Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 318

Thread: Gran Turismo Sport

  1. #41 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Dezamagiti, dezamagiti dar tot il asteptam cu banii in mana

  2. #42 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    @babulu: Dirt Rally e impecabil la control si sunet, la grafica sta mai prost si mai are texturi old gen, oricum nu aveam pretentia de la Codemasters sa scoata nu stiu ce grafica, nu au fost ei niciodata prea tari la chestia asta si nici nu au bugetul necesar. In schimb de la PD aveam alte asteptari, nu se justifica deloc toti acesti ani de asteptare pt un joc nou GT care nu arata cu nimic mai bun decat concurenta, ba chiar se prezinta mai prost la unele capitole. Nu mai zic mai multe ca m-am enervat destul aseara cand m-am uitat la trailer si la stream.
    Bine ca pe aia de la Evolution i-a inchis Sony si pe Yamapuci asta il lasa sa o frece la rece pe la toate festivalele de racing in loc sa-si vada de jocu lui acolo.

  3. #43 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Chiar așa. Atâția ani în dezvoltare...
    Referitor la Dirt. Știu problema cu grafica. Dar este spectaculos și în același timp este o raritate.

  4. #44 SP
    Member BlackSnake's Avatar

  5. #45 SP
    Member mof990's Avatar


    1:22 dem trees tho

  6. #46 SP
    Member marv's Avatar
    a fost postat putin mai devreme.

    Imi place ca in photo-mode ies pozele ca in abtibildurile de la guma Turbo. OMGTECHNOLOGY!

  7. #47 SP
    Member roberte's Avatar
    Pe mine nici nu ma dezamagit nici nu ma dat peste cap.Ce au aratat aseara a fost in noul mod spectator iar aici in gameplay arata altfel .Cat despre copaci

    Gameplay aseara vs Trailer
    Attached Images Attached Images huf9b70.jpg ci1nbnvukaa__sf.jpg

  8. #48 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Pentru un joc care e abia pe jumatate gata nu arata chiar atat de rau, mai au de umblat la detalii destul de mult si cred ca s-au grabit sa faca public buildul asta, probabil cauta bani din preorders sau sponsori pentru Esports league stuff.
    Pentru un FIA auto virtual simulation event a fost putin cam aiurea , cu siguranta multimea de voci nemultumite va ajunge la urechile domnului Yamauchi si pentru mine devine tot mai clar faptul ca data de lansare va fi amanata.

  9. #49 SP
    Senior Member Trefla's Avatar

  10. #50 SP
    Member roberte's Avatar

  11. #51 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Nu e dracu' chiar atat de negru, mai au de lucrat la detalii



  12. #52 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar

  13. #53 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Urmeaza stirea cu "GT Sport nu e un joc". O mizerie, bine ca au inchis Evolution...pfff

  14. #54 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Asta a fost seria mea favorita de jocuri cu masini, cum zice si semnatura mea. In momentul de fata e ce-a mai mare dezamagire, sa-i chis in freza

  15. #55 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Pai bine mai nenea Yamauchi, aia n-are , aia n-are , atunci ce are de e asa special ca doar ceva in plus trebuie sa fie fata de titlurile anterioare, nu ?

  16. #56 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    O sa il amane....

    E un joc CHEL

  17. #57 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Urmeaza stirea cu "GT Sport nu e un joc". O mizerie, bine ca au inchis Evolution...pfff
    Lasa ca i-au preluat Codemasters, nici ca se putea mai bine. Desi cred ca Sony detine engine-ul pentru Driveclub.

  18. #58 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Sunt curios să văd ce or să scoată cei de la ce-a fost odată Evolution Studios sub tutela Codemasters. Dirt Rally e lăudat de mulţi. Cât despre GT Sport, se dovedește a fi un fâs pe zi ce trece. Se așteaptă lumea la sunete mai bune, grafică revoluționară cum era pe vremuri GT4, sistem de vreme dinamică fiindcă deh, concurența are deja, sistem de avarie vizuală mai dezvoltat, mai puține mașini (după ce scazi din zecile de Skylines si Mitsubishi Evo plus alte mândrii japoneze) . Se pare că și Poliphony Digital începe să sufere ca și PS4 de sindromul perimării din fașă. Poate va reuși să fie GT7 pentru GT Sport ceea ce PS4 Neo va fi pentru PS4 "vanilla". De fapt aproape sigur așa va fi. Vezi GT6, un GT5 rafinat pe alocuri. Dar până la GT7 mai e mult, se pot întâmpla multe. Gen "The Five Year Engagement". Poate până apare GT7 o să fie tot gamingul în cloud.

  19. #59 SP
    Senior Member Danny's Avatar


    Mie imi place ce vad... Mai putin dungile alea de pe masini.

  20. #60 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Arata oribil. SI NU-MI PASA

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts