Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 42 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 39 ... LastLast
Results 561 to 580 of 824

Thread: The Last of Us Remastered (Remaster)

  1. #561 SP
    Member chesterb's Avatar
    Nu azi este lansarea oficială?

  2. #562 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Einherjar793AD View Post
    Chestia asta ca nu găsește jucători sigur se va rezolva după lansarea oficiala. Nu cred că toată lumea a primit jocul asa repede ca noi
    trebuie un patch sigur e ceva in neregula cu jocul, jucatori sunt suficienti.

  3. #563 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Am citit si pe neogaf, deocamdata e praf matchmakingul si crashurile care le da. Nu sunt singurul care a avut aseara probleme.

  4. #564 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    L-am primit azi si am jucat primele 20 de min, alternativ PS4-PS3. Varianta de PS4 e mai finisata, sunetul e un pic mai bun, dar singura diferenta majora o vad la 60fps vs 30fps.
    Ideea e ca oricum jocul arata foarte bine pe PS3, nu prea avea nevoie de varianta next-gen. Daca puteam sa aleg intre varianta PS4 si un dlc pe PS3, clar alegeam dlc-ul.

    Ca o concluzie, ca posesor al variantei PS3, nu prea merita pretul de lansare pe PS4...

  5. #565 SP
    Member Emeraldu's Avatar
    Hai sa nu exageram, arata bine dar nu f bine. Grafica buna are Crysis 3, Ryse, Son of Rome, Killzone Shadow Fall
    Se vede ca nu a fost facut pt PS4. Vezi vegetatia, cladirile...
    Am jucat si varianta de PS3 si nu pot sa zic ca ieri am ramas masca dupa ce am inceput jocul pe PS4

  6. #566 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Pretul de lansare nu, dar oferta aceea limitata, la 160 lei, mi se pare de nerefuzat.

    ---------- Post added 30-07-2014 at 14:14 ----------

    Quote Originally Posted by Emeraldu View Post
    Hai sa nu exageram, arata bine dar nu f bine. Grafica buna are Crysis 3, Ryse, Son of Rome, Killzone Shadow Fall
    Se vede ca nu a fost facut pt PS4. Vezi vegetatia, cladirile...
    Am jucat si varianta de PS3 si nu pot sa zic ca ieri am ramas masca dupa ce am inceput jocul pe PS4
    Ce treaba are Crysis 3 cu PS4?

  7. #567 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Au ajuns sa compare o versiune remasterizata cu jocuri exclusive next-gen...

  8. #568 SP
    Member Buyk's Avatar
    In sfarsit a ajuns cu multa bataie de cap si la mine, noroc de un angajat Altex foarte amabil care m-a ajutat sa elucidam misterul precomenzii facute care nu a fost onorata, iar daca nu era el sa isi aloce timp in rezolvarea problemei nici acum nu ajungea la mine (cu toate ca l-am primit o zi dupa lansarea oficiala si este o precomanda dar trecem cu vederea, nu este vina angajatilor ci a conducerii), oricum sa vedem partea buna si anume ca este totul in regula si s-au tinut de cuvant intr-un sfarsit, cat pentru angajatul respectiv si cei care au un comportament similar toate respectele.
    Ma bucur ca mai exista oameni amabili si cu bun simt care se implica atunci cand le ceri ajutorul.

  9. #569 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Azi se lansează in EU, deci l-ai primit in ziua lansării

  10. #570 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Astazi ? Eu am pre-order la varianta digitala de pe UK si astazi m-a lasat doar sa-l downloadez, spunandu-mi ca va fi disponibil peste 1 zi si 15 ore (asta se intampla mai devreme, pe la ora 13).

  11. #571 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    UK 1 august, US 29 iulie, EU 30

  12. #572 SP
    Member Buyk's Avatar
    Aa, credeam ca pe 29 eu am cont de US si am ramas in cap cu datele din SUA, in cazul asta este fair.

  13. #573 SP
    Member chesterb's Avatar
    Tocmai am primit kick dintr-un meci. It's that even possible!?

    Mesajul: "You were kicked from the match."

  14. #574 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Da, e posibil si pe PS3 e la fel.

  15. #575 SP
    Banned asperas's Avatar
    Dap dar nu e tocmai corect aici,deoarece intr-un loc esti numai daca mai adaugi ceva banuti in tolba lui Sony !

  16. #576 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    uploadfromtaptalk1406744361153.jpg

    Nu stiu daca si pe PS3 era asa, dar am primit un pumn in nas si asa a mers juma de nivel. Awesome!

  17. #577 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu facem şi noi un clan Daci, să fim o familie

  18. #578 SP
    Member chesterb's Avatar
    Hai ca n-am cu cine sa joc.

  19. #579 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    uploadfromtaptalk1406752256475.jpg

  20. #580 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    si am jucat si eu ieri...
    bun , jocul daca nu punem la socoteala cutscenes-urile(care arata foarte bine) restul arata foarte old gen(macar rucsacul puteau sa-l detalieze..), in multe locuri sunt zone unde partea superioara a blocurilor arata de parca nu s-au incarcat texturile, verdeata crescuta pe peretii blocurilor este pur si simplu pictata pe caramizi, ca si altele plase cu diverse chestii prin ele

    iar doi la mana , nu mi se pare atat de fabulos(capodopera) , subiectul de story este apropiat de "the walking dead" sau de filmul dayZ iar gameplayul in unele momente este foarte aiurea si ne finisat , adica nu poti sa fi total stealth sau un mare bataus nici macar posibilitatea de a te arunca taras langa o cutie nu o ai

    apropo am avansat destul de mult in story si nu am primit nici un trofeu, e normal sau pt ca nu s-a lansat in uk nu sunt valabile ?! caci nici dlc-ul nu este available.

    concluzie , da , este un remastered , si da nu-mi pare rau ca l-am cumparat dar din tot ce auzisem aveam asteptari mai mari.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 42 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 39 ... LastLast

Similar Threads

  1. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By appL3ZOR in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 11-07-2018, 11:02
  2. Vand/Schimb The Last of Us Remastered (Bucuresti) By Zuluf in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 21-03-2018, 20:01
  3. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By Ownzy in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 08-11-2017, 16:36
  4. Replies: 0 Last Post: 09-08-2014, 06:04
  5. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts