Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 83 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 ... LastLast
Results 981 to 1,000 of 1659

Thread: Clubul Xbox One X

  1. #981 SP
    Junior Member catalinvalentin's Avatar
    Test de zgomot

  2. #982 SP
    Member sweetohmygod's Avatar
    Imi aduce aminte de situatia cu diablo 3 collectors vanilla. Cand ajunsese curierul mi a spus ca i au alergat ca pe hotii de cai Ce le cerem extra pentru acest delay? Haha

    Sent from my C6603 using Tapatalk

  3. #983 SP
    Junior Member UnnyBOlt's Avatar
    Quote Originally Posted by VictusG View Post
    Cei cu Gamerland ca mine, ati primit ceva AWB de la ei tinand cont ca ar trebui sa ne ajunga maine?Mie mi-au spus ca o sa mi se dea Awb-ul dar nu mi s-a mai dat nimica,
    Da, primesti AWB-ul in dimineata/ziua in care o sa-ti vina la usa Cam pe la ora 10 dimineata l-am primit eu. Pe la 12:30 a sosit curierul, in aceeasi zi.

  4. #984 SP
    Junior Member NikiGod's Avatar
    Quote Originally Posted by eastbason View Post
    A mai spus ceva emag? Care sunt ultimile informatii de pana acum?

    Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
    Salutare,

    Am primit azi raspuns la reclamatia facuta catre Emag:

    "Buna ziua,

    Ati fost contactat de catre colega mea de la vanzari, ce v-a transmis ca va reveni catre dumneavoastra imediat ce v-a primi mai multe informatii din partea furnizorului.

    Din pacate in momentul de fata nu a primit mai multe detalii.

    Imi pare rau ca nu v-am putut ajuta mai mult, va multumim si va stam la dispozitie.

    Toate cele bune,

    Oana Nedelcu

    Customer Support Expert "

  5. #985 SP
    Member chris diaz's Avatar
    In cazul in care nu v-ati primit la timp consola Xbox One X, nu-i injurati pe cei de la eMag sau Altex , ci pe indivizii asemeni celor doi din clipul de mai jos, care au avut norocul de a se naste, ori muta, intr-o tara unde Microsoft a lansat oficial noua consola (si a aprovizionat cum se cuvine retailerii acelei tari).



  6. #986 SP
    Member Smara's Avatar
    Pana acum pentru mine varianta Scorpio nu este o solutie. Nu vad mare lucru la ea in comparatie cu editia standard.

  7. #987 SP
    Junior Member dancaldes's Avatar
    Am comandat pe 08.11, seara, de pe edigital.ro.

  8. #988 SP
    Junior Member Xeyow's Avatar
    Ce sa mai... de craciun avem si noi consola, astia care am comandat de la emag/altex

    LE: A comandat cineva de pe edigital.ro? Vad ca la ei apare pe stoc Xbox One X Scorpio
    LE2: se pare ca magazinul e din Ungaria, si de aia exista pe stoc... un review citit pe internet despre cei de la edigital: "daca e bun produsul, slava cerului, daca are ceva damage... armeaza-te cu rabdare"

  9. #989 SP
    Junior Member dancaldes's Avatar
    In ultimii patru ani am comandat de vreo 2-3 ori de pe edigital.ro, n-au fost probleme, insa
    coletul ajunge cam in 5-7 zile.

  10. #990 SP
    Junior Member catalinvalentin's Avatar
    A venit coletul de Gamerland editia Scorpio
    O sa anulez la emag sau daca vrea cineva comanda mea cu reducere o donez gratis.

  11. #991 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Se pare ca nu tineti cont si de ce zic altii. Celor care au comandat de pe edigital.ro, le doresc sa aiba mult noroc. Daca ati ajuns sa luati de la unguri care dau tzepe la romani si dupa aceea ii doare undeva... va cam meritati soarta.

    Verificati bine produsul la livrare, daca nu e bine impachetat, mai bine refuzati coletul din start. Altfel, in caz ca il acceptati lovit, busit, tocmai ati pierdut peste 2000 RON sau cat ati dat pe consola. Daca aveti nevoie de garantie, la un telefon trimis in service la ei costa cam 45 RON livrarea, deci la consola cel mai probabil sare de 100 RON (greutate/dimensiuni). Plus ca la ei se asteapta, nu gluma!

    Recomand mai repede Amazon.co.uk sau Amazon.de decat tovarasii de la edigital, care au descoperit ca pot face economie la ambalaj si trimit produsele doar acoperite cu o folie din aceea alimentara... Sau aveti rabdare si luati de la noi, sa stiti ca in caz de garantie nu incepe dansul cu transport in afara, cu ploconul la unguri sau mai stiu eu ce...

  12. #992 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Din ce am vazut, editia Scorpio are standul vertical inclus in pachet, controllerul nu mai are butoanele colorate, ci sunt toate la fel, iar culoarea carcasei difera de editia normala, in rest nicio alta diferenta notabila

  13. #993 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Corect

  14. #994 SP
    Member VictusG's Avatar
    Confirm ca mi-a ajuns si mie consola azi dimineata de la Gamerland, mersi Lukecelmare pentru pont, dau o bere

  15. #995 SP
    Junior Member dancaldes's Avatar
    @catalinvalentin
    Daca n-ai anulat comanda de la emag, sunt interesat. ([email protected])
    Multumesc.

    @Monky
    Gamerland nu-s tot unguri ?

  16. #996 SP
    Junior Member schlitz's Avatar
    Am primit si eu azi consola de la edigital.ro. Coletul e fara lovituri, intradevar cam subtirel ambalt dar nu par sa fie probleme.Garantie 2 ani prin ceva serviciu pickup-return care costa 20 de lei cu totul. Pret 2307+10 lei transport. Multumesc si eu Lukecelmare pt ajutor.

  17. #997 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    LA asta cu garantia nu sunt deacord.Produsele sunt noi deci nu au cum sa aiba defectiuni
    btw https://www.youtube.com/redirect?q=h...eo_description
    se pare ca unele au probleme(( garantia chiar e ff imp si deaceea ii mai suport pe cei de la emag

  18. #998 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiRobert6 View Post
    LA asta cu garantia nu sunt deacord.Produsele sunt noi deci nu au cum sa aiba defectiuni
    btw https://www.youtube.com/redirect?q=h...eo_description
    se pare ca unele au probleme(( garantia chiar e ff imp si deaceea ii mai suport pe cei de la emag
    O sursă mai credibilă nu găseai.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  19. #999 SP
    Junior Member catalinvalentin's Avatar
    Nu am deschis coletul inca . La curier totul era in regula consola vine impachetata bine in folii de plastic groase . Am jumulit putin folile ca sa ma uit la sigilii si sunt ok . Cand ajung acasa o desfac . O sa fac o poza la colet ca sa vedeti cum vine.

  20. #1000 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiRobert6 View Post
    LA asta cu garantia nu sunt deacord.Produsele sunt noi deci nu au cum sa aiba defectiuni
    btw https://www.youtube.com/redirect?q=h...eo_description
    se pare ca unele au probleme(( garantia chiar e ff imp si deaceea ii mai suport pe cei de la emag
    Nu reușesc sa văd ce e in acel video, imi da o eroare. Am citit și eu pe Reddit ca sunt ceva probleme cu anumite console, cred ca la asta te referi, daca vorbești de garanție. Cel mai probabil, sursa. Hai sa zic ca e normal sa fie câteva cu probleme, asa e peste tot. Daca o cumperi de la un magazin serios nu ai de ce sa îți faci probleme. Ai garanție doi ani, te doare in bască. Am vrut sa o iau prin cineva la un preț foarte bun, fara garanție desigur. Rămân la eMag si eu, nu vreau sa arunc banii pe fereastra, indiferent de prețurile oferite de anumiți "antreprenori".

    PS: Baftă celor care au comanda la eDigital, o sa aveți nevoie!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 83 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts