Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 72 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast
Results 701 to 720 of 1421

Thread: Uncharted 4: A Thief's End

  1. #701 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Parca vad ca Nathan o intalneste pe Lara Croft intr-un final epic, si atunci pa Lenuta...

  2. #702 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai deja a întâlnit-o
    uploadfromtaptalk1456913280031.jpg

  3. #703 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Acum inteleg de ce nu mai apare Uncharted 5; ar fi fost cam dubios: "Uncharted Tomb: At Lara's End"

  4. #704 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar

  5. #705 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    'neata!

  6. #706 SP
    Banned Templier's Avatar
    Quote Originally Posted by raducucosmin View Post
    sa vedeti cat de mult k kt mananca!!!
    ei baga faza cu manufacturing BS sa ma lase sa il iau DIGITAL atunci in aprilie

  7. #707 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Nu. Nici serverele Sony nu fac fata la atata trafic.

    Mai mult timp pentru Dark Souls 3.

  8. #708 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Eu asteptam stirea cu amanarea de cand au bagat ultimul trailer.
    As fi pariat oricat pe asta.
    Au bagat un trailer frumos din care reiese ca jocul arata si va fi, citez, "phenomenal" si asa lumea accepta fara mari retineri o noua amanare.

    Este deja a treia amanare in mai putin de un an de zile.
    Pentru mine unul, nu mi se pare o treaba foarte profesionista si chiar daca perioada nu este mare, tot amanare este si sunt convins ca, asa cum a spus si Templier, nu are nicio treaba cu procesul de manufacturare.

    Inteleg ca uneori ai nevoie de o amanare, hai doua, dar deja trei amanari mi se pare lipsa de respect la adresa fanilor.
    Initial a fost amanat pe 18.03.2016, apoi in 23.12.2015, cam cu 2,5 luni inainte de lansare, au anuntat ca il amana pentru 26 aprile si ne spuneau ce greu este sa iei o decizie ca si asta:

    "Pushing the date is not an easy choice, and we wouldn’t do it if we didn’t feel in our hearts it’s the best course of action for the game. To you, our loyal fans, we hope you’ll accept our sincere apology. We know many of you have been waiting patiently for Nathan Drake’s final chapter, and now we humbly ask you to wait a bit longer."

    Va spun sincer ca, dupa un asa comunicat de presa, eu personal as fi intrat in pamant de rusine daca ar mai fi trebuit sa aman jocul si macar o zi, dar, fiind vorba de Naughty Dog, se pare ca se poate, pentru ca fanii accept orice.

    Acum il amana iar cu 2 luni inainte de lansare.

    Astept un nou trailer si o a patra amanare.

  9. #709 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Jesus, au amanat un joc, nu vaccinul pentru cancer. Chill...

  10. #710 SP
    Member biagyydog's Avatar
    N-as prea crede asta. Noi tot vom cumpara una ori alta din variante, fizic-digital etc., probabil si DLC-uri, de ce nu si GOTY. Iar ei desigur ca vor face o caruta de bani. Nu sunt nici primii, nici ultimii ce vor proceda asa. Si nici noi nu vom muri daca vom mai astepta cateva saptamani, caci avem o groaza de alte jocuri din care putem alege sau putem juca din nou primele 3 capitole.

  11. #711 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Bah da nu va inteleg. Preferati sa-l scoata si sa nu aibe destule jocuri fizic in magazine sau ca sa-si onoreze precomenzile ? Dupa care sa stati oricum 1-2 sapt in plus pana le primiti ? Mi-e greu sa cred ca absolut toti le luati digital.

    Ce-i asa mare chestie ca l-au amanat ? Daca-l anulau, era o problema, dar amanat cu 2 saptamani, chiar nu vad de ce asa mare panica. Mai ales cand stim sigur ca iese o capodopera si nu cine stie ce mizerie de la vreun producator de jocuri dubios.

    Sunt prea multe jocuri bune care ies in perioada asta. Chill!

  12. #712 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Păcat ca cineva în măsură să lămurească faza asta nu mai frecventează forumul, poate pe el îl credea lumea. Este exact cum au spus cei de la ND, nu e abureală. Vor să facă și pachete normale (bundle PS4 plus U4) și nu au jocuri destule. Anumite persoane au analizat potențialul acestui joc, au ajuns la niște cifre frumoase și nu fac față. Nu trebuie să mă credeți pe cuvânt, din păcate nu am cum să vă demonstrez.

  13. #713 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    tudyniuz, eu am vrut doar sa spun ca nu imi place directia in care se indreapta ND: amanari peste amanari, anuntare de DLC la U4 cu mult inainte sa iasa jocul pe piata.
    Ceva se intampla la ei si din pacate acest tip de decizii ii face sa piarda din fani si ma tem ca nu cumva din cauza asta sa inceapa sa scada si calitatea cu care ne-au obisnuit.

    Uite un exemplu de cum gandeste cineva, si probabil ca si el sunt multi altii:

    "Delays are such a common thing these days it’s perdectly understandable that developers need more time to polish or iron out bugs. That said 4 delays is beyond ridiculous. Mighty No 9 for comparison has only delayed 3 times and now has a vague Spring 2016 release date.
    There’s clearly an ineptitude problem at Naughty Dog or Sony. Yes, I’m sure it’s “worth it” but after being told teased 4 different dates all my excitement in Uncharted 4 has gone. I’m no longer interested in buying at launch. A real shame since I’ve been a fan of Naughty Dog games since the Crash Bandicoot days and Uncharted 4 was the reason I bought a PS4.
    I’m sure the game (whenever it launches) will be awesome, get great reviews and sell well but you’ve lost my purchase. Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me. Fool me 4 times…
    "

    Citatul este de la anuntul de amanare de pe blogul Sony.

    Si eu cred si sper ca Uncharted 4 va fi un joc fenomenal.
    Vedem pe 10.05.2016 (speram ).

  14. #714 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Păcat ca cineva în măsură să lămurească faza asta nu mai frecventează forumul, poate pe el îl credea lumea. Este exact cum au spus cei de la ND, nu e abureală. Vor să facă și pachete normale (bundle PS4 plus U4) și nu au jocuri destule. Anumite persoane au analizat potențialul acestui joc, au ajuns la niște cifre frumoase și nu fac față. Nu trebuie să mă credeți pe cuvânt, dar eu nu am cum să vă demonstrez.
    Ro-Mircea?

  15. #715 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu, tacconi

  16. #716 SP
    Banned Templier's Avatar
    nu prea mi se pare corecta reactia celor care spun ca " nu e nimic iar ca au amanat " data lansarii
    da, nu este un leac pt cancer si cu siguranta o sa il cumpar in mai ( mai nou ) aici e vorba de repect pe care cei de la ND nu il au fata de fani
    un mic exemplu ar fi ca aici pe forum unde putem sa dam calificativ neutru pt diverse aspecte ce tin de neseriozitate ba chiar se poate lua si o "pauza" de la site asa ca nu mi se pare deplasat sa imi eprim nemultumirea ca idiotii de la ND sau $ony nu au fost capabili sa dea un termen fix pt lansarea jocului

  17. #717 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Dupa o asemenea decizie a producatorilor, imi pare SINCER rau, dar eu nu mai cumpar jocul.....



  18. #718 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Iar eu nu mai cumpar editia de colectie, aia e paguba-n buget.

  19. #719 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu astept pret bun la el

  20. #720 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Bine că s-au gândit să mai amâne. Nu de alta, dar ar fi trebuit să joc Dark Souls 3 pe repede înainte, lucru deloc plăcut.

    Well, hai cu downvotes. Oh wait, n-avem d'astea

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 72 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 07-12-2014, 12:58
  2. Uncharted 4 se numeste A Thief's End By paunstefan in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 13-06-2014, 09:09
  3. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:56
  4. End of Eternity Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 2 Last Post: 15-04-2009, 07:10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts