Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 61 to 64 of 64

Thread: Aveti grija ce cumparati de pe OLX

  1. #61 SP
    Member VictusG's Avatar

    Aveti grija ce cumparati de pe OLX

    Gentilu, eu cred ca ar trebui sa mergi sa faci plangere la Politie, e grav ce a facut, ala e furt de identitate, poate sa iti faca daune grave, se foloseste de identitatea ta ca sa fure oameni.
    Va puteti intelege intre voi sa strangeti dovezile, dar eu daca as pati asa ceva sa faca cineva asa ceva cu buletinul meu l-as da in judecata rapid fara sa ma gandesc de 2 ori si chiar recomand sa il dai in judecata, asemenea persoane merita inchise.

    LE: Pai nu mergi la Politie sa zici ca cineva ti-a tras teapa, mergi si zici ca cineva foloseste identitatea pentru inselaciune.




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #62 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Acelasi gen de teapa mi-am luat si eu acum vreo 3 ani, tot cu plata prin paysafe. De atunci cumpar coduri digitale doar de pe amazon sau cdkeys.
    Si cea mai recenta teapa luata (a doua din viata mea, tot pe olx) a fost saptamana trecuta. Am gasit o carte rara de Stephen King la un pret foarte bun (60 lei), doar ca persoana respectiva mi-a trimis cu totul altceva in colet.

    Cum zicea un coleg mai sus, teparii stiu ca pentru niste sume atat de mici nu isi bate nimeni capul sa mearga la politie. Plus ca daca reusesc sa pacaleasca niste adulti, va dati seama ce usor pot pacali niste copii care abia ce au luat alocatia si vor sa isi ia un joc ieftin pentru consola. Apoi de rusine sau teama nu spun nimic parintilor, iar in felul asta tepele merg mai departe.

  3. #63 SP
    Member Gentilu's Avatar
    Quote Originally Posted by ccheep84 View Post
    Imi cer scuze, Gentilu, pentru ce am spus mai sus Daca vrei ''revansa'', iti dau buletinul, sa faci misto de meclăul meu,sa fim chit
    Nu face nimic. Problema era ca nu stiu unde sa mai postez pentru a ajunge la toti. Am inteles, deja sunt in discutii cu oameni care ma pot ajuta. Sa vedem ce se intampla.

    Edit later. Va rog, daca puteti sa-mi oferi mai multe detalii despre tranzactie, imi va trebui pentru plangerea la politie. Va multumesc!

  4. #64 SP
    Banned asperas's Avatar
    Gentilu@ Cat ma bucur omule ca nu esti tu(greu as fi crezut dupa ce ti-am verificat profilul aici cat si in alte locatii) ,insa vezi uite ca miscarea mea a dat rezultate! Aici avem un furt de identitate si ar trebui sa actionezi ! Primul meu mesaj aici dupa o pauza destul de mare a fost cel de pe chatul forumului unde am intrebat de tine! Poti verifica daca doresti ! Desi iti stiam userul de aici nu l-am dezvaluit celorlalti colegi ..RESPECTELE mele si iti multumesc! ps Vedeti ca se poate actiona daca dorim si fara a ceda or a deveni violenti.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Similar Threads

  1. Teapa olx By ccheep84 in forum Offtopic
    Replies: 30 Last Post: 10-10-2018, 13:07
  2. Console pe OLX By seth666c in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 11 Last Post: 17-11-2016, 21:24
  3. Aveti grija la tepari tocmai.ro/mercador.ro By RonanN1 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 72 Last Post: 26-02-2015, 22:07
  4. Aveti grija unde va reparati consola By mihaii in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 31 Last Post: 25-11-2009, 15:40
  5. Replies: 87 Last Post: 15-05-2009, 14:47

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts