in subconstient si-o doresc , marog , eu vineri mi-o iau , n-am inteles daca BF1 o sa aibe sau nu patch incepand cu 10 sau dupa 16-17 cand vine patchul ala major
    Nu toata lumea se manifesta asa vulcanic. Altii stau in tihna, si-au luat TV 4K HDR si asteapta cuminti sa bage consola in priza si sa continue de unde au ramas.
    In asteptarea lor digera comentariile impulsive de pe acest topic ale tuturor expertilor in PS4Pro cu un castron de popcorn in fata.

  13. #1633 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu View Post
    @Dant3: ce faci cu PS4 Pro? Astepti editia cu FF15? Daca apare. Eu inca astept ceva bundle pana la sfarsitul anului. Sa vedem daca ma pot abtine atat de mult.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Visez la ediția aia, este superbă, aștept până în decembrie sa văd dacă apare ceva. E aproape imposibil să nu vedem un pachet, o ediție specială mai ales de sărbători.

  14. #1634 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @JohnConstantine este ultimul meu post pe acest subiect, uite o lista cu jocurile 4k NATIV.
    1. - The Last Of Us Remastered (Native 4K@30FPS with the best shadows + HDR)
    2. - Smite (Native 4K@60FPS)
    3. - The Elder Scroll Online (Native 4K@30FPS)
    4. - The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition Edition (Native 4K@30FPS)
    5. - Mantis Burn Racing (Native 4K@60FPS / Native 4K@30FPS for 4 player split-screen)
    6. - Wheels of Aurelia (Native 4K@60FPS)
    7. - Futuridium EP Deluxe (Native 4K@60FPS)
    8. - forma.8 (Native 4K@60FPS + 8xMSAA )
    9. - Rez Infinite (Native 4K@60FPS)
    10. - Hustle Kings (Native 4K)
    11. - Thumper (Native 4K)
    12. - NBA 2K17 (Native 4K@60FPS + HDR)
    13. - Bound (Native 4K@60FPS + MSAA x2 upscaled from MSAAx8 in normal gameplay / in VR mode: rendering to 4K internal screen which is then supersampled to 1080P display in PSVR + new effects like volumetric lights + sharper shadows)
    14. - Viking Squad (Native 4K@60FPS)
    15. - Pro Evolution Soccer 2017 (Native 4K@60FPS)
    16. - Neon Chrome (Native 4K@60FPS)
    17. - The Witness (Native 4K@30FPS + HDR)
    18. - Ni-Oh (Native 4K@30FPS)

  15. #1635 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnConstantine View Post
    Daca ai acum un PS PRO in fatza si vrei sa joci un joc nativ 4k zi-mi unul?
    The last of us patch 1.07
    Jocul a primit patchul pe 1 Noiembrie.
    http://www.playstationlifestyle.net/...port/#/slide/1

    Nba 2k17 patch 1.05
    http://www.playstationlifestyle.net/...port/#/slide/1
    Ambele nativ 4k & hdr suport.

  16. #1636 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Am intelesAntRewqp, deci vor veni patchurile in zilele urmatoare sa inteleg. Ma gandeam ca va mai dura, la asta ma refeream.

    Sper ca s-a inteles ca nu sunt hater. Ptr mine ma gandeam sa iau Pro-ul in viitor ptr framerate-uri sau grafica imbunatatita ptr 1080p, dar in mom asta nu sunt convins ca se merita (ptr mine) trecerea. Cum am zis in GTA online la mine cade sub 30 cand e sesiunea full, ptr asta si alte jocuri care au prob asta, l-as fi luat pe viitor, dar cel putin ptr gta am pc-ul deci cade si asta. Consola o am in general ptr exclusivitati si daca sunt bine optimizate ca U4 atunci raman pe consola asta, pana simt ca Pro chiar imi ofera mie un avantaj in 1080p trec la el sau astept ps5.

    Ptr cei ce nu au tv 4k si vor juca in cont in 1080p, daca vreti sa va luati Pro, ce argumente v-au facut sa luati? Sunt sincer curios sa ascult alte pareri de la persoane aflate in situatia mea.

  17. #1637 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Are cineva comanda la Emag ?. Sper sa nu regret ca am facut precomanda la ei , Nu am primit nici un mail de la ei.

  18. #1638 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by GoroMare View Post
    Are cineva comanda la Emag ?. Sper sa nu regret ca am facut precomanda la ei , Nu am primit nici un mail de la ei.
    Nici eu nu am primit nimic. Am precomanda.

  19. #1639 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    ON: Am înțeles că sunt șanse mari să primiți consola mâine daca aveți precomanda. Spor la joacă și va implor, nu mai hrăniți trollul, e deja obez.
    Te referi la Altex, right? Oh man, can't wait

  20. #1640 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Ce reclame mincinoase, ce caru meu vorbiti pe aici? Sony a spus pe fata ce poate consola, se stie dinainte care jocuri vor avea upgrade la Pro si ce fel de upgrade, WTF are you talking about here gizas! Daca iti convine ti-l cumperi, daca nu nu si gata. Mama cate teorii lui peste pe threadul asta. Nu degeaba ma abtin in a mai posta pe aici, I'm out.

    Sa va bucurati de consola cei care v-o cumparati la lansare si eventual sa reveniti cu niste pareri dupa ce ati testato daca aveti timp si chef binenteles

    O sa fac tot posibilul sa vin cu pareri obiective(mai ales pentru detinatorii de 1080P TVs), insa mi-e teama ca imi voi irosi vorbele in zadar in oceanul asta de...nici nu stiu cum sa ii spun. N-am avut demult un thread mai "romanesc", parca simt un iz de manea si mic stricat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 82 of 155 FirstFirst ... 32 72 80 81 82 83 84 92 132 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts