Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 64 of 69 FirstFirst ... 14 54 62 63 64 65 66 ... LastLast
Results 1,261 to 1,280 of 1367

Thread: The Last of Us: Part II / Remastered

  1. #1261 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Mi se pare un serial foarte bun, ma depășește cum de are notă mai proastă pe Imdb ca Walking Dead, și când te uiți la reviews te doare mintea.

  2. #1262 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    https://gamerant.com/the-last-of-us-...urnal-replica/
    Fiecare litera si mazgaleala i-a iesit ! Nice !

  3. #1263 SP
    Member IsNotMe's Avatar

  4. #1264 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Are doar tangential legatura cu jocul dar mi se pare interesant ce pot sa faca niste frustrati de pe un subreddit creat doar ca sa faca misto de jocul asta .
    Si acum moderatorii subreddit-ului fac pe victimele, dupa ce au lasat sa se intample toate chestiile astea: https://www.reddit.com/r/TheLastOfUs...ary_statement/ .
    Pentru ei nu era nicio problema cand incurajau sute de "incels" sa-i hartuiasca pe Matt & Shelby dar acum ca sunt trasi la raspundere incep sa se planga.


  5. #1265 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    "...subreddit creat doar ca sa faca misto de jocul asta."

    Foarte mulți au făcut mișto de joc, nu are legătură strict cu indivizii de pe reddit/TLoU2. Sunt sute de clipuri pe YT ale unor tipi cunoscuți care au terfelit serios jocul. Și chiar pe bună dreptate.

    Poate că în cazul de față problema e (și) la joc sau creatorii lui, nu numai la cei care sunt critici cu jocul.

    Doar pentru reclama aia mincinoasă în care îl prezentau pe Joel în locul asiaticului, da, merită să faci „mișto" vreo câțiva ani de ND și TLoU2.

  6. #1266 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Wow, inca nu ati trecut peste cum v-au bagat producatorii pe gat LGBTQWIUEWIUDSAKJDH stuff?

    Ce treaba are povestea unui produs de entertaning cu amenintarile cu moartea?

  7. #1267 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Problema aici nu e ca fac misto de joc, ci la ce ajung sa faca pentru a-i ataca pe altii care au alta opinie fata de ei.

  8. #1268 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Lol. Hai băi, terminați-vă. Până ieri nu auziserăți de Matt&Shelby. Niște anonimi avizi de publicitate, dar vă prinde bine...că na, mai răscoliți și voi un pic subiectul.

  9. #1269 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu nici nu stiu cine sunt aia, dar nu inteleg de ce ai trece la amenintari cu moartea pentru ca nu-ti convine tie ceva. Daca ajungi la asa ceva, locul tau e in puscarie, nu in libertate.
    Trebuie sa fi destul de instabil psihic pentru astfel de iesiri. Mai ales legate, again, de un produs de entertaning. Nu-ti place? Du-te si canta la alta masa si lasa-i pe cei carora le place sa se bucure de el.

    Dar deh, era internetului - oricine crede ca are dreptul la o parere, pentru ca-i gratis

  10. #1270 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    "Un copil de 16 ani de pe internet a zis că mă bate, de atunci toată ziua stau și plâng în casă."

    Par oameni în toată firea duzii din videoclip, dar s-a creat o drama pe fondul unui nivel de inteligență emoțională de liceu. Eu chiar credeam că toată lumea știe că pe Reddit intri tocmai ca să interacționezi cu oameni bolnavi, dar ei se mira de ce zice unul și altul din văgăuna aia informatică.

  11. #1271 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Fix asta e duda. Nu știu dacă erau măcar conștienți că Reddit e un rai al miștourilor și al trollilor de clasă. Probabil aveau așteptări ca o asemenea comunitate să se poarte cu ei regește și să-i protejeze de eventuale răni emoționale.

  12. #1272 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Nu ei au fost amenintati cu moartea, ci tipul de pe Reddit si-a falsificat singur amenintarile.
    A vrut sa para el victima fanilor celor doi, si toti ceilalti de pe Reddit l-au crezut si au inceput sa-i atace, inclusiv pe Twitter.
    Nu pot sa zic ca-mi pasa foarte mult de ei dar pentru mine nu sunt anonimi; i-am urmarit pe YouTube de la primul lor video.
    La un nivel uman ii inteleg ca ei se simt responsabili si iau chestiile astea in serios, mai ales dupa cate se intampla in America.
    Am postat video-ul mai mult pentru ca mi s-a parut interesanta povestea, vazand la ce nivel se coboara unii ca sa primeasca atentie si cat de departe merg pentru crea o poveste falsa care sa-i manipuleze pe ceilalti.

  13. #1273 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Acum am vazut ca erau aia de la Girlfriend Reviews. Foarte urat daca s-a ajuns asa ceva, pentru un canal super bun si entertaning

  14. #1274 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Hidden Multiplayer Assets in The Last of Us Part II (Battle Royale, Maps, Dogs)


  15. #1275 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Abea aștept, MP din primul joc a fost reușit.

  16. #1276 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Mi-am făcut și eu timp să termin jocul, povestea este excepțională singurul lucru care ma deranjat a fost finalul, nu înțeleg ce rost a avut din moment ce întreaga poveste are la bază răzbunarea și nu ura, cine la jucat poate știe la ce ma refer.

    Consider că se putea face finalul și într-un alt mod.

  17. #1277 SP
    Member codpin's Avatar
    Pai pentru ca au incercat sa o umanizeze pe Ellie, dupa ce 90% din joc a avut un singur scop. Da, puteau face si altfel, dar tu ai fi vrut sa se termine altfel?


  18. #1278 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar

  19. #1279 SP
    Member codpin's Avatar
    Asta da, total de acord. Credeam ca te referi la altceva.

  20. #1280 SP
    Member morphine's Avatar
    Ce se mai stie de Factions? Ma asteptam la reveal sa zica ceva dar nimic.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 64 of 69 FirstFirst ... 14 54 62 63 64 65 66 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Last of Us Remastered (Remaster) By OEE in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 823 Last Post: 27-06-2020, 09:15
  2. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By appL3ZOR in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 11-07-2018, 11:02
  3. Vand/Schimb The Last of Us Remastered (Bucuresti) By Zuluf in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 21-03-2018, 20:01
  4. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By Ownzy in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 08-11-2017, 16:36
  5. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts