Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 32

Thread: Microsoft inlocuieste xboxurile one zgomotoase

  1. #1 SP
    Member Popae36's Avatar
    Xboxul one este prea zgomotos?nici o problema,trimitel la Microsoft si vei primii altul nou.

    Baietii de la Microsoft spun ca or sa inlocuiasca ,,putinele cazuri de unitati zgomotoase "care se pare ca au crescut anormal o data cu lansarea consolei xbox one in Japonia,Portugalia si Grecia mai devreme luna aceasta.Zilele trecute mai multi oameni s-au plans pe diferite forumuri ca consolele lor sunt anormal de zgomotoase chiar dupa ce au fost cumparate.Cei de la Microsoft au fost contactati si au declarat urmatoarele :
    ,,Am auzit ca un numar mic de posesori de xbox one s-au plans in unele cazuri ca consolele lor sunt prea zgomotoase
    Chiar daca asta nu afecteaza in nici un fel buna functionare sau siguranta sistemului,rugam posesorii care cred ca au aceasta problema sa contacteze aria de suport pentru xbox: Xbox One Support | Xbox 360 Support | Xbox Live and Billing Support
    La cererea clientilor nostrii,o sa schimbam acele console cu sisteme noi.

    Stirea este de pe siteul kotaku.com si a fost tradusa de mine cu cuvintele mele,asa ca i rog pe corectori sa se abtina .

  2. #2 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    RIP limba romana.

    ---------- Post added 10-09-2014 at 01:21 ----------

    Xbox One este prea zgomotos?! Nicio problema, trimite-l la Microsoft, si vei primi altul nou.

    Baietii de la Microsoft spun ca vor inlocui unitatile zgomotoase, numarul acestora crescand anormal odata cu lansarea consolei Xbox One in Japonia, Portugalia, si Grecia, mai devreme luna aceasta. Zilele trecute mai multi oameni s-au plans pe diferite forumuri, pe motiv ca noile lor console sunt anormal de zgomotoase.

    Cei de la Microsoft au fost contactati si au declarat urmatoarele:

    "Am auzit ca un numar mic de posesori Xbox One s-au plans, consolele lor fiind prea zgomotoase. Chiar daca asta nu afecteaza in niciun fel buna functionare sau siguranta sistemului, rugam posesorii care cred ca au aceasta problema, sa contacteze aria de suport pentru Xbox: Xbox One Support | Xbox 360 Support | Xbox Live and Billing Support. La cererea clientilor nostri, o sa schimbam acele console cu unele noi."

    Stirea este de pe siteul kotaku.com, si a fost tradusa de mine cu propriile-mi cuvinte, asa ca-i rog pe corectori sa se abtina.

    I fixed it.

  3. #3 SP
    Member Popae36's Avatar
    ^^^^Daca nu erai tu sa repari greselile,oare ce ne faceam?
    Dute si iati o viata ma prietene!
    Sa fii sanatos

  4. #4 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Du-te.....

  5. #5 SP
    Member Popae36's Avatar
    Scriu cum vor muschii mei,
    sau cum stiu,
    poate sunt analfabet,
    Nu e problema ta
    Mai iesi si pe afara ca dai impresia de obsedat.
    Numa bine
    daca nu ti convine nu citesti simplu

  6. #6 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Se zice "cum vrea mujkii mei".

  7. #7 SP
    Member Popae36's Avatar
    ^Micutul frustrat

  8. #8 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Unu din voi va trebuii sa cedeze... Stirea este utila, hai sa nu fim rautaciosi, omul a fost bine intentionat dar probabil din cauza orei la care a postat stirea oboseala si-a spus cuvantul. Dar sa nu uitam doua lucruri:
    - Microsoft ia decizia corecta la reactia posesorilor de Xbox One
    - acele console vor trebuii trimise in tari care au Xbox Live Suport
    - Popae36 va trebuii sa scrii mai corect in viitor, te apar de data asta dar gramatica limbii romane este importanta pentru toata lumea, nu doar aici pe forum, ok?

  9. #9 SP
    Member Popae36's Avatar
    Da asa este intradevar nu am scris corect din punct de vedere gramatical,pentru ca nu obisnuiesc sa postez stiri si chestii de genul.
    Asta a fost ultima oara cand am mai scris ceva.
    Chiar asta ma deranjat ca nimeni nu a apreciat gestul meu.Sa fiti sanatosi.

  10. #10 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    uploadfromtaptalk1410331388990.jpg

  11. #11 SP
    Member Popae36's Avatar
    Eu nu sunt genul acela de om care poarta dusmanie..
    Toti suntem aici din pasiune pentru gaming.
    Haideti sa nu uitam asta va rog.
    imi cer scuze fata de cei cu licee si facultati,eu nu am decat 8 clase si prea putina experienta pe forumuri,probabil si de aici greselile mele de exprimare si ortografie.
    Va salut !

  12. #12 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Deși ai încercat sa ataci oltenii pe topicul " Gramatica vs...." eu am trecut peste

    PS vezi ca prin Valcea nu se folosește perfectu' simplu, poate ai trecut mai des prin Craiova

  13. #13 SP
    Member Popae36's Avatar
    Pai da am incercat si eu sa ma apar cum am putut )) in fine a trecut ...

  14. #14 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Unu din voi va trebuii sa cedeze... Stirea este utila, hai sa nu fim rautaciosi, omul a fost bine intentionat dar probabil din cauza orei la care a postat stirea oboseala si-a spus cuvantul. Dar sa nu uitam doua lucruri:
    - Microsoft ia decizia corecta la reactia posesorilor de Xbox One
    - acele console vor trebuii trimise in tari care au Xbox Live Suport
    - Popae36 va trebuii sa scrii mai corect in viitor, te apar de data asta dar gramatica limbii romane este importanta pentru toata lumea, nu doar aici pe forum, ok?
    trebui*, dar te inteleg, erai obosit... de trei ori obosit...

  15. #15 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    De la Xbox One eram obosit si agramat Flavi...daca aveam PS4 era alta situatie, nu?

  16. #16 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Ce treaba are educatia ta, cu faptul ca preferi x1? Patetic.

  17. #17 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by flavi_us View Post
    Ce treaba are educatia ta, cu faptul ca preferi x1? Patetic.
    Faptul ca sunt agramat nu ma face automat mai prost decat altii, prostia se poate manifeste in forme diferite...(fanboy-ii sunt doar un exemplu si nu neaparat cel mai bun)! Iar a vorbi despre educatia unui om doar vazand felul cum tasteaza si fara sa-l cunosi personal este destul de usor din cate vad pentru unii...

    Anyway ca sa revenim la subiect si sa evitam atentionarile moderatorilor acestui forum continui discutia referitoare la zgamotul coolerului de Xbox One spunand ca astept si raspunsul Sony la problema PS4-urilor galagioase

  18. #18 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Daca tu ai vazut oameni educati care nu stiu sa scrie corect in limba materna, sa mi-i arati si mie. Poate erau doctori in fizica cuantica!

  19. #19 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Foarte buna stirea Popae36. Pacat ca noi, cei din Romania nu beneficiem de acest favor, respectiv trebuie sa trimitem consola intr-o tara in care are suport oficial pentru consola.

    In afara subiectului: si eu am avut parte de aceasta abordare "mai ciudata" (nu stiu daca a venit din partea aceluiasi utilizator): in cazul tau "RIP limba romana", in cazul meu "Ce a vrut sa spuna id_cstrike defapt in limba romana". Sfatul meu: nu le lua personal, sunt doar frustrari expuse electronic. Daca abordarea era mai prietenoasa si nu atat de agresiva cred ca nu te-ar fi afectat atat de tare, plus ca exista un subiect dedicat greselilor gramaticale.


    AlexB

  20. #20 SP
    Member Popae36's Avatar
    Mersi Alex B
    Ai dreptate nu trebuie sa i bag in seama, fiecare scrie cum poate si cum stie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Microsoft lanseaza un nou Xbox One! By djleo666 in forum Console News
    Replies: 23 Last Post: 14-06-2015, 01:24
  2. Replies: 11 Last Post: 07-04-2014, 13:11
  3. Replies: 10 Last Post: 21-02-2014, 01:37
  4. Microsoft: Niciun Xbox One fara Kinect! By Marinake in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 29-08-2013, 15:26
  5. Microsoft deja face overclock la Xbox One! By MonkY in forum Console News
    Replies: 17 Last Post: 06-08-2013, 14:12

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts