Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 32

Thread: State of Decay 2

  1. #1 SP
    \ tudyniuz's Avatar

    State of Decay 2

    In cadrul conferintei Microsoft de la E3, a fost anuntat State of Decay 2, pentru Xbox One si PC.
    Attached Images Attached Images zombie-leak_06-12-16_001.jpg

  2. #2 SP
    Member colossus's Avatar
    Impreuna cu un trailer de toata frumusetea :


  3. #3 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Yup, abia astept sa il joc pe Windows 10

  4. #4 SP
    Member Popae36's Avatar
    Primul a fost foarte bun, asta o sa fie si mai bun din ce am vazut.

  5. #5 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    L-ai jucat pe One sau pe 360? Mie pe 360 mi-a rulat atat de greu incat ameteam si pe One n-am mai apucat sa-l iau. Chiar sper 2-ul sa fie mai ok din punctul asta de vedere.

  6. #6 SP
    ACT
    Member ACT's Avatar
    Sper sa auzim cat de curand si de un nou titlu Alan Wake din partea celor de la Microsoft

  7. #7 SP
    Member Popae36's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    L-ai jucat pe One sau pe 360? Mie pe 360 mi-a rulat atat de greu incat ameteam si pe One n-am mai apucat sa-l iau. Chiar sper 2-ul sa fie mai ok din punctul asta de vedere.
    Pe pc l am jucat dar si pe one l-am incercat si a fost ok

  8. #8 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Tudor, eu l-am jucat pe X360 si nu am intampinat nicio problema cu adevarat deranjanta. Si cred ca am jucat cateva zeci de ore bune.

  9. #9 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    State of Decay 2 - E3 2017

  10. #10 SP
    Member lukecelmare's Avatar

  11. #11 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Intre timp au anuntat data de lansare - 22 Mai 2018

    Preturi: Standard Edition 30€ si Ultimate Edition 50€

  12. #12 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    la Altex vad ca e 270 de lei

  13. #13 SP
    Junior Member Valerio's Avatar
    luke dai preorder aici -> https://www.base.com/buy/product/sta...dgc-sod2x1.htm

    125 de lei cu tot cu transport

  14. #14 SP
    Member lukecelmare's Avatar

  15. #15 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    Astept review-uri, dar cred ca o sa fie instabuy. Prea multe casute bifate:
    • Acelasi gameplay grozav ca in primul joc
    • Multiplayer co-op
    • Less (if any) jank
    • Foarte ieftin, day one
    • Play anywhere (free PC copy)

  16. #16 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Lipsa totala de activitate din acest thread arata situatia trista in care se afla jocul asta... l-am cumparat totusi astazi datorita pretului bunicel (129 RON)...sper sa vina comanda maine.
    L-a jucat cineva, vreo impresie?

  17. #17 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    Eu chiar voiam sa il iau la lansare, dar sunt foarte dezamagit de cantitatea imensa de buguri, vizibila in streamuri si review-uri. Cu parere de rau, o sa astept o reducere.

  18. #18 SP
    Senior Member nina's Avatar
    in prima zi in coop am jucat fara lag,a doua zi in coop numai cand conduceam separat laguia,am jucat cu aceeasi persoana
    izzoverlord joaca bine adica chiar daca suntem 2 persoane mergem cu 2 masini ca sa car in portbagaj acele ghiozdane speciale(de mancare,medicale......),nu pierdem timpul aiurea si farmam rapid
    eu sunt noob ca n-am jucat state of decay 1,cum am jucat cateva ore singur am pierdut toata mancarea si medicamentele,mi-au plecat cativa oameni,facusem master bedroom si paturi afara s-au stricat ca nu aveam nici materiale
    jocul e fain dar sper ca nu trebuie sa intru zilnic in el ca sa nu pierd tot progresul

  19. #19 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Lipsa totala de activitate din acest thread arata situatia trista in care se afla jocul asta... l-am cumparat totusi astazi datorita pretului bunicel (129 RON)...sper sa vina comanda maine.
    L-a jucat cineva, vreo impresie?
    E destul de ok, muuuuuullltt looting, crafting...am impresia ca jocul asta fara un co-op sa te ajute sa strangi materialele nici nu ai sanse
    Gameplay ok, nu ai senzatia de survival deoarece inca nu am dat de hoarde de zombie (slava domnului..). E ok asa de inceput, revin cu pareri pe parcurs!

  20. #20 SP
    Senior Member nina's Avatar
    eu joc pe hilltop map cred
    am schimbat baza default cu una mai buna si cerea doar 5 oameni sa am
    mai am 2 view points si in rest majoritatea caselor dau materiale sau combustibil,rar gasesc ceva de gloante,mancare sau medicamente
    am vreo 5 avanposturi apa,electricitate,mancare,materiale si medicamente....voi schimba cel de materiale cu gloante/armament
    cine a jucat foarte mult,se merita sa schimb harta?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. State of Decay By PET in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 16 Last Post: 17-01-2016, 14:05
  2. State of gaming: Indie games By paunstefan in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 15-03-2015, 19:21
  3. State of gaming: "One update available" By paunstefan in forum Stories & Other News
    Replies: 10 Last Post: 27-01-2015, 00:24
  4. Replies: 0 Last Post: 07-10-2012, 18:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts