Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 153 of 395 FirstFirst ... 53 103 143 151 152 153 154 155 163 203 253 ... LastLast
Results 3,041 to 3,060 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #3041 SP
    Admin MonkY's Avatar
    sol1d: are un stil Major Nelson de a vorbi fara a spune nimic... de nu-ti imaginezi. Da, ei asculta feedback-ul, dar e greu tare sa spui exact ce vrei sa modifici si ce vrei sa faci. In schimb arunca chestii gen "vom continua sa imbunatatim"... Zi nene exact ce faci, nu vorbi ca un politician roman. Ce nu-mi place e faptul ca din ce in ce mai putin il aud discutand despre titluri, exclusivitati... dar e bine ca "imbunatateste experienta".

    patrutalex: da, folosesti acelasi cont ca si la xbox 360.

  2. #3042 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Guys, bate vantul pe topicurile de Fifa 14 si Battlefield 4 asa ca am sa-mi permit sa fiu putin off topic aici. Nu total offtopic intrucat ma intereseaza Xbox One.
    Eu personal, NU POT sa joc nici un meci de Fifa 14 si abia cate o sesiune de BF4 de cand am cumparat consola. Fifa 14 DELOC. Am setat si router-ul, am deschis si porturile toate de care zice lumea, am uPnP activat, am DMZ activat, am cumparat alt router, again toti pasii astia. NIMIC.
    Imi poate confirma vreun posesor de Xbox one daca a putut juca Fifa si BF4 online in conditii decente? Banuiesc ca avem cativa bundle cu Fifa 14 nu?

    Merci frumos!

  3. #3043 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    da, am jucat eu fifa fara probleme. Tie ce nu iti merge mai exact ?

  4. #3044 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Xander: vezi ca in perioada aceasta unii provideri de la noi inca se cred de Revelion, Craciun, etc... A se citi "merge externul ca naiba".

  5. #3045 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Nu pot intra nici macar intr-un lobby de online. Dupa ce scrie "opponent found" imi da mesaj ca am fost deconectat de la server. De 1 saptamana incerc si n-am intrat nici macar intr-un lobby.
    Am NAT Open si toate porturile de Fifa adaugate la router si la fel face. Daca nu cer prea mult, te poti conecta acum si sa-mi spui te rog daca iti merge?
    E vreo setare din joc de care nu stiu eu?

    @Monky, daca e problema mutam discutia pe privat dar as vrea sa mai vada lumea 'off-ul' meu ca tare frustrant e.

  6. #3046 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    E de la EA... asa mi se intampla si mie (inclusiv pe PC) la Battlefield 4.

  7. #3047 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Da ,merge FIFA acum. Verifica te rog exact mesajul de eroare care iti apare. Din experienta, stiu ca daca modifici echipele si iti da cineva quit in joc, iti apare apoi un mesaj de eroare care zice ceva de echipe si te da afara din online games. Solutia este sa stergi customs teams salvate. Verifica de asemeni sa fii logat la ea servers (apasa R3 sau L3 parca ca sa te conectezi)

  8. #3048 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Sunt conectat si am sters si custom teams. Mesajul este ceva cu "lost connection please try again" imediat dupa Opponent found.
    @Naz nici BF4 nu pot sa joc deloc.

  9. #3049 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Incearca direct connection fara router.

  10. #3050 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Am VDSL (linie telefonica) nu cred ca am cum. Am cum?

  11. #3051 SP
    Member Snake's Avatar
    Oameni buni pana la urma mai aduce cineva cat de cat oficial Xbox One in Romania? Se mai aude ceva de tarisoara noastra pe lista Microsoft?

  12. #3052 SP
    Junior Member marius_bogdan's Avatar
    Spuneti-mi si mie care e faza cu consolele xbox one de pe mercador/tocmai care vin fara accesorii si la un pret relativ mic. Adica sunt ok? A laut cineva? Mie mi se par foarte dubios ambalate , in unele poze sunt puse in niste folii de alea cu bule, ambalate ca si cum asa au iesit din fabrica asa , fara cutie.

  13. #3053 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by Snake View Post
    Oameni buni pana la urma mai aduce cineva cat de cat oficial Xbox One in Romania? Se mai aude ceva de tarisoara noastra pe lista Microsoft?
    Oficial nu aduce nimeni MS si Nintendo. Momentan avem o sa avem doar PS4.
    Eu tot sper sa apara la un momentdat si restul ca sa avem preturi mai decente...

  14. #3054 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    mama lui de microsoft
    dar am nevoie de consola ~martie ca vreau sa ma joc TitanFall
    ohwell incepe distractia cu amazon-urile se pare..

  15. #3055 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ia-l de pe amazon uk ca de acolo l-am luat si eu si ajungi cu el la ~ 28.000 lei. Un pret ok dupa parerea mea.

  16. #3056 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Ia-l de pe amazon uk ca de acolo l-am luat si eu si ajungi cu el la ~ 28.000 lei. Un pret ok dupa parerea mea.
    2800 bre ca nu iei masina

    Te tot astept la Dead Rising.

  17. #3057 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Ia-l de pe amazon uk ca de acolo l-am luat si eu si ajungi cu el la ~ 28.000 lei. Un pret ok dupa parerea mea.
    Lol 2800 pret oki pfff...

    LE: Asa da MonkY , dar cand aud 2800 de ron pentru o consola e pret oki...

  18. #3058 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu nu stiu cum va iese voua 2800 RON de pe amazon. http://www.amazon.co.uk/Microsoft-7U...words=xbox+one este 429 GBP, care inseamna 2350 RON. Plus transport 10-15 GBP... Poate ajunge la 2800 RON cu un extra controller si joc.

  19. #3059 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    eu deja am probleme cu controller-ul, e cam firav... l-am dat unui pusti sa joace ceva...karate...ala mocca de la Microsoft si l-a cam zapacit,...iar acum se comporta cam ciudat alogul..si RS si LS... dar LS merge cam ciudat, parca agata..fizic ma refer... Cu cel de x360 nu am avut asemenea probleme...

  20. #3060 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    posibil sa fi luat versiunea de 449GBP (cand a comandat el parca numai aia era in stoc) si un transport mai scump si atunci ajungi la aproape 2800. oricum, pretul oficial e de 500EUR. daca se mai depreciaza leul mult (ca e deja la moda sa se intample asta la fiecare inceput de an si 2014 pare sa fie in tendinte), atunci dragii nostri retaileri vor calcula la 5RON, ceea ce inseamna ca cel mai bun pret la raft in RO va fi 2500 pentru consola cheala (si nici asta prea curand). in concluzie, avand in vedere ca ii vine in cateva zile, eu zic ca e ok (mai ales daca e versiunea cu un joc inclus).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts