Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 31 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast
Results 181 to 200 of 603

Thread: Horizon Zero Dawn

  1. #181 SP
    Junior Member AGKill0's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Chill, consider yourself warned.
    LOL, warned pentru ce, ma trezesc cu tine la usa cu satra sau ce? sa imi pregatesc iataganul si pusca de vanatoare??? LOL, ai spus o prostie si eu te-am corectat, jocul NU este in range-ul 75-85 nici pe putin, are 88 pe meta si asta cu nota aia de trist de 50/100, fara notele troll jocul asta e 90+ lejer

  2. #182 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Eu cred ca esti game director sau ceva asemanator la jocul asta, altfel nu-mi explic de ce pui atata suflet
    Toti avem dreptul la o opinie, daca nu esti de acord, mergi mai departe, nu incerca sa aduci pe toata lumea la acelasi nivel cu tine.

  3. #183 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Lasand la o parte gradinita, inceputul de an e o surpriza extrem de placuta pana acum. N-am avut asteptari prea mari de la nici unul din jocurile pe care am inceput sa le ador odata ce am avut ocazia sa le joc: Resident Evil 7 si Nioh. Acum se pare ca si Horizon va intra in categoria asta.
    Daca ne mai surprind placut si cu Mass Effect, imi voi trage doua palme for all the bad thoughts.

  4. #184 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Lasand la o parte gradinita, inceputul de an e o surpriza extrem de placuta pana acum. N-am avut asteptari prea mari de la nici unul din jocurile pe care am inceput sa le ador odata ce am avut ocazia sa le joc: Resident Evil 7 si Nioh. Acum se pare ca si Horizon va intra in categoria asta.
    Daca ne mai surprind placut si cu Mass Effect, imi voi trage doua palme for all the bad thoughts.
    Usurel cu palmele ca te vrem intreg pana la sf anului

    Da, anul asta chiar a inceput bine. Eu care nu iau jocuri recente (astept reduceri, deci dupa 6 luni cel putin) deja mi-am luat unul, si probabil o sa il iau si pe asta intr-o luna doua. Chestia asta e performanta ptr mine dar jocurile in cauza chiar ma fac sa le iau.

  5. #185 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Ai PM cu adresa, astept sticla aia de vin


    LE: Cred ca banii de la Microsoft nu mai ajung la Polygon, 9.5 de la ei, ceva se întâmplă acolo

    LLE: De 90 nu trece pe Metacritic, se ocupă băieții veseli, gen US Gamer, pot sa înțeleg că nu e ceva revoluționar, dar un joc de 5 nu e sigur.
    Ok I was wrong, but not by much, se intampla si la case mai mari (uite ca si de WD1 ziceam ca o sa fie mediocru si nu m-a ascultat nimeni )
    Din cate am citit/vazut, nu i-as da mai mult de 8.5, dar astept sa-l joc, poate ma surprinde.

  6. #186 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu nu pot sa dau note decât după ce mă joc. Cu văzutul mai puțin, nu am vrut sa îmi stric experiența.

  7. #187 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Lasand la o parte gradinita, inceputul de an e o surpriza extrem de placuta pana acum. N-am avut asteptari prea mari de la nici unul din jocurile pe care am inceput sa le ador odata ce am avut ocazia sa le joc: Resident Evil 7 si Nioh. Acum se pare ca si Horizon va intra in categoria asta.
    Daca ne mai surprind placut si cu Mass Effect, imi voi trage doua palme for all the bad thoughts.
    Eu cand ti-am zis ca 2017 o sa fie un an bun, tu nu... Batman, Batman! Si asta fara sa luam in calcul noul Scorpio, noul Wii... plus titlurile de PS4 Pro care sa ne faca pe toti sa-l cumparam!

  8. #188 SP
    Junior Member cristimunte's Avatar
    a luat note extrem de mari..pe mine nu ma atrage deloc....probabil daca o sa il joc,o sa imi placa.

  9. #189 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    M-a convins Colin

  10. #190 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Eu unul am precomanda la altex, abia-l astept (nici macar la bf1 nu am facut precomanda)

    daca o sa-mi placa mult nu o sa apara pe olx dupa ce-l termin

    din ce am inteles are 40-50 de ore de gameplay

  11. #191 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Horizon Zero Dawn day-one patch provides PS4 Pro specific update
    Horizon Zero Dawn will receive a day-one patch on PS4, weighing in at around 250MB.

    The update will add new PS4 Pro-specific options to the menu aimed at tweaking the visual experience.

    The day-one feature will feature an option to selection resolution and HDR/SDR preferences, and can be accessed from the menu by heading to Settings > Visual.

    "Horizon Zero dawn will receive a small day zero patch that will build upon PlayStation 4 Pro support, adding a Performance mode which will favor smoother framerates while delivering higher visual fidelity in the 1080p mode. This mode is available for both 4K and 1080p displays."

  12. #192 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  13. #193 SP
    Member Hazer's Avatar
    Ma tot asteptam la o surpriza de la Altex astazi, dar nu s-a intamplat . Sunt tare nerabdator sa pun mana pe el..

  14. #194 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ce surpriză, jocul se lansează pe 1 martie. Chiar daca este prin depozit, nu mai fac ei greșelile din trecut. În cel mai bun caz o sa îți ajungă cu o zi mai devreme, pe 28 februarie.

  15. #195 SP
    Member Hazer's Avatar
    Ah, credeam ca se lanseaza pe 27 si la noi.

  16. #196 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dar nu se lansează pe 27 în nicio zona , 28 februarie, 1 si 2 martie

  17. #197 SP
    Admin MonkY's Avatar
    La noi se lanseaza pe 29 Februarie, desigur

  18. #198 SP
    Junior Member randomguy's Avatar

  19. #199 SP
    Member nire's Avatar

  20. #200 SP
    Member enemigo's Avatar
    La Iulius Mall Timisoara, la etaj (langa kix si nike) unde e cercul ala de gaming care nu stiu cum se cheama (platesti sa te joci, sunt in general copii) astazi se jucau Horizon. Nu e demo pe store sau nimic de genu, probabil se inteleg bine cu Altex/Media Galaxy.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 31 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast

Similar Threads

  1. Until Dawn By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 314 Last Post: 01-02-2024, 21:19
  2. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 06:14
  3. Agarest Senki Zero: Dawn of War Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 22-08-2010, 12:56
  4. Nuclear Dawn Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 18-12-2009, 05:41
  5. Dawn of Discovery Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 30-05-2009, 09:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts