Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 78 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 70 ... LastLast
Results 1,181 to 1,200 of 1558

Thread: DriveClub

  1. #1181 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din pacate, faza cu ramming-ul e valabila in absolut toate jocurile cu masini, cand joci cu random people de le internet.

  2. #1182 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Driveclub Reviewed again by GamesRadar.

    Many small tweaks, amazing weather and phenomenal photo mode have turned Driveclub into PS4's best racer. At times breathtaking and always involving, it'll keep you coming back for more.

    Driveclub review | GamesRadar

    Initial - 8/10
    Acum - 4.5/5

    Nu sunt de acord cu recenzia dupa patchuri dar aici merita. Efortul depus de producatori a fost incredibil. Cine a jucat de la inceput stie la ce ma refer.

  3. #1183 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Mai are cineva varianta pe RO, la mine imi arata la seciunea de MP coming soon.

  4. #1184 SP
    Junior Member Ic3f1r3's Avatar
    Intrebare, merge drveclub cu volanul acesta? Volan LOGITECH Driving Force GT PS3 941-000101, USB, negru | ALTEX
    e un volan de ps3 si sunt curios daca merge la driveclub? sau la project cars macar?

  5. #1185 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    DFGT nu merge. De aceea am vandut si eu volanul meu.

  6. #1186 SP
    Junior Member Ic3f1r3's Avatar
    vai si amar, acum 2 ani iei un volan cu 700 lei si nu merge pe ps4, aiurea rau....

  7. #1187 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    PS4 are un sistem de protejare impotriva accesoriilor prin USB, volanele ca sa mearga pe PS4, trebuie sa aiba un chip special integrat.

  8. #1188 SP
    Junior Member Ic3f1r3's Avatar
    E o smecherie urata din partea celor de la sony, ar putea sa puna un patch sau ceva sa fie compatibil ps4, doar T100 merge ....

  9. #1189 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Deocamdată doar noul Logitech funcționează, la fel e și în tabăra cealaltă dacă nu ma înșel. Să le fie rușine

  10. #1190 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Au impus aceasta piedica sa nu se sparga consola mai usor. PS3 a fost spart prin portul USB. Eu as zice ca mai degraba Logitech ar trebui sa lanseze un accesoriu la un pret modic care sa permite volanelor mai vechi sa mearga pe PS4.

    ---------- Post added 30-06-2015 at 10:29 ----------

    RPM Expansion si Velocity Tour Pack sunt deja aparute pe store-ul UK.

  11. #1191 SP
    Junior Member mateibarbu's Avatar
    salut, am si eu o problema cu jocul asta ... azi am cumparat DriveClub Season Pass (112RON) cu gandul ca voi putea sa am acces la toate masinile disponibile in joc . Cand am deschis jocul masinile imi apareau tot blocate cu indicatia ca trebuie cumparate din store ... ce e de facut ?

  12. #1192 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Dai pe ele, te duce in store, apoi le descarci gratuit de acolo. Season Pass-ul este un fisier care iti da acces gratuit la ele, dar nu le are incluse. Ele au aparut in decursul timpului, de aceea nu au fost "bagate" in fisierul de season pass.

  13. #1193 SP
    Junior Member mateibarbu's Avatar
    gata , multumesc am rezolvat !

  14. #1194 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hahahahaha
    uploadfromtaptalk1435988211625.jpg

  15. #1195 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    DriveClub has sold over 2 million copies

    https://twitter.com/Rushy33/status/627124414325354496

    Ma bucur mult pentru ei avand in vedere cum au inceput. Si meritat din puntul meu de vedere.

  16. #1196 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Se baga cineva in seara asta la un Driveclub? De preferat sa aveti headset

  17. #1197 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu are Private Lobbies, au promis daaaaar DriveCuc în continuare

  18. #1198 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Serios? Dupa ce ca a fost stricat un an... Inseamna ca ramane la naftalina, acolo unde sta de cand l-am cumparat.

  19. #1199 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Exagerezi, nu a fost stricat un an, juma' de an Eu l-am abandonat până când au de gând să introducă Private Lobbies.

    PS dacă vrei distracție ia Rocket League

  20. #1200 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Adica nu se poate juca PvP ? Sau se poate, dar nu poti alege cu cine ? Ca as vrea sa ma joc cu un prieten si inca n-am apucat sa incerc. El are PS+ version si yo am jocul full.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 78 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 70 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts