Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 49 of 78 FirstFirst ... 39 47 48 49 50 51 59 ... LastLast
Results 961 to 980 of 1558

Thread: DriveClub

  1. #961 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Avem un coleg de forum care e no. 1 global la aproape toate traseele. Nu spun cine e

  2. #962 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Cine ?!

    spune parințele ,cine ?!

  3. #963 SP
    Junior Member BogdanH14's Avatar
    Challenge accepted poiuyt . Ma pun azi sa-mi imbunatatesc timpii din Tour. L-am terminat de mult vreme si m-am mai antrenat de atunci .

    Dupa 2 ore de restart mi-am batut recordul in cockpit la Venom Hot Lap facut prima data din 3rd person


  4. #964 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Avem un coleg de forum care e no. 1 global la aproape toate traseele. Nu spun cine e
    Da mah dar ala e maniac. Tu ai bazut cat joaca animalu ?

  5. #965 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar





    ---------- Post added 21-01-2015 at 18:30 ----------

    o merita mai mult sa iau season pass sau mai bine sa iau turneele pe rand si cred ca ies in acceasi bani.

  6. #966 SP
    Junior Member BogdanH14's Avatar
    Si eu ma uitam chiar azi sa vad daca merita season pass-ul. Si am gasit asta

    DRIVECLUB season pass and free DLC plan detailed - PlayStation.Blog.Europe

    Eu zic ca se merita. Voi lua Season Pass-ul cat de curand.

  7. #967 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post





    ---------- Post added 21-01-2015 at 18:30 ----------

    o merita mai mult sa iau season pass sau mai bine sa iau turneele pe rand si cred ca ies in acceasi bani.
    Merita pe deplin season pass-ul.

    Quote Originally Posted by BogdanH14 View Post
    Si eu ma uitam chiar azi sa vad daca merita season pass-ul. Si am gasit asta

    DRIVECLUB season pass and free DLC plan detailed - PlayStation.Blog.Europe

    Eu zic ca se merita. Voi lua Season Pass-ul cat de curand.
    Eu am season pass aproape de la lansare. Timp si rabdare sa avem, de meritat merita

    Quote Originally Posted by Einherjar793AD View Post
    Da mah dar ala e maniac. Tu ai bazut cat joaca animalu ?
    Cine e?

  8. #968 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    FAC mi cu Venom Hot Lap 2.... E acelasi traseu din campania singleplayer, doar ca e noapte si ploua torential... Am incercat o ora si ceva aseara dar n-am reusit sa scot sub 1:22. Pentru 3 stelute trebuie 1:20.
    Asta e:


  9. #969 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Gata am facut-o si eu, vai de capul meu ca mi-a scos peri albi. Vagabone psihopatu' a scos sub 1:19, dar ala joaca Driveclub si in somn si d-aia nici nu mai raspunde la telefon. Se intretine doar cu naparstocii de pe neogaf.
    Runda mea:


  10. #970 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Am facut si eu Venom Hot Lap 2 eri din vre-o 5-6 ture am reusit sa scot 1:19:994, nu ma mai ating de event veci, deabia am vazut drumu pe unde dracu sa merg, ma bucur ca am scapat repede de el

  11. #971 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Da stiu, iar pe langa noapte si ploaie masina aia e infernala. Trebuie condusa cu penseta.

  12. #972 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Mie imi place cat de cat cum se controleaza Venomul, nu am probleme cu el, is alte masini care imi dau batai de cap si nu reusesc sa le controlez din maneta, Ariel Atom, Renault-ul ala mic si turbat albastru, KTM X-bow iara imi da probleme...is unele la care imi fuge spatele de sub control prea repede si nu reusesc sa le conduc cum trebuie...ma dispera
    Am luat si eu Season Pass eri, isi merita toti banii jocu asta, Evolution lucreaza non stop la el sa il faca si mai bun, is foarte comunicativi cu fanii jocului am observat, au sa bage si replays si private lobby's cred la urmatorul update

  13. #973 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Gata am facut-o si eu, vai de capul meu ca mi-a scos peri albi.
    Runda mea:
    cu ce-ai filmat de ti-a pus filmuletul in 720p ?!

    cu sharefactory am vazut ca nu pune mai mult de 360p

  14. #974 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Voua va merge sa jucati online? Mie imi da din day one ca nu se poate conecta la server.

  15. #975 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Nu-mi merge mutiplayerul nici mie, am incercat acum cateva minute.

    poiuyt, nu am folosit share factory, am facut share direct pe youtube.

  16. #976 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Mă speriați rău hot lap-ul pe noapte și întuneric. Nu am ajuns încă acolo dar acum deja parcă nu mă mai grăbesc

  17. #977 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Nu e chiar asa de greu, mie mi-a reusit din cateva ture, m-am chinuit mai mult la primul hot lap pe uscat
    Am terminat si eu peste weekend toate eventurile din DLC si obtinut toate stelele...mi-au placut foarte mult alea din Elements pack, sper ca asa vor fi toate cursele de acum inainte care le vor mai scoate. La ultimul campionat din Elements, ultima cursa pe noapte cu zapada si cu Hyper cars...hot damn...cea mai intensa cursa din tot jocul, cant see ****! din gard in gard la inceput pana am invatat toate curbele pe de rost
    Cand iasa urmatorul pachet de eventuri, stiti careva?

  18. #978 SP
    Member nire's Avatar
    Salut, ma gandeam sa imi cumpar driveclub. Nu stiu cum este mai bine sa procedez. Sa cumpar doar dvd-ul sau dvd-ul si season pass ? Sau este mai bune varianta driveclub playstation plus edition? Daca am ps+ pe uk si cumpar driveclub playstation plus edition o sa pot sa ma joc si cu contul de ro ?

  19. #979 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    La mine a fost invers, primul Venom Hot Lap l-am facut asa repede cum spui tu din cateva incercari. Asta pe ploaie insa mi s-a parut infernal, nu este cursa mai grea in tot jocul. Nu-mi dau seama cum ai reusit asa repede.

  20. #980 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Bulan+stiinta

    Quote Originally Posted by nire View Post
    Salut, ma gandeam sa imi cumpar driveclub. Nu stiu cum este mai bine sa procedez. Sa cumpar doar dvd-ul sau dvd-ul si season pass ? Sau este mai bune varianta driveclub playstation plus edition? Daca am ps+ pe uk si cumpar driveclub playstation plus edition o sa pot sa ma joc si cu contul de ro ?
    Iti recomand sa-ti cumperi playstation + edition, 20 de lire mi se pare ca este acum, un pret mai mult decat acceptabil pt acest joc, si daca o sa-ti placa mult poti sa-ti cumperi si season pass dupaia, ala e tot 20 de lire. Daca contul de UK il faci primar pe consola de pe care te joci poti juca de pe ori ce alt cont jocul, si eu am la fel, cumparat de pe UK si il joc de pe cont de romania.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 49 of 78 FirstFirst ... 39 47 48 49 50 51 59 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts